En Güçlü Beş Naruto Karakteri-http://www.anitr.com/anitr_manga.png

Gönderen Konu: En Güçlü Beş Naruto Karakteri  (Okunma sayısı 79843 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı KaraKartal

• Seviye 6
  • *
  • Karma 4
  • Alınan Beğeni: 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: En Güçlü Beş Naruto Karakteri
« Yanıtla #45 : 01 Şubat 2013, 00:10:06 »
Dark-san ile hemen hemen aynı. Hashirama olayına tamamiyle katılıyorum.
1. Hashirama
2. Minato
3. Itachi
4. Naruto
5. Nagato
Varsa şekliniz Shohoku'ya bekleriz..

Çevrimdışı cenk6943

• Seviye 3
  • *
  • Karma 0
  • Bu dünyada umut diye birşey yok umut etmenin pes e
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #46 : 09 Şubat 2013, 13:57:25 »
bilidğim akdrıyla naruto senujtsu(sennin mode) ve kyubbinin çakrasını aynı anda kullandığında en güçlü o oluyodu hepsinden daha güçlü itachi orocihmaru kabuto hatta minatodan bile çünkü onun jutsularını kullanbiliyor
-Kendi arkadaşlarına sırt çevirenler kötü bir son yaşamaya mecburdurlar. Kendini buna hazırla

Çevrimdışı UchihaMadaraKingdirHaci

• Seviye 1
  • *
  • Karma 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #47 : 15 Aralık 2013, 10:35:23 »
Bana göre:
1.Uchiha Madara
2.Uchiha İtachi
3.Uchiha Shisui
4.Uchiha Sasuke
5.Uchiha Obito

Diğerlerini sevdiğimden olabilir ama 1.Madara çünkü yada açıklama yapmıyım siz naruto Shippuden 322.bölmü izleyin.Neden Madara'nın 1. olduğunu yazıyor.

Son Ekleme: 15 Aralık 2013, 10:38:41
(click to show/hide)

Çevrimdışı DarkAnimer

• Moderatör
  • *
  • Karma 2
  • Alınan Beğeni: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #48 : 04 Ocak 2014, 21:08:42 »
arkadaşlar madara b1.sırada dogru ama tailed beast olan naruto killer bee yugito booshi han gaara fuu yagura ve de utakata da var ve de onlar tailed beastlarını çagırsa önlerine gelenleri yenerle tabi bu benim fikrim
not:killer bee raikageyi yendi
En Güçlü Beş Naruto Karakteri-http://i.hizliresim.com/epEN0x.gif

Çevrimdışı EquinoX

• Seviye 1
  • *
  • Karma 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #49 : 18 Ocak 2014, 19:02:11 »
 ne diyonuz ya biri çıkmış gaara diyo öbürü diyo hiruzen sarutobi

1-) Senju Hashirama ( BU ADAM MADARAYI MADARA ETMİŞTİR )

2-) Minato Namikaze

3-) Uchiha Madara (EDO TENSEİ HALİNİ SAYMASSAK )

4-) Uzumaki Naruto

5-) Uchiha Obito ( BİR ÇOK KİŞİ NE İŞİ VAR BUNUN DİYE BİLİR AMA KENDİSİ TEK GÖZÜ RİNNEGAN OLDUĞU İÇİN BUDA ACAYİP GÜÇLÜDÜR )

Çevrimdışı DarkAnimer

• Moderatör
  • *
  • Karma 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #50 : 18 Ocak 2014, 20:54:40 »

2-) Minato Namikaze

4-) Uzumaki Naruto

5-) Uchiha Obito ( BİR ÇOK KİŞİ NE İŞİ VAR BUNUN DİYE BİLİR AMA KENDİSİ TEK GÖZÜ RİNNEGAN OLDUĞU İÇİN BUDA ACAYİP GÜÇLÜDÜR )
dostum heralde salladın ona bakarsan nagato ve pain dede rinnegan var obito oraya uygun degil hem tailed beastları yeneblirimi obito veya minato zaten minato tailed beast tarafından öldürülmüş hem o onların fikri isterse gider konohamaru der onun için sen sadece kendi fikrini düşün okey
(click to show/hide)

Çevrimdışı EquinoX

• Seviye 1
  • *
  • Karma 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #51 : 19 Ocak 2014, 19:19:23 »

2-) Minato Namikaze

4-) Uzumaki Naruto

dostum heralde salladın ona bakarsan nagato ve pain dede rinnegan var obito oraya uygun degil hem tailed beastları yeneblirimi obito veya minato zaten minato tailed beast tarafından öldürülmüş hem o onların fikri isterse gider konohamaru der onun için sen sadece kendi fikrini düşün okey
(click to show/hide)

kardeşim narutonun 200 lerdeki bir bölümünde obitoyu bee ve naruto (ikiside biju moddayken) alamıyor.

