-http://www.anitr.com/anitr_manga.png

Gönderen Konu: Amnesia -Tanıtım-  (Okunma sayısı 7420 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Jin-Tan

• "this is your life and it's ending one minute a time."
  • Seviye 9
  • *
  • Karma 12
  • Alınan Beğeni: 4
  • Do Not Fuck With Us
    • Profili Görüntüle
Amnesia -Tanıtım-
« : 25 Ocak 2013, 11:59:13 »
-http://cdn.myanimelist.net/images/anime/8/45308.jpg

Adı: Amnesia
Tür: Romantik, Shoujo
Bölüm Sayısı: 12
Kategori: TV Serisi

Konu
1 Ağustos sabahında, Heroine uyandığında geçmişiyle ilgili hiçbir anısının olmadığını fark eder. Kızın önünde bir çocuk belirir ve kendisini "Orion" isimli bir ruh olarak tanıtır. Heroine, Orion'la birlikte anılarını geri kazanmak için mücadeleye başlar. Bu sırada telefonu çalar ve ekrana baktığında telefondaki ismi tanımaz. Yüzünü tanımamasına rağmen görünüşteki "erkek arkadaşı" ile buluşur.
Bu şekilde hikayemiz başlar...

~15.08.2014
Düzenleme & Güncelleme, Kizoku

Mesajınızı Beğenen Kişiler

Çevrimdışı _mAgy_

• Dearest LayLa
  • Emektar Üye
  • *
  • Karma 10
  • Alınan Beğeni: 11
  • Üşengeç Mühendis
    • Profili Görüntüle
Ynt: Amnesia
« Yanıtla #1 : 28 Ocak 2013, 01:10:55 »
İlk üç bölümünü izledim ve evet itiraf geliyor sırf biraz kaliteli fan servis için başladım. (İki renkli gözler filan, çizimler efsanevi bağyanlar) Lakin bu anime beni üç bölümde dumurlara uğrattı :o Eğer adam gibi devam ettirirlerse benden alacağı puan 9dan aşağı olmayacak.

Çevrimdışı CloudT

• Shindara dou suru?
  • S.Moderatör
  • *
  • Karma 54
  • Alınan Beğeni: 177
  • I LOVE CURRY RAMEN!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 28 Ocak 2013, 02:30:11 »
Bildiğin fan-girl'ler üzerine tasarlanmış karakterler var. Adamlar reverse harem'i öyle bir oturtmuş ki, kızların dibi düştü desem yeridir. Arkadaşların yorumlarını görmekten gına geldi, yok Shin şöyle yok Toma böyle Ikyuu iyi hoş ama Ukyou'da ayrı bir çekiciymiş falanlar filanlar. =D

Ayrıca, Heroine'in seslendirmesi tam bir facia. Yada bana öyle geldi. Tamam karakteri yansıtacak bir tonlaması var gibi ama bir kaç cümle konuşmaya başladı mı, intihar edesim geliyor. Aslında seslendirmenini seviyorum oldukça kawaii biri ama, bu karakterde nedense garip geldi.

Ve seriyi niye hala takip ediyorum bilmiyorum, açıkcası tek kelimeyle garip bir seri.

Çevrimdışı Jin-Tan

• Seviye 9
  • *
  • Karma 12
  • Do Not Fuck With Us
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 28 Ocak 2013, 12:41:10 »
Bildiğin fan-girl'ler üzerine tasarlanmış karakterler var. Adamlar reverse harem'i öyle bir oturtmuş ki, kızların dibi düştü desem yeridir. Arkadaşların yorumlarını görmekten gına geldi, yok Shin şöyle yok Toma böyle Ikyuu iyi hoş ama Ukyou'da ayrı bir çekiciymiş falanlar filanlar. =D

Ayrıca, Heroine'in seslendirmesi tam bir facia. Yada bana öyle geldi. Tamam karakteri yansıtacak bir tonlaması var gibi ama bir kaç cümle konuşmaya başladı mı, intihar edesim geliyor. Aslında seslendirmenini seviyorum oldukça kawaii biri ama, bu karakterde nedense garip geldi.

Ve seriyi niye hala takip ediyorum bilmiyorum, açıkcası tek kelimeyle garip bir seri.

Haklısın CouldT-Sempai bende özellikle neden takip ediyorum diye sorup cevap verememek beni deli ediyor.

Çevrimdışı _mAgy_

• Dearest LayLa
  • Emektar Üye
  • *
  • Karma 10
  • Alınan Beğeni: 11
  • Üşengeç Mühendis
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 02 Şubat 2013, 19:43:42 »
Çünkü sonunda ne olacağını merak ediyorsunuz, ama bir yandan da reverse harem sinirinizi bozuyor :D

Çevrimdışı Jin-Tan

• Seviye 9
  • *
  • Karma 12
  • Do Not Fuck With Us
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 02 Şubat 2013, 22:38:10 »
Çünkü sonunda ne olacağını merak ediyorsunuz, ama bir yandan da reverse harem sinirinizi bozuyor :D

mAgy senden korkmaya başladım :D

Kahini medyum falan mısın? :D