-http://www.anitr.com/anitr_manga.png

Gönderen Konu: Anime Tavsiyesi :)  (Okunma sayısı 24407 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı .L.

• Hayat Basit Aslında Seçimler Yaparsın Ve Arkana Bakmassın...
  • Seviye 4
  • *
  • Karma 6
  • Alınan Beğeni: 1
  • Hayat Yaşadığımız Nefes Kesen Anlardan İbarettir .
    • Profili Görüntüle
    • Anime Diyarı
Anime Tavsiyesi :)
« : 23 Nisan 2012, 02:57:27 »
-http://2.bp.blogspot.com/-X2jO0irxJcM/TwkoA31PNXI/AAAAAAAABn8/ocz2xkFcQCE/s1600/anime-online.jpg

Arkadaşlar bu konuyu açma sebebime gelirsek hep hangi seriyi izleyebilirim diye sorun yaşıyorum ve çokğu zaman serilerin konularında teşekkürden başka birşeyden bahsedilmemiş oluyor..bu konuyu açarak en azından biraz yardımcı olabileceğimi umuyorum ....

Arkadaşlar Buradaki yorumların hepsi kendime aittir... serilerin tanıtımlarındaki özetlerden farklı olarak hepsi benim gözlemlediklerimdir ... başka bir yerden kopyalamak söz konusu değildir...

High School DxD

Ayrıntılı Tanıtım

konusu ilk başlarda ilginç gelmişti bu konuya benzer pek animeye rastlamadım doğrusu gayet güzel ve akıcı bir konusu var ....çizimleride harika ikisi birleşince ortaya gayet güzel bir seri çıkmış ....tür olarak komedi ön planda bunun yanında ise biraz romantizm geliyor ecchi olmasaydı bana göre 10 numara seri olurdu ...en azından başroldeki çocuk daha az sapık olsaydı harika olurdu ama buna rağmen izlenir gerçekten eğlenceli bir seri devamı gelirmi bilmiyorum ama yanlış hatırlamıyosam bu seri birbirine bağlı 12 kitaptan oluşuyomuş sanırım şuan ilk kitap bitti diğerleri çevrilirmi bilmiyorum bunun dışında olaylar tamamen birbiriyle bağlantılı aklınızda pek soru işareti kalacağını sanmam*

güzel seriydi :)

bu seri için söyleyebileceğim tek söz harika olduğu konusu ve karakterler harika bölümler arasında hiç bir şekilde kopukluk yok genelde romantizm dram ve tabiki aksiyon üzerine yoğunlaşmış bir anime ama şunu söyleyebilirim ki bu türleri animeye harika bir şekilde işlemişler kesinlikle izleyenleri hayal kırıklığına uğratmayacak bir anime sonu güzeldi ama beni pek tatmin etmedi dahada iyi olabilirdi ama burdan kötü bitti gibi bir anlam çıkarmayın sadece beni tatmin etmedi

Uzun lafın kısası kesinlikle izlemelisiniz

Isekai no Seikishi Monogatari

Ayrıntılı Tanıtım

İlk olarak konusunu daha önce izlediğim serilere benzetmiştim ama izlemeye başladıktan sonra tamamen farklı olduğunu gördüm öncekikle konusu gayet güzel aynı zamanda bunu iyi çizimlerler birleştirerek çok iyi bir seri çıkarmışlarortaya seride aksiyon ve komedi ön planda tabiki birazda dram var ecchi yazmasına rahmen ilk başlarda var ama bu tür ilerledikçe etkisini yitirip yerini neredeyse tamamen aksiyona bırakıyor... bölümler arasında herhengi bir kopukluk yok konunun işleyişi ve düzeni çok iyi hazırlanmış ve sunulmuş ... aklınızda herhangi bir soru işareti bırakmıyor ... bölüm sayısı az olabilir ama bölümlerin süreleri 45 dk lık yanlış hatırlamıyorsam uzun olmasına rağmen kesinlikle sıkılmayacağınız bir seri her saniyesinden keyif alacaksınız

bana kalırsa bu seriyi arşive alık bir dahada çıkarmak istemeyeceksiniz  İyi Seyirler...

ilk başlarda konusu garip gelmişti  ama izlemeye başladım yorumları okuduktan sonra ... konu bakımından güzel bölümler arasında kopukluk yok :) genel olarak güzel anime pek söylenecek bir söz yok tereddütte kalanlar varsa düşünmeden izleyin derim çünkü ilk başlarda söylediğim gibi tereddütte kalmıştım ama hızımı alamayıp 2. sezonuda izlemeye başladım tabi 11. bölüme kadar çevrili olduğu için orada kaldım mecburen

Ben böyle bir şey görmedim harikaydı tek söyleyebileceğim bu seriyi izlemeyenler çok fazla şey kaybeder... konusu yönünden tam anlamıyla ilginç bir anime kim bulmuşsa bu konuyu aklına sağlık :) çizimlere gelirsek onlarda bir harika bu ikisini birleştirip ortaya harika bir seri çıkarmışlar ... olayların işlenişi bakımındanda bir harika olayların hepsi birbirine bağlı izlerken kesinlikle düşündüren bir seri... bölümler arasında kesinlikle herhangi bir kopukluk yok serinin hiç bir saniyesinde sıkılmadım diyebilirim ... aksiyon ön planda haliyle bunun dışında tabiki dram var bu türleri çok iyi işlemişler ... kısacası arşivinizden çıkaramayacağınız bir serim

bu yazıyı okumayı bırakında hemen indirip izlemeye başlayın

Konusu ilginç gelmişti haliyle izlemeye başladım ama bu kadar seveceğimi düşünmemiştim gerçekten çok güzel bir animeydi konuların işlenişi ve olayların gelişmeleri her şey çok iyi düşünülmüş bölümler arasında her hangi bir kopukluk yoktu olayları birbirine çok iyi bağlamışlar ... bunun dışında dram ve aksiyon ön planda tabi birazda komedi var ... korku var ama tam olarak ne kadar korktuğunuza bağlı mesela bana göre korku pek yoktu ...

