Anitr > Görüş ve Önerileriniz

AniTR İçin Neler Düşünüyorsunuz ?

(1/13) > >>

Wizy:
AniTR' nin yapısını, tasarımını ve fansub çalışmalarının kalitesini vb. şeyleri değerlendirerek bizlere bildirmenizi istiyoruz. Böylece üyelerin site hakkında görüşlerini alarak ilerleyen dönemlerde, verdiğiniz cevaplar ile değşikliklere ve farklı uygulamalara gidebiliriz ^.^

hece:
site zaten genel anlamda güzel. ama benim isteğim bannerın hiç değişmemesi. ne zaman siteye girsem ilk yaptığım şey fareyi banner üzerinde sağa-sola götürmek  :haha:

oqueys:
bence banner gift olmalı sallanmalı  :hps:  :salla:  :8: 

bence 10 numara site coğu anime sitesine nazaran göze  hitap ediyor ve daha kullanışlı  :?

abdullahmabel:
5 üzerinden 5 diyorum ben, çok değerli bir site bence, dahada ilerler diyorum bu gidişiyle.  :speh:

mikroq:
Puanlamayı 5 üzerinden yapıyoruzda..

Site genel tasarımı olarak mı puanlama yoksa.
Başlıklarını falan mı değerlendireceğiz ? :)

Site tasarım açısında mükemmel.. yani arka plan ve seçilen renkler mükemmel ama. :)

Anime bölümü nedense karışık geldi gibi. :)

karışık derken gene aradığımızı buluyoruz ama.. şimdi

Naruto
Bleach
One piece için özel bir yer var..

Fan kitlesi fazlaca olduğu için tamam. :)

Diğer anime Serileri içinde

Alt başlık şeklide bölümler açılmış

Claymore
Death note...

ve benzeri gibi 20 ye yakın alt başlık ancak. diğer animeler için yer yok gibi..

Yani tamam bu başlıklar . + 3 tane favori anime için özel bölüm. diğerleride,

Anime genel ve Anime download bölümüne karışık olarak ekleniyor..

Hani bu animeler için yapılan bu özel bölüm açma olayı diğerleri için olmaması karışıklık getiriyor gibi. :)

Mesela Shaman King bölümü var. ancak içerisi boş
Digimon
Yugioh
Shakugan No Shana
Tsubasa,
Black Lagoon

Bunlar için özel bölüm açılmış ancak içleri boş olan bölümler...

Amacım yıkıcı eleştiri değil, yapıcı eleştiri olduğu için, yorumuma devam etmeyi düşünüyürum umarım kimse kırılmaz. amacım eleştiri değil. sadece düşüncemi dile getirmek istemiştim..

Claymore ve death note gibi animeler için özel bölüm güzel olmuş. çünkü zaten aranan animeler arasında olduğu için, göz önünde olmalı ama. üstteki dediklerim içleri boş bölümler...

Öneriler bölümünde yazdığım gibi olmasının en azından bir düzen getireceğini düşünmekteyim.

Yani Anime Tanıtım yapılıyor ama. yapılan anime,

Genel itibari ile,

Romantizm mi? Drama mı? Aksiyon mu? Komedi mi ? Ecchi mi ? Hiç belli olmuyor da. ve karışıyor da gidiyor gibi..

Güzel animelerin tanıtımları önceleri yapıldığı için sonradan yeni yapılan tanıtımlar o güzel tanıtımları ve indirme linklerini aşağı sıralara atıyor...

Bu da gözden kaçmasına olasılık veriyor diyebilirim..

Anime Tanıtım
Anime Download
bu 2 bölüm için, Şahsi görüşürüm olarak,

Anime Türüne göre, Alt başlıklara bölünmesi ve konuların o bölümlere yavaş yavaş da olsa taşınması forumu daha düzenli hale getirecektir..
bence...

Epey uzattım. :D Sonuna kadar okuduğunuz için teşekkür ederim. :)

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git