Açılış yorumları-http://www.anitr.com/anitr_manga.png

Gönderen Konu: Açılış yorumları  (Okunma sayısı 3625 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Amahara

• Emektar Üye
  • *
  • Karma 9
  • Alınan Beğeni: 14
    • Profili Görüntüle
    • Blogger
Açılış yorumları
« : 12 Ekim 2012, 23:12:14 »
One piece açılışlarına dilediğinizce yorum getirin *-* Gerek övün, gerek eleştirin gerekse sadece düşüncenizi belirtin *-*

One piece'in en sevdiğim açılış şarkısı 13. açılışı *-* Kaç defa uzun halini söyledim eşlik ettim bence en iyi şarkı oydu *-*

Ama genede en efsaneleşmiş, unutulmayacak olan şarkı We are tabiii ki *-*

Genede ben remix halini çok seviyorum We Are'ın ayrıca videosu falanda daha güzel kesinlikle *-* üstelik açılışın videosuda süper tüm karakterler opteki videoda var *-* Anlamlı geliyor bana :D

Genede en anlamlı video kesinlikle 14 açılış bence :uhu: Şarkı kötü olsada =P Tayfanın anıları, Ace'in Luffyi itişi felan T_T En duygusal açılış bence :uhu:

Veeee, bize yeni çağı başlatan açılışta ayrı bir yeri olacak bence, New Worlde girişimiz onla oldu:

Çevrimdışı massalia

• Karneval - Yogi sama *_*
  • Emektar Üye
  • *
  • Karma 40
  • Alınan Beğeni: 4
  • Yesrib chan gaaalp ben
    • Profili Görüntüle
Ynt: Açılış yorumları
« Yanıtla #1 : 13 Ekim 2012, 08:25:36 »
we are konusunda dediklerine katılıyorum arkadaşım :ok:
Açılış yorumları-http://i.imgur.com/MCsfaU8.png

İskender feth ettiği yerlere baktı ve ağladı.Çünkü artık,feth edilecek başka bir dünya kalmamamıştı...

Prenses ve Ejderha
Natsu ve Lucy

(click to show/hide)

Çevrimdışı CloudT

• Shindara dou suru?
  • S.Moderatör
  • *
  • Karma 54
  • Alınan Beğeni: 177
  • I LOVE CURRY RAMEN!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 13 Ekim 2012, 18:24:49 »
"Share The World" açılışı oldukça hoş. Benim, en sevdiklerimden biridir, TVXQ 'n bu şarkısını seviyorum.

Ve tabi ki "One Day" açılışı harika. Şarkısını ara sıra açar dinlerim. The Rootless, iyi iş çıkartmış.

Çevrimdışı uzumakijutaro

• Emektar Üye
  • *
  • Karma 45
  • Alınan Beğeni: 6
  • Kimileri sadece dünyanın yanışını izlemek ister...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 13 Ekim 2012, 20:45:38 »
Şimdi tek tek açılışları bulup linklerini paylaşmaya müthiş üşendiğimden tabirle anlatmaya çalışacağım  :salla:

Öncelikle marine savaşına kadar olan açılışların çoğunu hatırlamıyorum(we are hariç) Animeyi 13 günde bitirmek için açılışları atlamıştım ;D Birde acaip sabırsız olduğumdan tabii.. Merak bitiriyordu beni ondan açılışları pek umursamıyordum ;D O yüzden marine savaşından sonrakileri hatırlıyorum. Öncelikle ace ve luffynin olduğu bir açılış vardı ace luffyi itiyordu arkadan falan. O açılışı çok severim. Sonra yeni dünya başladıktan sonra gelen açılışı müthiş severim. Özellikle rayleigh luffy sahnesinde luffynin ore wa kittooo kaizoku ou ni naruuuuu!!! Diye bağırışı esnasında şarkı müthiş etkilemiştir beni ;D Sonra marine savaşı için yapılan açılışda çok hoşuma gitmişti grafik açısından. Son olarak ise tabiki de efsane açılış WE ARE! var ;D En sevdiğim we are dır zaten. Yeri çok başka  :muzik:
Açılış yorumları-http://k1304.hizliresim.com/18/j/m4rxs.png

(click to show/hide)

GoogleTagged - Etiketler