Uzunlafın kısası açıklamayı okumayı bırakta direk indirip izlemeye başla

Konusu İlginç gelmişti seveceğimi düşünüp başladım daha ilk bölümde aksiyon başladı bazı animeler gibi aksiyonun yawaşlayıp sıkıcı bir animeye dönüşecek diye üzülmüştüm ama olayları birbirine çok iyi bağlamışlar aksiyon seviyesi aynen devam etti hiç bir yerinde sıkılmadım diyebilirim tabiki aksiyon a yüklenmişler bunun yanında biraz komedi ve dramda yer alıyor bu türleri abartmadan çok iyi bir şekilde birleştirmeyi başarmışlar bölümler arasında hiç bir şekilde kopukluk yok konusu yönünden gayet güzel izleyenlerin asla pişman olmayacağı bir seri

kasacası kesinlikle izleyinderim :)

Fate Stay Night

Ayrıntılı Tanıtım

ilk başlarda tereddüt etmiştim ama izlemeye başladıktan sonra olaylar ilginçleşmeye başladı ... romantizm yönünden pek birşey beklemeyin genelde dövüşler var ama biraz kısa olmasına rağmen güzeldi ... sinir olduğum tek yanı 2. sezonda kaldığı yerden devam etmeyip eskiye dönmesi

yani genel olarak güzel seri izlemelisiniz

konusunu başka serilere benzetmiştim ilk başta bunuda izleyelim sıkılırsam kapatırım demiştim ama düşündüğüm gibi olmadı çizimler bakımından biraz yetersiz ama yinede güzel anime konusu gayet iyi romantizm ve komediyi bir arada sevenleri kesinlikle izlemesi gereken bir anime bölümler arasında hiç bir şekilde kopukluk yok konusu bakımınday gayet iyi ilerleyen bir anime tek sorun fazla uzatmaları ama ona rağmen güzel anime sonuda gayet tatmin ediciydi izlenmesi gereken bir anime

İlk anime izlemeye başladığım zamanlarda izlemiştim sanırım  çizimleri bakımında bence gayet yeterli bir seri ve tabiki konusu gayet güzel seride konusundanda anlaşılacağı üzere aksiyon ön planda bunun yanında dram yer alıyor... bölümler arasında kesinlikle herhangi bir kopukluk yok gayet güzel ve akıcı bir konuya sahip hiç sıkılmadan izlediğim bir seri ama devamı olmaması kötü

kesinlikle aksiyon severlerin izlemesi gereken bir seri

doğrusunu söylemek gerekirse izlediğim ilk anime  ve harikaydı konusu bakımından oldukça güzel bir seri bölümler arasında hiç bir şekilde kopukluk yok izlerken düşündüren bir anime  bu seride rahatsız olduğum tek şek sonu pek beklentilerimi karşılamadı daha iyi olabilirdi ama yinede genel olarak güzel anime kesinlikle hiç tereddüt edilmeden izlenmesi gereken bir anime İyi Seyirler

bu seride tereddüt ettiğim serilerden biri ama izlemeye başladığımda bırakmadan izlemek istediğim bir seri haline geldi 1 günde güncele yetişecek kadar güzeldi  konusu ve işlenir bakımından tatmin edici bir seri... pek bir söze gerek yok kesinlikle izlenmesi gereken bir anime  bölümler arasında bir kopukluk yok gayet güzel bir akış var ... tek sorun rüzgarı kontrol edenin erkek mi kadın mı olduğunu ayırt etmek biraz garipti  konuşması ve hareketleri erkek gibi ama bazı yerlerde gösterilenler ilginçti 

daha fazla söze gerek yok...
kısacası bunu okumakla daha fazla zaman kaybetmeden kesinlikle bu seriyide listenize eklemelisiniz

ilk başta beğenmeyeceğimi düşünüp vaz geçmiştim ama yorumları okuduktan sonra en azından ilk bölümü indirim bakıyım dedim o andan sonra tüm sezonları izledim :D gerçekten güzel animeydi özellikle aksiyon üzerine çok gidilmiş bunun dışında dram da var biraz , bölümler arasında kopukluk yok konusuda gayet güzel

kısacası kesinlikle izlenmeli

The World God Only Knows

Ayrıntılı Tanıtım

ilk baktığımda konusu ilginç gelmişti ve izlemeye başladım ... güzel anime bölümler arası kopukluk var tabiki ama animeyi bırakmanıza neden olacak kadar değil konusu yüzünden buna rağmen güzel ilerliyor konusundanda anlaşıldığı üzere romantiz ve komedi ağırlıklı 2 sezonuda izledim gayet güzel ama bu seri için kesinlikle izleyin diyemem herkesin beyenisine kalmış romantizmi sevenlerin beğeneceği bir anime en çok bu yöne ağırlık vermişler ... beğenmediğim bir yönü ... tek sorun kız karakterin sürekli değişmesi bu biraz konuyu dağıtıyor ama yinede güzel anime

konusu ilginç geldiği için izlediğim bir seri gayet güzel serinin ilk bölümünden zaten aksiyon ve komedi kendini gösteriyor ve bunun dışındaki türler pek yok denecek kadar az hatta komediyi abarttıkları bile olmuş ama gayet eğlenceli ve iyi vakit geçirebileceğiniz bir seri çizimlerine gelirsek gayet güzel bölümler arası herhangi bir kopukluk söz konusu değil konusu ve çizimleri birbirine gayet iyi uyum sağlıyor... ama bitmesi kötü olmuş tabi 60 bölümde final verdi ... konunun işleyişi bakımından gayet iyi bir seri bana göre konusu gayet akıcı bir şekilde ilerliyor izlerken sıkılmadığım bir seri...

