-http://www.anitr.com/anitr_manga.png

Anket

Aşağıdaki Katılımlardan Hangisi Sizce Bir Üst Aşamaya Geçmeli ?

Katılımcı 1  -  Yarı Melek
10 (17.9%)
Katılımcı 2  -  Yağmur
6 (10.7%)
Katılımcı 3  -  Geçmişin Savaşı
11 (19.6%)
Katılımcı 4  -  Beyaz Güller
3 (5.4%)
Katılımcı 5  -  Sızıntı
12 (21.4%)
Katılımcı 6  -  Son Çağrı
2 (3.6%)
Katılımcı 7  -  Savaş , Barış ve Kaçış
4 (7.1%)
Katılımcı 8 -   Maria
8 (14.3%)

Toplam Oy Verenler: 22

Oylama kapandı: 05 Haziran 2012, 23:07:44

Gönderen Konu: AniTr 1. Fan Fiction Yarışması 1. Aşama Tanıtım Anketi  (Okunma sayısı 8198 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı oqueys

• Tuki
  • Emektar Üye
  • *
  • Karma 22
  • Alınan Beğeni: 3
  • WhySoSerious?
    • Profili Görüntüle
    • Olur Öyle Arada
Evet arkadaşlar Birincisini düzenlediğimiz Fanfiction yarışmamızın ilk aşaması yani TANITIM bölümü başlamıştır. Bu anketimizde herkes hikayesinin tanıtımlarını yaptı. Sizlerden istediğim tanıtımları okuyup hangisinin bir sonraki aşamada görmek istediğinize göre oylamanız. Hangi tanıtımın hikayesini görmek istiyor iseniz ona oy verin hadi bakalım  :hero:

Anket süresi 1 hafta olup. Her oy sahibi 3 adet oy verme hakkına sahiptir. Ona göre davranın  :hero:

Katılımcı 1   [Hikayenin ismi: Yarı Melek]

(click to show/hide)

Katılımcı 2 [Hikayenin İsmi: Yağmur]

(click to show/hide)

Katılımcı 3 [Hikayenin İsmi: Geçmişin Savaşı]

(click to show/hide)

Katılımcı 4 [Hikayenin İsmi: Beyaz Güller]

(click to show/hide)

Katılımcı 5 [Hikayenin İsmi: Sızıntı]

(click to show/hide)

Katılımcı 6 [Hikayenin İsmi: Son Çağrı]

(click to show/hide)

Katılımcı 7 [Hikayenin İsmi: Savaş , Barış ve Kaçış]

(click to show/hide)

Katılımcı 8 [Hikayenin İsmi: Maria ]

(click to show/hide)

Hadi bakalım herkeslere başarılar :haha:

Çevrimdışı remstan

• Seviye 2
  • *
  • Karma 3
    • Profili Görüntüle
    • blog
Ynt: AniTr 1. Fan Fiction Yarışması 1. Aşama Tanıtım Anketi
« Yanıtla #1 : 29 Mayıs 2012, 23:41:38 »
Öncelikle herkesin eline, aklına sağlık. Her ne kadar hoşuma giden tarzda olanlara önceliği versem de hepsi kendi içinde merak uyandırıcı görünüyor. Keşke daha fazla  oy kullanabilme  hakkım olsaydı ^^

1. ''Yarı melek'' Bir melek ve insanın ilişkisi sık duyup gördüğümüz temalardan olsa da  sonucunda yarı insan yarı melek bir canlının dünyaya gelmesi bence hikayeyi sıradanlıktan kurtarıp iyi bir yere taşımaya yardımcı olabilir. yarı insan yarı melek kızın nasıl betimleneceğini ve başından geçecekleri merak ettim açıkcası...  Oylarımdan birisi buna.

2. ''Yağmur'' da fena görünmüyor.

3. "Geçmişin Savaşı" Bilim kurgu genelde ilgi alanım değildir ve açıklama yazısı da biraz uzun olduğu için yeterince dikkatli okuyamadım  ne yazık ki.

4. "Beyaz Güller" İsmi çekici olmasa da  açıklama yazısı hoşuma gitti. En beğendiğim diyebilirim.
Diğer oyum da buna.

