Baka to Test to Shoukanjuu: Spinout! Sore ga Bokura no Nichijou [TR Altyazı]-http://www.anitr.com/anitr_manga.png

Gönderen Konu: Baka to Test to Shoukanjuu: Spinout! Sore ga Bokura no Nichijou [TR Altyazı]  (Okunma sayısı 4405 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kakashi

• Mangekyou Sharingan
  • Moderatör
  • *
  • Karma 33
  • Alınan Beğeni: 11
  • Forever Alone
    • Profili Görüntüle
Baka to Test to Shoukanjuu: Spinout! Sore ga Bokura no Nichijou [TR Altyazı]-http://cdn.myanimelist.net/images/anime/4/29911l.jpg

Adı: Baka to Test to Shoukanjuu: Spinout! Sore ga Bokura no Nichijou
Tür: Komedi, Seinen, Shounen
Kategori:
Special

Çeviri:Amv Fansub
Upload:Kakashi

Tanıtım

Hikayemiz kısaca "baka" denen Akihisa Yoshii etrafında geçmektedir. Okul öğrencileri,yerleştirme sınavında aldıkları sonuçlara göre sınıflara ayrılmaktadır. Sınıf A - en üst seviyedeki sınıf- oldukça rahat, her türlü imkâna sahipken, Sınıf F yıkık dökük bir sınıfta ders görmeye çalışmaktadır. Aslında oldukça zeki ve A seviyesindeki bir kız öğrenci olan Mizuki Himeji, sınav esnasında hastalanması sonucu Sınıf F'ye düşmüştür. Ayrıca bu sınıfta -Akihisa'nın ilk senesinde onun suç ortağı olan-, sınıfın başkanı Yūji Sakamoto' da vardır.

Okulda yeni bir sistem geliştirilmiştir. Öğrenciler, aldığı notlarla güçleri belirlenen Varlıkları summonlayarak (yani çağırarak) başka sınıflardaki Varlıklarla dövüştürebilmektedir. Eğer güçsüz olan sınıf güçlü bir sınıfı yenerse, her türlü imkanlarını değiş-tokuş ederler (sınıfları ve gereçleri gibi).
Sınıf F'de, bulundukları durumdan dolayı Çağırma Savaşları'nı başlatır.

Çevrimdışı oqueys

• Tuki
  • Emektar Üye
  • *
  • Karma 22
  • Alınan Beğeni: 3
  • WhySoSerious?
    • Profili Görüntüle
    • Olur Öyle Arada
paylaşım icin teşekkürler her ne kadar izlemiş olsam da teşekkür ederim  :hero:  ayrıca herkeslere tavsiye ederim istemsiz kahkaha atabileceğiniz bir anime serisi  :haha:

Çevrimdışı souleater

• Seviye 9
  • *
  • Karma 17
  • Alınan Beğeni: 1
  • Beni tek şeyden alı koyamazsınız= ANİME
    • Profili Görüntüle
Merak ettim, özellikle oqueys-san'ın mesajından sonra :haha: Güzel bir animeye benziyor, kıza acıdım :D Bunu da listeye aldım ^.^

Çevrimdışı kerem91

• Seviye 5
  • *
  • Karma 0
  • Alınan Beğeni: 9
    • Profili Görüntüle
1 hariç hepsi kırık  :kt:

Çevrimdışı kakashi

• Mangekyou Sharingan
  • Moderatör
  • *
  • Karma 33
  • Alınan Beğeni: 11
  • Forever Alone
    • Profili Görüntüle
anime yeniden upload edildi :)

Çevrimdışı eyo-sama

• Brave Dragon
  • Seviye 10
  • *
  • Karma 2
  • Alınan Beğeni: 43
  • .
    • Profili Görüntüle
Teşekkürler

Ynt: Baka to Test to Shoukanjuu: Spinout! Sore ga Bokura no Nichijou [TR Altyazı]

Ynt: Baka to Test to Shoukanjuu: Spinout! Sore ga Bokura no Nichijou [TR Altyazı]