arşivinize ekleyeceğiniz bir seri iyi seyirler

ilk başlarda tereddüt ettiğim seriler arasında ...konusuna baktığımda ilginç gelmişti daha önce izlediğim bir kaç serideki konulara benzetmiştim ama tamamen farklı bir seri... öncelikle konusu bakımından bir harika insanlara bazı dersler veren ve düşündüren bir seri ... serinin türleri arasında aksiyon mevcut ön planda olarak ve bunun yanındada dram var bu iki türü çok kullanmışlar bunların haricinde komedide var tabiki az kalsın unutuyordum. tabiki romantizm bu türüde farkerdilir biçimde fazla kullanmışlar ama bu türleri konuya öyle işlemişler ki bu türler konunun akışını hiç bir şekilde bozmuyor . mesala örnek olarak aksiyon türü bir seride fazla komedi çok göze batar işte bu seride öyle bir sorun yok türlerin hepsini yeteri kadar kullanmışlar ne eksin ne fazla çizimlere gelirsek gayet güzel konuyla uyumlu çizimlere sahip bir seri bunların haricinde söyleyebileceğim pek birşey yok açıkcası

tam arşivlik bir seri :)

ilk konusunu okuduğumda bu türdeki serilerle aynı olduğunu düşünmüştüm vede aynen öyle çıktı ama yinede güzeldi çizimleri gayet güzeldi ve tabiki konusu alışık olduğumuz bir konu genelde baş rol erkek yine rakip iki kız ama biraz farklıydı her şeye rağmen konusu gayet akıcıydı... eğer bu tür serileri seviyorsanız kesinlikle sıkılmassınız ... tür olarak ön planda komedi var ve  sonrada dram geliyor...  bu seri için pek söylenebilecek bir şey yok aslında konusu gayet yaygın o yüzden sevilebilecek bir seri ....

iyi seyirler....

Katekyo Hitman Reborn!

Ayrıntılı Tanıtım

Konusu gayet ilginç gelmişti ... izlemeye başladıktan sonra sürekli izlemek istediğim bir seri gerçi serinin başlarında biraz sakinlik var ama komedi bir süre sonra kendini aksiyona bırakıyor... komedi ve aksiyon yönünden gayet iyi bir seri ...konusu gayet iyi akıcı konusuyla ilgili herhangi bir soru işareti bırakmıyor aklınızda... çizimlerde harika bu ikisi birleşerek ortaya güzel bir seri çıkarmışlar ... bana göre tabi bölümler arasında herhangi bir kopukluk yok olayların hepsi birbiriyle bağlantılı... bu seri hakkında başka söze gerek yok sanırım :)

iyi seyirler ...

Requiem for the Phantom

Ayrıntılı Tanıtım

Konusu gayet ilginç ilk başlarda tereddüt etmiştim bu türden bazı serilere benzediğini düşünmüştüm ama düşündüğüm gibi değilmiş... izlediğim için gayet memnunum ... daha ilk bölümden aksiyon başlıyor ve durdurak bilmeden devam ediyor bunun dışında drama türü bir seri romantizm yok denecek kadar az ama yaterli bana göre , gayet akıcı bir konusu var bölümler arasında herhangi bir kopukluk mevcut değil aklınızda herhangi bir soru işareti bırakmayacak şekilde hazırlanmış bir konuya sahip bunun haricinde çizimleride konuyla uyum içinde ve güzel çizimlere sahip herkesin izlemesi gereken bir seri bu seri izlerken insanın içinde merak uyandırıyor ...

tam arşivlik bir seri :)

ilk baktığımda konusu ilginç gelmişti gerçi konusu bazı serilere biraz benziyor... tamamen benziyor diyemem tabi ama konuyu işleyiş biçimi ve çizimleri bu seriyi öne çıkarıyor ikisi birleşerek gayet iyi bir seri ortaya çıkmış tür olarak komedi ve dram ön planda tabi bunlara romantizm de dahil gayet hoş bir seri ... bu arada ecchi var diye izlememezlik yapmayın o kadar çok yok izlenmeyecek gibi değil yani ...bölümler arasında pek dengesizlik veya kopukluk yok gayet akıcı bir şekilde ilerliyor....
kesinlikle izleyin diyemem ama gayet güzel bir seri bana göre :)

iyi seyirler :)

Full Metal Panic

Ayrıntılı Tanıtım

Konusu gayet ilgi çekici gelmişti başlarda aksiyon pek yok ama ilerledikçe biraz artıyor... bunun dışında  uygun ölçüde komedi ye yer verilmiş bunun yanındada dram yer alıyor konuya geyet iyi işlenmiş bu türler çizimleri çok iyi diyemem ama güzel yinede....bölümler arasında pek çarpıklık yok yani olaylar dağılmıyor kafanızda herhangi bir soru işareti bırakmıyor...izlerseniz pişman olmayacağınız bir seri

iyi seyirler ...