5. "Sızıntı" İnsanı meraklandırıp kendisini okutabilir gibi görünüyor. Kalan son oyumu sızıntı'ya verip vermemek konusunda çok kararsız kaldım. 2 ve 5 arasında gidip gelirken 2'de karar kılabildim. Bir hakkım daha olsaydı seçimim 5 numara olurdu

6. "Son Çağrı" da

7. "Savaş, Barış ve Kaçış"   Baştan sona romantizm insanıyım. Bana hiç hitap etmemesine rağmen bu  tanıtım yazısı ilgi çekici, bu sebeple  oy vermeyi isterdim ama malesef ki oylarım tükendi.

8. Son olarak, tanıtım için bana biraz karmaşık geldi.

Çevrimdışı Dromenda

• Moderatör
  • *
  • Karma 38
  • Alınan Beğeni: 17
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 29 Mayıs 2012, 23:41:53 »
Oyum 3. ve 5. fictionlara. 3. oyumu kullanmıyom çünkü bence 3. oyu kullanmam gerektiren bir durum yok. Bence fictionlar genel olarak kötüydü tabii bu ilk yarışma ve ilk aşama giderek daha iyi olur diye düşünüyorum. Fakat yanlış anlamayın ki 3. ve 5. fictionlar hariç hepsi berbattı.Benim ilgimi çekmedi diğerleri, sanırım konularından dolayı. Herekese başarılar!

Çevrimdışı CloudT

• Shindara dou suru?
  • S.Moderatör
  • *
  • Karma 54
  • Alınan Beğeni: 177
  • I LOVE CURRY RAMEN!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 29 Mayıs 2012, 23:55:25 »
Bir ara ayrıntılı bir açıklama yaparım. Onun dışında bazı yazılar iyiydi ve merak uyandırıcıydı.

Katılan arkadaşlara başarılar, ellerinden geleni yaptıkları için teşekkürler. ^-^

Çevrimdışı oqueys

• Tuki
  • Emektar Üye
  • *
  • Karma 22
  • WhySoSerious?
    • Profili Görüntüle
    • Olur Öyle Arada
« Yanıtla #4 : 30 Mayıs 2012, 18:43:32 »
yazıların hepsi birbirinden güzeller. Ama fark etmişsinizdir. Hepsi birbirinden farklı yani tanıtım olarak sınıflandıramıcağımız bile var aralarında  :?  ama yinede hepsi yarışmaya girdi  :hero:  aralarından beğendiklerim  8-5-3 oldu oylarım da bu yönde  gitti zaten. Herkese tekrardan başarılar  :ok:

ogawa

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 30 Mayıs 2012, 19:03:56 »
evet hepsi birbirinden güzel hikayeler yaratıcılığın sınırları zorlanmıs yine bakıyorumda ;)
tek tek yorum yapamayacagm sanırım(miskinlikten) ama içlerinden bir tanesi beni mestetti ve oyumda ona gitti gercekten hikayeyi merakla beklyorum :) basarılar herkese

Çevrimdışı panres

• yeliz-art
  • Moderatör
  • *
  • Karma 41
  • Alınan Beğeni: 115
  • Güven iki ucu keskin kılıçtır.
    • Profili Görüntüle
    • yeliz-art.blogspot
« Yanıtla #6 : 30 Mayıs 2012, 19:27:15 »
Herkesin eline sağlık.Güzel hikayeler var :D

1-"Yarı Melek" Fani ve ölümsüz sıkça okuduğum ve filmlerde konu olan yazı sonu tahmin ettiğim gibi çıkacağını biliyorum ama bu hikayeler hiç bir zaman bitmez.ilk oyum bu hikayeye.

2-"Yağmur" Hikaye ilginç nasıl sonuçlanır merak ettim.

3-"Geçmişin Savaşı"Bilim kurguyu çok severim.Hikaye güzel bir oy hakkı daha olsaydı  bu hikayenin olurdu.

4-"Beyaz Güller"Dizi tanıtımı  gibi olmuş.

5-"Sızıntı"İlginç merak ettim.Oyum bu hikayeye.

6-"Son Çağrı" 5.hikaye ve 6. hikaye arasında düşündüm ve oyu 5. hikayeye verdim.

7-"İsmi: Savaş , Barış ve Kaçış" diğer oyum da bu hikayeye.

8-" Maria"çok konuşma var.
-http://fc03.deviantart.net/fs70/f/2011/329/0/9/self_portrait__5_by_panres-d4ha65d.jpg
resim benim çalışmam ve imzamı kendim yaptım

Çevrimdışı uzumakijutaro

• Emektar Üye
  • *
  • Karma 45
  • Alınan Beğeni: 6
  • Kimileri sadece dünyanın yanışını izlemek ister...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 31 Mayıs 2012, 03:27:14 »
Hmm öncelikle katılan herkesin emeğine sağlık.. Eleştrilerimde sürç-i lisan edersek affola ^^

1. Hikaye güzel olabilirmiş. Evren açıkçası hoşuma gitti.. Tek sorun anlatım kötü. Sanki bir yere yetişmesi gerekirmiş gibi yazmış yazan kişi. Bu da anlatımda kopukluklar yaratmış...

2. Açıkçası pek birşey anlayamadım okurken... İlk hata ilk 2 cümlenin aynı kelimeyle bitirilmes.. Bu düz yazılarda absürt duruyor. Bu fanfictiondada 1.sindeki gibi hızlı anlatım hatasını gördüm. Biraz daha detaya inilse daha hoş olur bence. En azından birazcık betimleme...

3. Bu en çok hoşuma giden hikaye idi. Tek gördüğüm hata ilk paragrafta sürekli -dı lı geçmiş zaman kullanılırken 2. paragrafın ilk cümlesinde şimdiki zamana geçiş yapılması. Bu hata gözüme çok çarptı [İLK OYUM BU HİKAYEYE]

4. Burada bir hata bulamadım ama 4lük tipi yazılar ilgimi hiçmi hiç çekmez...

5. Bu hikaye de hoşuma gitti. Yalnız yazan kişiye önerim yarattığı ana karakterin duygularını biraz daha vurgulaması. Burdada biraz hızlı anlatım vardı başlarda sonradan düzeldi... Betimlemelerede önem verilirse bence en iyilerden. [İKİNCİ OYUM BU HİKAYEYE]

6. Burda gördüğüm en büyük hata 2. cümleden sonra "ve" gelmesine rağmen nokta koyulması. "ve" bir bağlaçtır iki cümleyi veya kelimeyi bağlar.. Bu yüzden öncesinde nokta konmaz ^^ Bu hikaye pek ilgimi çekmedi. İlk cümlesi fazla klişe gibime geldi.

7. Hmm hikayesini tanıtmamış(tanıttıysada benim için çok kısa.)... Birşey demiyeyim.

8. Son oyumu bu hikayeye vericektim ama konuşma tipinde hikayeleri pek sevmiyorum. Laf olsun diye de vermek istemedim. Sonuçta hak var bu işte. Birde tanıtım sonuçta bu direk olayın içine dalmış gibi geldi bana...

:muzik:
-http://k1304.hizliresim.com/18/j/m4rxs.png

(click to show/hide)

Çevrimdışı NeverSoft

• Emektar Üye
  • *
  • Karma 21
  • Alınan Beğeni: 23
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 31 Mayıs 2012, 23:54:05 »
vay be iclerinde baya guzeller var  :ok:
Oylari zevkime gore verdigim icin yorumlarda bulunmiyacagim. :blm: En cok 3. 5. ve 8. hikaye hosuma gitti. Oylarim bunlaradir ^^

Çevrimdışı mehtappp

• Seviye 1
  • *
  • Karma 1
  • Alınan Beğeni: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 01 Haziran 2012, 23:49:55 »
Öncelikle katılan arkadaşların hepsinin eline sağlık.
Benim en çok 5.hikaye hoşuma gitti. Devamında ne olacağını meraklandım şimdiden.  :?

Çevrimdışı bekocan1995

• RedLine
  • Seviye 2
  • *
  • Karma 0
  • Alınan Beğeni: 0
  • 2.54 Milyar Saniye Yaşarsan 75 Yaşında Olursun....
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 02 Haziran 2012, 09:32:37 »
Yazan Arkadaşların Hepsinin Eline sağlık.

Ben Oylarımı 1. 5. ve 7. hikayelere verdim.

İçlerinden En Çok 5. Hikayeyi sevdim.

Bir Yerlere Gitmek...O Kadar Uzak ki Fikrim şu Geçen Hayatıma Yetişemesin..!

Çevrimdışı oqueys

• Tuki
  • Emektar Üye
  • *
  • Karma 22
  • WhySoSerious?
    • Profili Görüntüle
    • Olur Öyle Arada
« Yanıtla #11 : 05 Haziran 2012, 12:21:01 »
anketimiz bugün saat 23:07:44  de bitmiş olacaktır. Oy vermeyenler hadi bakalım son duyuru bu sizler icin  :haha:

GoogleTagged - Etiketler