Bleach 460 Tartışma ve Görüş-http://www.anitr.com/anitr_manga.png

Gönderen Konu: Bleach 460 Tartışma ve Görüş  (Okunma sayısı 5019 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı uzumakijutaro

• Emektar Üye
  • *
  • Karma 45
  • Alınan Beğeni: 6
  • Kimileri sadece dünyanın yanışını izlemek ister...
    • Profili Görüntüle
Bleach 460 Tartışma ve Görüş
« : 18 Ağustos 2011, 01:28:55 »
Sevgili üyelerimiz yeni aldığımız kararla tartışma konularına hareket getirmek için artık 3 shounen(naruto, bleach ve one piece) anime ve manga tartışma konularını genel olarak değiştirdik. Her bölüm için tartışma konusu açıcaz. Elimden geldiğince güncel şekilde açmaya çalışıcam ^^ Sizde takip ediyorsanız eğer tartışmalara girerek veya en azından görüş bildirerek bizlere katılın.

Bu hafta Bleach mangası uzun zamandan beri ilk defa gördüğümüz Byakuya, Renji, Kenpachi, İkkaku ve Toushiro gibi karakterleri görmemizi sağladı. Güzel bir sayıydı benim adıma sebebi ise animenin asıl konusu olan shinigamilerin geri dönmesi. Bazı değişiklikler olmuş gibi.. Zaman atlamasıyla birlikte ve Aizen gibi bir rakipten kurtulmakla birlikte Bazı rütbelerde değişiklikler olmuş sanırm. Umarım hızlı şekilde diğer shinigami karakterleride görürüz ^^ İchigo'ya gelirsek sonunda power rangers(tam dönüşümün tamamlandığı formuna taktığımız bir lakap) modundan çıkıp shinigamiliğe geri döndü. Güçleri gelir gelmezde çerez kötü karakter olarak adlandırdığım ginjoyu harcadı ;D Umarım Kubo'nun aklında güzel uzun bir arc vardır. Bleach'in hayranlarını daha fazla bekletmez umarım diyorum ve sözü size bırakıyorum.
Bleach 460 Tartışma ve Görüş-http://k1304.hizliresim.com/18/j/m4rxs.png

(click to show/hide)

Çevrimdışı NeverSoft

• Emektar Üye
  • *
  • Karma 21
  • Alınan Beğeni: 23
    • Profili Görüntüle
Ynt: Bleach 460 Tartışma ve Görüş
« Yanıtla #1 : 18 Ağustos 2011, 10:58:59 »
anaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam  :zip: :zip: :zip: :zip: :zip: :zip:

isteeeeeee bu uleyn !!!!!!
Shinigamiler dondu beah!!!!!
Bleach'e kotu diyen herkesin okuyunca laflarini geri  aldiklar bi bolumdu :ihih2:
Herkesin reiatsu verip bi kilic yardimiyla Ichigu'nun shinigami guclerini geri saglamalari cok iyiydi. Birlik budur :guc:
Ayrica cogunun tipinde ufak deisimler var. Deisim olaya daha da bi renk katmis... Hitsugaya'nin da boyu uzamis sanki biraz ;D
Neyse sonuc olarak o shinigamileri toplu olarak gorunce bolumun devamini hoplaya ziplaya okudum resmen...
15 bolum gerideydim. Tumarda saolsun meraktan hemen gunceli yakaladim. ;D
Aslinda manganin gidisat su an iyi. Ama umarim bu heyecani korur....

Çevrimdışı DarkMP

• Darkened eyes and a faded smile...
  • Dark Admin
  • *
  • Karma 322
  • Alınan Beğeni: 286
  • You live with a stench, a stench of a rotten soul
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 18 Ağustos 2011, 11:35:07 »
Kenpachi'nin üzerinde Yachiru'yu göremedim  :? Sanırım büyüyüp yerde gezmeye başlamış.
Kaptanların arasında İkkaku ve Renji'yi görünce onlarda kaptan olmuş olabilirler dedim ama kaptanlık yelekleri yoktu. Acaba eksilen bölümler hala kaptansız mı?

Bence İchigo bu Getsuga'sıyla Ginjou'yu deviremeyecek. Fullbring denilen şey bitti mi yani bu kadar mıydı? Tam forma geçenlerin kıyafetleride deişiyordu o zaman Ginjou tam form haline geçmemiştir. Birde daha Tsukishima var. İchigo'ya Bankai açtıracaklar gibi geliyor bana.
Her türlü sorununuzu bana Kişisel İleti ile yollayabilirsiniz

Bleach 460 Tartışma ve Görüş-http://i.imgur.com/NrhVJFT.jpg

(click to show/hide)
http://www.facebook.com/pages/AniTR/134073190017447

Çevrimdışı NeverSoft

• Emektar Üye
  • *
  • Karma 21
  • Alınan Beğeni: 23
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 20 Ağustos 2011, 08:44:42 »
evet ben de kiyafetlerden rutbe deisimi var mi diye bi kontrol etmistim de yeni kaptan yok gibi... bi Rukia rutbe almis galiba...
O kiyafet deisimi her tam forma gecen de oluyo muydu ki??  Mesela Yukio'nunki konsoldu ve kullandigi zaman kiyafetle ilgili olmadigi icin  deismemisti. ya da Riruka'da... ama Jackie'nin kiyafetle ilgili oldugu icin degismisti. Bu yuzden deismesi sart deildir belki de... Yada kiyafeti deismeyenler tam forum kullanmadigindandir.... :blm:
Bi de Ginjou ile Tsukishimaya hemen bankai kullanacagini sanmam, kullanir da hemen deildir... Daha yeni aldi gucleri ;D Ayrica ordaki shinigamiler de bos durmaz avlar o arkadakilerden  bi iki tane arada ;D

Çevrimdışı agita

• Seviye 1
  • *
  • Karma 0
  • Alınan Beğeni: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 24 Ağustos 2011, 21:52:10 »
Bleach'e kotu diyen herkesin okuyunca laflarini geri  aldiklar bi bolumdu :ihih2:
Aslinda manganin gidisat su an iyi. Ama umarim bu heyecani korur....
ama cidden kötüydü aizen savaşında baya gözden düşmüştü :D mangada kötü gitsede bu bölüm gerçekten çok güzeldiya :8: ilk animem bleach ve o zamnlardaki havasını hissettirmeyi başardı sonunda:D
evet rukia teğmen olmuş saçlarıda kısalmış böyle çok tatlı olmuş :utandim: