Bleach Genel Manga Tartışma [Spoiler içerir]-http://www.anitr.com/anitr_manga.png

Gönderen Konu: Bleach Genel Manga Tartışma [Spoiler içerir]  (Okunma sayısı 38610 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Promestein

• Prome Reyiz
  • Seviye 1
  • *
  • Karma 1
  • Alınan Beğeni: 0
  • Kaguyuko!
    • Profili Görüntüle
    • Anirpg
Ynt: Bleach Genel Manga Tartışma [Spoiler içerir]
« Yanıtla #30 : 20 Temmuz 2012, 16:58:13 »
Kubo yine trolledi bizi.Byakuyanın korkusunuda görmüş olduk 501de,tahminimce ölmez gibi duruyor.Birde bu arc içinde Rukianın bankaisini görebiliriz gibi geldi.
Bleach Genel Manga Tartışma [Spoiler içerir]-http://i1110.photobucket.com/albums/h446/Chiriko02/Okuu2.png

Çevrimdışı sasukEms

• Piety
  • Seviye 6
  • *
  • Karma 16
  • Alınan Beğeni: 3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 27 Temmuz 2012, 03:38:54 »
byakuya renji ve rukia felç  :uhu: ama zaraki reyiz yine sevindirdi bizi  :hero:

Çevrimdışı Bleachukbe

• Seviye 1
  • *
  • Karma 0
  • Tekrar seçme şansım olsa , Yİne bunu seçerdim .
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 28 Temmuz 2012, 12:32:48 »
Ben de Bleach ın mangasını okumak istiyorumda tüm bölümlerini indirebileceğim türkçe bi yer biliyormusunuz biliyorsanız link verirmisiniz bide bleach ın 4 aralıkta yeni movie sine gidecek var mı :D ben gideceğim  :speh:
Bleach Genel Manga Tartışma [Spoiler içerir]-http://i48.tinypic.com/1gr3ts.gif

Çevrimdışı CloudT

• Shindara dou suru?
  • S.Moderatör
  • *
  • Karma 54
  • Alınan Beğeni: 177
  • I LOVE CURRY RAMEN!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 28 Temmuz 2012, 21:51:21 »
Ben de Bleach ın mangasını okumak istiyorumda tüm bölümlerini indirebileceğim türkçe bi yer biliyormusunuz biliyorsanız link verirmisiniz bide bleach ın 4 aralıkta yeni movie sine gidecek var mı :D ben gideceğim  :speh:

İndirmek yerine okuyabileceğin siteler var. Google'da ufak bir aratmayla rahatlıkla bulabilirsin. ^^

Çevrimdışı Derflinger

• Seviye 5
  • *
  • Karma 0
    • Profili Görüntüle
    • AMT
« Yanıtla #34 : 28 Temmuz 2012, 21:54:37 »
Byakuya'nın leşini çıkarttılar, her ne kadar istemesem de Zaraki'ninki de çıkacak galiba. 1000 yıl önce Yamamoto yenemediyse o adamı Zaraki'yi tek saniyede öldürebilmesi lazım.
Bleach Genel Manga Tartışma [Spoiler içerir]-http://i.imgur.com/bUg4g.jpg

Çevrimdışı ika musume

• Seviye 2
  • *
  • Karma 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 15 Eylül 2012, 21:31:25 »
tite kubo acaba herkesi öldürüp mü bitirecek manga yı diye düşünüyordum ama yamamto nun muhteşem çıkışı :hero: beni çok umutlandırdı. hadi yamamoto bitir şunların bir kaçını sonra ichigo gelip olayı kapasın  :ok:  :haha:
oha böyle olmaz inşallah tüm çıkmazlara düşüp gerilim oluşturmalılar  :haha:

Çevrimdışı herogue

• Seviye 3
  • *
  • Karma 1
  • Alınan Beğeni: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 08 Şubat 2013, 20:27:39 »
baya bi ara girmiş , Retsu Unohana , içinde böyle bişey olduğunu biliyodum , psikopat :D
Bleach Genel Manga Tartışma [Spoiler içerir]-http://fc05.deviantart.net/fs70/f/2011/084/8/f/renji_signature___bleach_by_lasan15-d3cgycj.jpg
(click to show/hide)

Çevrimdışı ogi

• Seviye 5
  • *
  • Karma 3
  • Nasıl bakarsan öyle görürsün..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 05 Ekim 2013, 13:13:44 »
Şahsi görüşümdür bleach benim için bitti artık arkadaş en güçlü bldiğn yanına kmse yaklaşamyan aizenin bile korktuğu 1. takım kaptanı bankaisi çalındı diye küstü ve adam onu 2ye ayırdı. Zampoktosu mühürlendiğinde yumrukla dalmıştı aizene oysaki. Hadi buraya kadar tamam b,raz anlaşılabilir affedileblir her şey. Arkadaş sıradan quincy leri bile öldüremedğini anladım 1. takım kaptanının şu son mangada(550. manga). Shinigamiler ne kadar basitlermiş böyle eğer en güçlüleri böyleyse bıraksınlar bu mnagayı devam etmesin resmen dragon ball çakması bir manga okuyorum gibi geldi. Herkes savaşarak zaman kazanmaya çalışıyo sonra açılın ulen ichigo geldi(DB seyreden bilir.) 1000 yıl önceki savaşı nasıl kazanmış bu shinigamiler hayret.Ya sen en güçlü kaptansın en güçlü zanpaktouya sahipsin tamam adamların liderlerine bişey yapamadın bari yanındakileri öldürebilseydin. Bence tadında kalmalıydı aizen yenildikten sonra ichigo güçlerini kazanınca sonsuza kadar mutlu olmalılardı. Büyük hayal kırıklığına uğradım açıkçası. İçimi dökmek istedim. Thank you for reading....

Çevrimdışı eyo-sama

• Brave Dragon
  • Seviye 10
  • *
  • Karma 2
  • Alınan Beğeni: 43
  • .
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 25 Nisan 2021, 16:15:34 »
508.Chapteri okuyup geldim. Öncelikle teorilerimden bahsedeyim:

Urahara'ya kılıç gösteren kişi Isshin.
Yamamoto kesin GG oldu

Bunların haricinde Nanana Najahkoop ve Äs Nödt gibi kisileri harcayan Kubo-sensenin..