Sihirli Dokunuş 4.Bölüm; Ichiro’nun başı belada! Yumi ya da Amaya! Seç bakalım!!-http://www.anitr.com/anitr_manga.png

Gönderen Konu: Sihirli Dokunuş 4.Bölüm; Ichiro’nun başı belada! Yumi ya da Amaya! Seç bakalım!!  (Okunma sayısı 14980 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kızıl Şaman

• Seviye 2
  • *
  • Karma 2
  • Alınan Beğeni: 0
    • Profili Görüntüle
Sıkıldığım için geldim  :haha:

Beğendim :)

Ne çabuk okudun. Ben bile yazım hatalarını şimdi düzeltebilmiştim. :D
Beğendiğine sevindim. :)
-Çok yakınmış gibi geliyor, ama ellerimi uzatsam bile tutamıyorum. Öyle bile... Ona uzanamasam bile... Kalbimde kalacak şeyler var. Aynı zamanda olmak... ve aynı gökyüzüne bakmak... Eğer bunu hatırlayabilirsem, birbirimizden uzakta olsak da, inanıyorum ki beraber olabiliriz. Artık ileriye doğru koşacağım. Eğer hedefimi yeterince uzağa koyarsam, o zaman bir gün... hedeflediğim şeye ulaşacağım.

Emiya Shirou…

Çevrimdışı NaNtokaNaru

• いたち ^/_\^
  • Seviye 10
  • *
  • Karma 24
  • Alınan Beğeni: 22
  • ええじゃないか
    • Profili Görüntüle
3. Bölüm çok güzel olmuş hem uzundu , hemde bu sayede konu baya ilerledi. Ben yazarlıktan pek anlamam ama sende yetenek var buna eminim edebiyat ile mi ilgileniyorsun yada hali hazırda bunun eğitimini mi alıyorsun anlayamadım ancak çalışmalarını burada paylaştığın sürece takip edeceğim :) Kolay gelsin ^^

Mastering others is strength. Mastering yourself makes you fearless. Lao TZU
(click to show/hide)

Çevrimdışı Kızıl Şaman

• Seviye 2
  • *
  • Karma 2
    • Profili Görüntüle
3. Bölüm çok güzel olmuş hem uzundu , hemde bu sayede konu baya ilerledi. Ben yazarlıktan pek anlamam ama sende yetenek var buna eminim edebiyat ile mi ilgileniyorsun yada hali hazırda bunun eğitimini mi alıyorsun anlayamadım ancak çalışmalarını burada paylaştığın sürece takip edeceğim :) Kolay gelsin ^^

Edebiyatla ilgim, okuduğum kitaplardan öteye gitmiyor. Bunun için ayrı bir eğitim falan da almıyorum. Başka bir forumda toplam 32 bölümlük bir hikaye yazmıştım. İki hikaye daha yazıyorum aynı forum da. Şu an 5. bölümdeler. Sanırım onların verdiği deneyimle, amatör de olsa bir şeyler yazabiliyorum.  :blm:
-Çok yakınmış gibi geliyor, ama ellerimi uzatsam bile tutamıyorum. Öyle bile... Ona uzanamasam bile... Kalbimde kalacak şeyler var. Aynı zamanda olmak... ve aynı gökyüzüne bakmak... Eğer bunu hatırlayabilirsem, birbirimizden uzakta olsak da, inanıyorum ki beraber olabiliriz. Artık ileriye doğru koşacağım. Eğer hedefimi yeterince uzağa koyarsam, o zaman bir gün... hedeflediğim şeye ulaşacağım.

Emiya Shirou…

Çevrimdışı panres

• yeliz-art
  • Moderatör
  • *
  • Karma 41
  • Alınan Beğeni: 115
  • Güven iki ucu keskin kılıçtır.
    • Profili Görüntüle
    • yeliz-art.blogspot
Başka bir forumda toplam 32 bölümlük bir hikaye yazmıştım. İki hikaye daha yazıyorum aynı forum da. Şu an 5. bölümdeler. Sanırım onların verdiği deneyimle, amatör de olsa bir şeyler yazabiliyorum.  :blm:

Diğer hikayelerini  merak ettim  :?
Sihirli Dokunuş 4.Bölüm; Ichiro’nun başı belada! Yumi ya da Amaya! Seç bakalım!!-http://fc03.deviantart.net/fs70/f/2011/329/0/9/self_portrait__5_by_panres-d4ha65d.jpg
resim benim çalışmam ve imzamı kendim yaptım

Çevrimdışı Kızıl Şaman

• Seviye 2
  • *
  • Karma 2
    • Profili Görüntüle
Diğer hikayelerini  merak ettim  :?

Diğer hikayelerim, Mount&Blade Warband adlı bir oyun'un dünyasında geçiyordu. Yani oyunu bilmiyorsan, beğeneceğini pek sanmam. Bazı olayları anlamlandıramayabilirsin. Ama yine de okumak istersen sen bilirsin.

Yazdığım ilk hikayem: 28 bölüm + 4 özel bölüm

Bunlar da, aynı forum da devam ettiğim hikayelerim. İlk hikayenin devamı niteliğinde:

Şu anda yazdıklarıma ara verdim ama. Sanırım, bir tek bu forumda yazacağım uzun bir süre.  :blm:

Emiya Shirou…

Çevrimdışı panres

• yeliz-art
  • Moderatör
  • *
  • Karma 41
  • Alınan Beğeni: 115
  • Güven iki ucu keskin kılıçtır.
    • Profili Görüntüle
    • yeliz-art.blogspot
çok güzeller :)
Sihirli Dokunuş 4.Bölüm; Ichiro’nun başı belada! Yumi ya da Amaya! Seç bakalım!!-http://fc03.deviantart.net/fs70/f/2011/329/0/9/self_portrait__5_by_panres-d4ha65d.jpg
resim benim çalışmam ve imzamı kendim yaptım

Çevrimdışı Kızıl Şaman

• Seviye 2
  • *
  • Karma 2
    • Profili Görüntüle

Emiya Shirou…

Çevrimdışı Kızıl Şaman

• Seviye 2
  • *
  • Karma 2
    • Profili Görüntüle
4. bölüm geldi. Çok beklettim sizi, kusura bakmayın. Umarım beğenirsiniz.  :)

Emiya Shirou…

Çevrimdışı NaNtokaNaru

• いたち ^/_\^
  • Seviye 10
  • *
  • Karma 24
  • Alınan Beğeni: 22
  • ええじゃないか
    • Profili Görüntüle
Eline sağlık  [:ok:]

(click to show/hide)

Mastering others is strength. Mastering yourself makes you fearless. Lao TZU
(click to show/hide)

Çevrimdışı Kızıl Şaman

• Seviye 2
  • *
  • Karma 2
    • Profili Görüntüle
Eline sağlık  [:ok:]

(click to show/hide)

Teşekkürler. Beğendiğine sevindim :)

(click to show/hide)

Emiya Shirou…

Ynt: Sihirli Dokunuş 4.Bölüm; Ichiro’nun başı belada! Yumi ya da Amaya! Seç bakalım!!

Ynt: Sihirli Dokunuş 4.Bölüm; Ichiro’nun başı belada! Yumi ya da Amaya! Seç bakalım!!