Konusu gayet ilginç bir seri izlemeye başladıktan sonra insanı kendine bağlıyor...çizimleride harika gayet ayrıntılı ve iyi çizilmiş tamamı
böyle ilginç bir konuya güzel çizimleri dahil edince ortaya harika bir seri çıkmış .... tür bakımından ilk başlarda aksiyon hakim daha sonra komedide ekleniyor sonlara doğru drama dönüyor ... unutmadan romantizmde var tabiki ....bölümler gayet akıcı bir şekilde ilerliyor herhangi bir kopukluk söz konusu değil ....kendini izlettiren bir seri gayet başarılı...

çok ilginç bulmuştum konusunu okuduğumda gayet güzel bir konusu var insanı ekrana bağlıyor...çizimleride bir o kadar güzel seriye komedi hakim bunun yanında aksiyonda var... romantizmde mevcut tabiki... ecchi var diye sakın izlememezlik yapmayın gayet güzel bir seri ... izlenmeyi hakediyor....bu seri bize az mi ve çok çalışmak karşılığında gelen zaferi öğretiyor  bölümler gayet akıcı ilerliyor kafanızda her hangi bir soru işareti kalacağını zannetmiyorum.... izlemeye değer bir seri ....

Asobi ni Ikuyo!

Ayrıntılı Tanıtım

işte konusu gayet ilginç bir seri daha ilk izlediğimde gayet güzeldi seri aksiyon ve komediyle başlıyor ... ortalara doğru aksiyon artıyor ama çok fazla bir aksiyon beklemeyin sonuçta komedide var .... romantizmde var tabiki önemli ölçüde ecchi var ama bana göre o kadar çok değil ama biraz daha az olabilirdi ... ama ecchi olması na rağmen serinin gidişatını bozmamış izlerken eğlenebileceğiniz bir seri olaylar tamamen birbirine bağlı bu yüzden aklınızda bir soru işareti kalacağını sanmıyorum ...

gayet güzel ve eğlenceli bir konusu var ilk başlarda biraz aksiyonla başlıyor ... daha sonra komediye bırakıyor ortalarda romantizm yükseliyor ..... sonlara doğru aksiyon yine artıyor....  genel olarak güzel bir seri biraz ecchi var ama yok denecek kadar az o yüzden eğlenceli bir seri  olayların hepsi birbirine bağlı gayet akıcı bir şekilde ilerliyor konu .... başka ne söyleyebilirim bilmiyorum ...

bu seri çok garipti ...konusu ayrı bir garip karakterler ayrı bir garip ....olaylar ilk bölümden ilginçleşmeye başlıyor...insanı meraklandıran bir seri başlarda gizem ön planda ve doğa üstü güçler ve biraz komedi ortalara doğru romantizm ve aksiyon devreye giriyor gerçi aksiyon başlardada biraz var ...romantizm var ama nasıl bir şeydir o siz hiç böyle romantizm gördünüzmü bilmiyorum ama izleyince şaşıracaksınız biraz olsun  olaylar bazen kopukluk yaratıyor ve dağılıyor ama bir yerde tekrar toparlanıyor .... çizimleride gayet güzel bir seri .... izlemeye değer ....

Boku wa Tomodachi ga Sukunai

Ayrıntılı Tanıtım

konusu sık karşılaşılanlardan ama yinede güzel seri başlarda sakin gidiyor ... sonra yavaş yavaş yerini komediye bırakıyor ortalarda biraz romantizm ortaya çıkmaya başlıyor ... sonlara doğru isedram halini alıyor ... dram dedim ama öyle ağır değil biraz ....olaylar gayet hareketli baştan sona bazı yerlerde sıkılmış olabilirim ama bir yerden sonra işler değişmeye başlıyor ... ve takrar ekrana kilitleniyorsunuz....gayet güzel seri izlemelisiniz ama illa izleyin diyemem bu seriyi ....

C The Money of Soul and Possibility Control

Ayrıntılı Tanıtım

bu seri konusuyla çizimleriyle gayet güzel ve ilginç bir seri ilk başlardan itibaren aksiyon yer alıyor .... bunun yanında dram la devam ediyor...bazı yerler sakin tabiki tamamen aksiyon yok sonlara doğru romantizm kendini gösteriyor....olaylarda herhangi bir bozulma yok gayet akıcı bir şekilde devam ediyor .... bazı yerlerde sıkılmıştım ama daha sonra sıkıntı yerini meraka bırakıyor...bu seri hakkında söyleyebileceğim pek birşeyde yok zaten... kısacası güzel seri benim beğendiğim bir seri ama siz beğenirmisiniz bilmiyorum ....

tamamen farklı konuya sahip bir seri daha önce karşılaşmadığım bir konusu vardı doğrusunu söylemek gerekirse kapatmıştım bir kaç bölüm izleyince daha sonra dedim bari bitiriyim .... kaldığım yerden devam ettiğimde farkettim ki aynı gün bitirmişim seriyi gayet harika bir seri ilk başta normal devam ediyor bir yerden sonra olaylar ilginçleşmeye başlıyor ... tabiki genel olarak aksiyon hakim seriye bunun yanında dram yer alıyor ... romantizm sonlara doğru artıyor .... ama sonlara doğru çokğunluk dram ve aksiyonda ....olayların işlenişi harika , çizimleri de harika kısacası ortaya  çok güzel bir seri çıkarmışlar aynı zamanda izlerkende düşündüren bir seri....başka ne söylenir bilmiyorum ....

Tabiki Daha Eklenecek

Tabiki Sizinde Tasiyelerinizi Bekliyorum
Paylaştığım Linkler Çalışmıyorsa Muhtemelen Kendi Sitemde Paylaştığım İçin Silmişimdir.

FileFactory Güncel Premium Accunt

Anime Listem

Mesajınızı Beğenen Kişiler

Çevrimdışı CloudT

• Shindara dou suru?
  • S.Moderatör
  • *
  • Karma 54
  • Alınan Beğeni: 177
  • I LOVE CURRY RAMEN!
    • Profili Görüntüle
Ynt: Anime Tavsiyesi :)
« Yanıtla #1 : 23 Nisan 2012, 13:45:16 »
Güzel bir konu olmuş.
Ufak bir fikir, verdiğin animelerin yanına not olarak ulaşabilecekleri bir link "myanimelist-anime.gen.tr" gibi verirsen daha yararlı olur ayrıntılı olarka öğrenme fırsatları olur.

Eline sağlık.

Çevrimdışı .L.

• Seviye 4
  • *
  • Karma 6
    • Profili Görüntüle
    • Anime Diyarı
« Yanıtla #2 : 23 Nisan 2012, 13:53:50 »
aslında yapacaktım ama başka sitenin linkini vermek doğru olmaz diye düşünmüştüm eğer sorun yoksa koya bilirim :)

Toradora bu seriyi illa izleyin diyemem ama güzel bana göre

Katekyo Hitman Reborn!

bu ikisinide tavsiye ederim
Paylaştığım Linkler Çalışmıyorsa Muhtemelen Kendi Sitemde Paylaştığım İçin Silmişimdir.

Anime Listem

Çevrimdışı CloudT

• Shindara dou suru?
  • S.Moderatör
  • *
  • Karma 54
  • Alınan Beğeni: 177
  • I LOVE CURRY RAMEN!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 23 Nisan 2012, 14:15:44 »
Myanimelist yada anime.gen.tr sitelerini anime tanıtımlarında bolcana kullanılıyo alıntı yapıldığından dolayı bu yüzden hiç bir sorun teşkil etmez.

Verdiğin serilerden 2 tanesi hariç hepsini gözü kapalı önerebilirim.

Kişisel yorumların yapılması daha iyi olmuş, öneriler bu sayede daha fayadalı olacaktır.

Eline sağlık gerçekten iyi bir konu oldu.

Çevrimdışı .L.

• Seviye 4
  • *
  • Karma 6
    • Profili Görüntüle
    • Anime Diyarı
« Yanıtla #4 : 23 Nisan 2012, 14:45:10 »
seri izlemek istediğimde tanıtımına bakıyorum bişey anlaşılmıyor ki sadece geçen olanları anlatıyor o kadar bu yüzden yarıda bıraktığım çok seri oldu bu nedenle yararlı olabileceğini düşündüm :)

Son Ekleme: 23 Nisan 2012, 15:10:47
Ayrıntılı Tanıtımları ve yeni seriler eklenmiştir... :)

Anime Listem

Çevrimdışı DarkMP

• Darkened eyes and a faded smile...
  • Dark Admin
  • *
  • Karma 322
  • Alınan Beğeni: 286
  • You live with a stench, a stench of a rotten soul
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 23 Nisan 2012, 15:40:19 »
Güzel, konuyu sabitledim.
 :ok:
Her türlü sorununuzu bana Kişisel İleti ile yollayabilirsiniz

-http://i.imgur.com/NrhVJFT.jpg

(click to show/hide)
http://www.facebook.com/pages/AniTR/134073190017447

Çevrimdışı .L.

• Seviye 4
  • *
  • Karma 6
    • Profili Görüntüle
    • Anime Diyarı
« Yanıtla #6 : 23 Nisan 2012, 15:55:06 »
Güzel, konuyu sabitledim.
 :ok:

Teşekkür ederim :)

Anime Listem

Çevrimdışı mikroq

• Seviye 9
  • *
  • Karma 14
    • Profili Görüntüle
    • myanimelist
« Yanıtla #7 : 23 Nisan 2012, 23:13:03 »
Maşallah epey emek harcanmış. :) ellerine sağlık güzel bir tanıtım serisi olmuş. :D
-http://i1154.photobucket.com/albums/p538/Hildegard_/PS/anakinimza.jpg
(click to show/hide)

Çevrimdışı .L.

• Seviye 4
  • *
  • Karma 6
    • Profili Görüntüle
    • Anime Diyarı
« Yanıtla #8 : 24 Nisan 2012, 00:28:39 »
Angel Beats!

Asobi ni Ikuyo!

Asu no Yoichi!

Bakemonogatari

Boku wa Tomodachi ga Sukunai

C The Money of Soul and Possibility Control

Casshern Sins

Eklenmiştir ... Tavsiyemdir...

Anime Listem

Çevrimdışı mikroq

• Seviye 9
  • *
  • Karma 14
    • Profili Görüntüle
    • myanimelist
« Yanıtla #9 : 24 Nisan 2012, 14:19:29 »
Bende sana Kuroshitsuji yi önerebilirim dostum. izlememişsen eğer :)

2 Sezondan oluşuyor.. (2008-2010 yapımı) :)

Önerilerini verdiğin animelerden sonra beğeneceğini düşündüğüm bir seri. :)

Kuroshitsuji = Black Butler diye de geçer. :)

-http://s1.zerochan.net/600/23/39/221973.jpg

-http://images2.fanpop.com/images/photos/5800000/Kuroshitsuji-In-Between-kuroshitsuji-5851184-800-573.jpg

-http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRskHvnuovrHoZTOOmDUrzlH4zGQgiqev66J53gbMc7o3SDZyJhQkAY5wvo

-http://www.manga.gen.tr/resimler/resim/kuroshitsuji-2-3.jpg

-http://s3.zerochan.net/600/32/18/235932.jpg

(click to show/hide)

Çevrimdışı .L.

• Seviye 4
  • *
  • Karma 6
    • Profili Görüntüle
    • Anime Diyarı
« Yanıtla #10 : 24 Nisan 2012, 16:32:46 »
Bende sana Kuroshitsuji yi önerebilirim dostum. izlememişsen eğer :)

2 Sezondan oluşuyor.. (2008-2010 yapımı) :)

Önerilerini verdiğin animelerden sonra beğeneceğini düşündüğüm bir seri. :)

Kuroshitsuji = Black Butler diye de geçer. :)

-http://s1.zerochan.net/600/23/39/221973.jpg

-http://images2.fanpop.com/images/photos/5800000/Kuroshitsuji-In-Between-kuroshitsuji-5851184-800-573.jpg

-http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRskHvnuovrHoZTOOmDUrzlH4zGQgiqev66J53gbMc7o3SDZyJhQkAY5wvo

-http://www.manga.gen.tr/resimler/resim/kuroshitsuji-2-3.jpg

-http://s3.zerochan.net/600/32/18/235932.jpg

izlemem mi süper seri :) 2 sezonda arşivimde :)

Anime Listem

Çevrimdışı alkım

• Emektar Üye
  • *
  • Karma 8
  • Alınan Beğeni: 2
  • Ashes to ashes, dust to dust
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 24 Nisan 2012, 17:31:13 »
Güzel bir konu daha da genişleteceğin inancındayım
benim bir iki tavsiyem olacak sana ya bunları alfabetik sıraya göre yerleştir ya da başa olanların listesini koyarsan daha iyi olabilir
-http://i823.photobucket.com/albums/zz151/reborn99/user%20bars/Lightyagamiuserbar.jpg Light Yagami Fan Grubu[/url]
-http://i41.tinypic.com/24crt6c.png

Çevrimdışı .L.

• Seviye 4
  • *
  • Karma 6
    • Profili Görüntüle
    • Anime Diyarı
« Yanıtla #12 : 25 Nisan 2012, 15:42:14 »

konusu gayet güzel ve ilgi çekici bir seri ...bazı yerlerde sıkıldığım oldu ama daha sonra konu yerine oturduğu zaman çok eğlenceli bir hal aldı ... bu seride azmi göreceksiniz konusu bu yönde serinin ilk bölümünden itibaren aksiyonla giriş yapıyor... biraz komedi ve drama yer vermişler bu seride ve tabikide romantizm , romantizm sonlara doğru dahada artıyor...sonu bana gayet tatmin edici gelmişti ... umarım sizide tatmin eder...bunun dışında çizimleride güzeldir ayrıntılı bir şekilde çalışılmış...olaylar gayet akıcı devam etmekte bazı yerlerde bozulmalar olabilir ama gayet iyi toparlamışlar...kısacası güzel ve izlenebilir bir seri ...

doğrusunu söylemek gerekise konusu ilgi çekiciydi ... izlemeye başladım ilk başlarda normal devam ediyordu ama sonradan işler değişmeye başladı gerçi konusunda bir takım açıklar mevcut dövüş sahnelerinin pek olduğunu söyleyemem belki konusu yüzündendir ama pek izledim sonuna kadar ama pek sevemedim bu seriyi ...olayların sürekli yön değiştirmesi konunun gidişatını değiştiriyor...ama o kadarda kötü değil izlenebilir bir seri gayet güzel yinede çizimleri harika onlara bir şey diyemem gayet ayrıntılı çizilmiş...bunun dışında aksiyon ve dram diğer türlere göre fazla kullanılmış bunların yanında biraz olsada komedi var ....bu seri için pek fazla bir şey söyleyemem ama yinede merak uyandırıcı bir seri ve izlenebilir ....

konusu harika diyebilirim izlediğim serilerin çokğunda karşılaşmadığım bir konusu var ... karakterlerin kişilikleri ve hareketleri çok iyi düşünülmüş ...insanı bazen güldüren bazen düşündüren bazende haycanlandıran bir seri ... çizimlere gelirşek gayet iyi çizilmiş oldukça ayrıntıya girilmiş ... yüksek kalitede izlendiği taktirde dövüş sahnelerinden fazlasıyla keyif alınacağına eminim .... serimizin türlerini inceleyecek olursak ilk bölümden aksiyona giriyor... ama sürekli aksiyonla gidip bizisıkacak bir seri değil bunun yanında dram ağırlık gösteriyor...ve birada komediye girmişler buda seriyi daha iyi hale sokmuş bu yüzden kasvetli bir havası yok serinin... olaylar bazen hareketli ve bazende gayet sakin ilerlemekte ... insanların duygularını yansıtan bir seri bence mutlaka izlenmeli...

konusu pek karşılaşılanlardan değil ilgi çekici bir konusu olmasına rağmen konunun gidişatını dağıtıp başka bir olaya yönelmesi biraz sorun yaratıyor ... bu seri hakkında pek bir şey söyleyemem sanırım ama komedi ve dram yönünden gayet iyi bir seri çizimleride güzeldir... insanların sevdiklerine göre beğenip beğenmemesi farklılık gösterebilir ama izlenebilir bir seridir... olaylar parçalana bilir ama iyi bir şekilde toplamayı başarmışlar ... sevebileceğinizi düşündüğüm bir seri ....

ilki çekici bir konuya sahip pek karşılaşılanlardan değil konun işlenişi gayet güzel ...ama bana göre kısa bir konuyu biraz fala uzatmaya çalışmışlar ... ama buna rağmek gayet güzel bir seri ...serinin türlerine gelirsek aksiyonla giriş yapıyor daha sonrada komedi ve dram ekleniyor tabiki bunların yanındada romantizm olmassa olmazlardan türleri gayet iyi işlemişler ... bunun dışında erkek başrol'ün bedeninde başka birinin daha olması ilgi çekici gelmişti sanırım ... sanırım konusunu ilginç yapanda bu ... çizimleri oldukça güzel pek bir ayrıntıya girilmemesini rağmen gayet ilgi çekici .... gayet güzel ve izlenebilir bir seri ....

konusu biraz tanıdık gelmişti ve tabiki ilgi çekiciydi sonra farkettim ki konusu Guilty Crown 'a benziyordu hatta baş karakterdeki çokcuk ların karakteri bile neredeyse aynı ama buna rağmen ilgi çekiciydi ... tek fark sanırım bunda mecha olmaması gerçi bazı yerlerde de farklılıklar var ama benzerlik oldukça fazla ... çizimlere gelirsek gayet güzeldi oldukça ayrıntıya girilmiş bir seri ... tür olarak ise ilk bölümden aksiyona giren bir seri bunun yanında drama yer veren bir seri komedi çok az diyebilirim ve romantizm bunada çok yer verilmemiş daha çok arkadaşlık üzerine bir konusu var ... ama gayet güzel seri benim beğendiğim serilerden birisidir... sanırım bunun sebebi konusunun tanıdık gelmesi...

H2O: Footprints in the Sand

Ayrıntılı Tanıtım İçin Tıkla

konusu oldukça karşılaşılan cins'ten buna rağmen gayet güzel bir seri olayların gidişatı gayet güzel sanunu pek kestiremeyeceğiniz bir seri bu serinin eğlenceli olduğunu söylemek pek olmaz çünkü drama çok ağırlık verilmiş bunun yanında romantizm ağırlıkta bu iki türü seriye gayet başarılı uygulamışlar ... bunun dışında çizimleri gayet başarılı bir seri ayrıntıya biraz girmişler ama çizimler gayet yumuşak kullanılmış zaten bu tür bir seriyede bu giderdi ... konusu , türü ve çizimleri bakımından çok iyi bir birleşim gayet güzel seri izlemenizi tavsiye edebilirim gönül rahatlığıyla ....

konusu gayet hareketli bir seri hareketli olduğunu söylemişsemde aksiyon beklemeyin romantik , komedi bir seriden ne beklenirse o kadar hareketli olayların işlenişi gayet başarılı ... türler bakımından da daha öncede yazdığım gibi ilk başlarda komedi olarak başlıyor olaylar biraz dramada yer veriyor orta ve sonlara doğru romantizm artmaya başlıyor ... bana göreyse sonu gayet başarılı bir seri ... romantik , komedi severlerin keyifle izleyeceği bir seri... çizimlerde oldukça güzel olabildiğince ayrıntıya girilmiş konuya tamemen uygun çizimler kullanılmış ... bana göre izlenmesi gereken bir seri ....

böyle bir konuya sahip bir seriyle pek karşılaşmadığımımı söylesem yoksa hiç izlemediğimimi söylesem bilemiyorum ... konusu gayet ilgi çekici bir seri olayların işlenişi ve gidişatı gayet güzel bu tür seriler pek izlememe rağmen oldukça eğlenceli ve güzel bir seri ... bölümler arası herhangi bir kopma ve bozukluk mevcut değil ... insanı meraklandıran bir seri ...tür olarak direk aksiyonla başlıyor bunun dışında drama ve komediye yer verilmiş ... harika bir seri çizimleride bir o kadar güzel kesinlikle izlenmesi gerekenlerden ...

Hoshizora e Kakaru Hashi

konusu genel olarak çıkarılan romantik , komedi serileri gibi ama belkide böylesi daha iyidir ... çünkü buna rağmen insanı eğlendiren bir seri olayların işlenişi bakımından gayet güzel bir seri ... tür olarak romantizm ve koedi ağırlıklı... çizimler bakımından oldukça güzel bir seri ayrıntıya yer verilmiş... bu seri çok karşılaşılan bir seriye sahip olduğu için hakkında pek söylenecek bir şey yok ... gayet güzel bir seri izlenebilir...

Ichiban Ushiro no Daimao

böyle konuya sahip bir seriyle pek karşılaşmadım doğrusu ... olayların işlenişi bakımından herhengi bi konu bozukluyok bunun dışında türler olarak başlarda normal olarak ilerleyen bir seri ama hemen sonra kendini aksiyona bırakıyor... ve hemen bundan sonra komedi devreye giriyor bunun yanında tabiki birazda olsundram ama ama romantizm kadar ağır basmıyor burada tek gereksiz olan şey ecchi olmuş ama buna rağmen kendini izlettiren bir seri çizimlerde gayet güzel ... izlenmesi geeken bir seri ....

konusu oldukça güzel bir seri romantik , komedi yönünden diğer serileri oldukça iyi bir fark atabilir bana göre ... olayların işlenişi oldukça güzel ve eğlenceliydi ... tür olarak komedi ağırlıklı ve bunun yanıda da romantizm geliyor ama romantizm ilerledikçe etkisini arttırıyor... türleri seriye çok iyi işlenmiş bir seri duyguları çok iyi yansıtan bir seri ...çizimler gerçekten güzel oldukça ayrıntıya girilmiş ... ve buda seriyi dahada mükemmeleştirmiş ... olaylar da herhangi bir bozulma veya boş kalan bir yer yok kısacası kafanızda herhangi bir soru işareti bırakacağını sanmam ....kesinlikle izlenmesi gereken bir seri...

konusu pek karşılaşınlanlardan değil oldukça ilgi çekici bir seri olayların işlenişi oldukça güzldi ... karakterler oldukça iyi düşünülmüş bunlaru örnek olarak kahya karakterinin kişiliği oldukça ilginç ... ve tam ona uyuyor... bunlara diğerleride dahil bunun yanı sırada kişiliklerine görede karakterlerin çizimleri oldukça ilgi çekici ve tam anlamıyla onlara uyuyor... kısacası kişiliklerini tam anlamıyla ortaya çıkarabilmişler ... türler bakımından aksiyona yüklenmiş bir seri ama bu da sürekli aksiyon olduğunu göstermez bu sayede sıkıcı bir hal almıyor ... bu yüzden de komedi ve dramada oldukça yer vermişler... gayet eğlenceli bir seri ...olaylar gayet ekıcı bir biçimde ilerliyor aklınızda herhangi bir soru işareti kalmasına yol açmıyor kısacası izlenmesi gereken bir seri...

böyle bir konuya sahip bir seriyle daha önce karşılaşmadığımı söyleyebilirim gayer ilginç bir konuya sahip olayların işlenişi oldukça güzel ve aklınızda herhengi bir soru işareti bırakmıyor... tür olarak aksiyona yüklenmiş bir seri ama bunun dışında komedi ve dramada yer verilmi... romantizm de var ama fazla değil ... bunun dışında çizimleri oldukça güzel bir seri ayrıntıya yer verilmiş ... dövüş sahnelerine gelirsek bu yönden pek bir şey beklemeyin ama şöyle bir şey var dövüşler kısa olması rağmen oldukça güzel sanırım kısa olmasının sebebi serinin kısalığından kaynaklı... sonu gayet iyiydi ... izlenebilir bir seri...

Tabiki Daha Eklenecek

Tabiki Sizinde Tasiyelerinizi Bekliyorum

Son Ekleme: 25 Nisan 2012, 23:30:43
Tasogare Otome x Amnesia

böyle ilginç konuya sahip bir seriyle daha önce karşılaşmadım gayet güzel bir seri...olayların işlenişi ve gidişatı harika ... karakterlerin kişilikleri gayet güzel düşünülmüş ... 09.04.2012 de yayına girmiş bir seri ... çizimleriylede gayet dikkat çekici bir seri oldukça ayrıntıya girilmiş ... 12 bölümden oluşuyor... izlediğim yere kadar olaylar için herhangi bir bozulma ve ya açık yok ... gayet güzel ve düzenli izlerlemekte ... bu arada hayalette hayalet yani :) ilk bölüm tanıtım gibi birşey sanırım baştan değilde ilerisini gösteriyor... sonraki bölümlerde baştan başlıyor... tür olarak başlarda gizem ve komediye yer verilmiş... korku pek yok şuana kadar tabi bu nelerden korktuğunuza bağlı... neyse karakterlerin çizimleri tam kişiliklerine uygun bana göre ... kısacası beğendiğim bir seri ... iyi seyirler...

Son Ekleme: 26 Nisan 2012, 11:02:14
Jormungand

konusunun bir kısmı animelerin genelinde diyemem ama hatrı sayılır bir kısmında karşımıza çıkıyor ama bu anime diğelerinden biraz farklı işlemiş konuyu aksiyon dram bu iki türün gayet iyi işlendiğini söyleyebilirim animeye tabi sonraki bölümlerde karşımıza ne çıkar bilinmez umarım sonradan kötüleşen animeler arasına girmez konusu ve çizimler bakımından gayet iyi bir anime mutlaka izlenmeli tabi şimdilik... kısacası beğendiğim bir seri ... iyi seyirler...

Tabiki Daha Eklenecek

Tabiki Sizinde Tasiyelerinizi Bekliyorum :)

Anime Listem

Çevrimdışı mikroq

• Seviye 9
  • *
  • Karma 14
    • Profili Görüntüle
    • myanimelist
« Yanıtla #13 : 15 Mayıs 2012, 14:53:41 »
Kaichou wa Maid-sama bu animeyi şans eseri bir yerden bulup izledim. :D bitirmiş olmama rağmen açıp tekrardan izledim. gerek komedisi gerek romantizm unsuru süper işlenmiş:)

İçinde birisi demiş ki azıcık, ecchi var demiş ama ben görmedim öyle birşey. :)

Kesinlikle izlenmesi gereken bir anime. :)

Şu anda herhangi bir anime izlemiyorum... :)

Ancak indirdiklerim arasında,

toradora
Mahou_Shoujo_Madoka_Magica
Kimi ni Todoke
The_Girl_Who_Leapt_Through_Time

Animeleri var. :) Bunların yanında Kaichou wa Maid-sama gibi bir anime tavsiyesi verebilir misin ?? :) ama mümkünse ecchi olmasın. :D
(click to show/hide)

Çevrimdışı 7grny7

• Seviye 1
  • *
  • Karma 0
  • Alınan Beğeni: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 28 Mayıs 2012, 21:11:45 »
Mirai Nikki mutlaka AniTr bünyesinde bulundurulması gereken bir anime benden size söylemesi