Çevrimdışı DarkAnimer

• Moderatör
  • *
  • Karma 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #52 : 19 Ocak 2014, 23:21:19 »
sen daha 200lerdemisin hem orda yanında gaara bee naruto dışında tüm tailed bestları ve çağırıcılarını da yannında alıo onun için
gerçek sıralama bence şu
hashirama
madara
minato
naruto
itachi

Çevrimdışı ogi

• Seviye 5
  • *
  • Karma 3
  • Nasıl bakarsan öyle görürsün..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #53 : 20 Ocak 2014, 14:27:27 »
beyler boşun tartışıyorsunuz burada herkes kendine göre sıralamayı yazabilir :D herkesşn kendine göre sebepleri olabilir ve her karakterin diğerine göre üstün yanları olabilir unutmayın lütfen  :ok:

Çevrimdışı Tegin

• Seviye 1
  • *
  • Karma 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #54 : 25 Ocak 2014, 01:43:45 »
                   Beyler şu konuya dikkat çekeyim. Akatsuki' nin Konoha' ya saldırmamasının tek nedeni Uchiha Itachi' dir. Yani gruba kökten korku salan adam. Obito falan hikaye. Durumun dikkatini cekerseniz yaşayanlardan en iyileri sebepleriyle yazıcam.
                                 1- Uchiha Itachi ( Obito ve Painin birlesip yenmeyi akıllarından geciremedikleri adam)
                                 2- Uchiha Madara (Edo Tensei hali)
                                 3- Uzumaki Naruto ( Şu an kyubi "en güçlü bijuu olarak bilinir. Diğerlerinin toplam gücüne eşit olduğunu söylüyor kendileri" ile birleşip aynı zamanda Itachi' nin gücünün birazına sahip olması. Aynı zamanda Sage moda girebilmesi ve cakra kapasitesi)
                                 4- Uchiha Sasuke (Benim tahminime göre Madara ve Obito sahnesini kazanma olayının anahtar sahnesini üstlencek kişi. Tabi Itachinin bıraktıgı güc sayesinde)
                                 5- Uchiha Obito (Rinnegan ve mangekyou sharingan var ve bu sayede boyut atlayıp kolayca sıvısabiliyor. Kesintisiz savunma örneği hacı daha ne diim)

Çevrimdışı chypie

• Seviye 1
  • *
  • Karma 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #55 : 25 Ocak 2014, 02:11:13 »
suan için
1.Madara
2.Hashirama
3.tobirama gibi minatoda olabilir bu kısımda kafam çok karıştı :D
4. 2.raikage 3.kazekage(evet 3. kazekage bence gaaranın babasından güçlü) muu 2.mizukage itachi naruto
5. onoki 3.hokage bildiğimiz raikage obito
6. pain orochimaru sasuke tsunade bildiğimiz mizukage mizukagenin yanındaki gözlüklü elaman darui

yok ben yapamıcam bu işi bir sürü isim geliyo aklıma daha jinchuuriki eklemedim bile aruto hariç :S   :vada: :?
aklıma gelen çok isim varda bunlar arasından yatığım sıralama bu.diğer isimleri dahil etmezsek benim için geçerli bir sıralama :D

Çevrimdışı berke576

• Seviye 1
  • *
  • Karma 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #56 : 01 Şubat 2014, 01:12:19 »
1.Rikudou Sennin
2.Uchiha İtachi
3.Uchiha Madara
4.Uchiha Sasuke
5.Namikaze Minato

Çevrimdışı DarkAnimer

• Moderatör
  • *
  • Karma 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #57 : 01 Şubat 2014, 11:09:02 »
1.Rikudou Sennin
2.Uchiha İtachi
3.Uchiha Madara
4.Uchiha Sasuke
5.Namikaze Minato

rikodou sennin hakkında.fazla bisey bilinmio onun icin onla ilgili
 bisey soleyemem ama hasirama 1 madara 2 olmaliydi bu garanti hem sasuke nin siralamada fazla ni isi yok sarutobi ile sasuke karsilastirilamaz mesela sarutobi daha iyi yani kisaca fazla dogru bi siralama olmamis
(telefondan yazdim pcden duzelticem)

Çevrimdışı berke576

• Seviye 1
  • *
  • Karma 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #58 : 02 Şubat 2014, 23:38:11 »
1.Rikudou Sennin
2.Uchiha İtachi
3.Uchiha Madara
4.Uchiha Sasuke
5.Namikaze Minato

bisey soleyemem ama hasirama 1 madara 2 olmaliydi bu garanti hem sasuke nin siralamada fazla ni isi yok sarutobi ile sasuke karsilastirilamaz mesela sarutobi daha iyi yani kisaca fazla dogru bi siralama olmamis

Evet doğru Rikudou sennin hakkında birşey bilinmiyor ama 10 kuyrukluyu yendiğine göre bayağı güçlü bir karakterdir.Bunun dışında Hashiramayla Madara gerçekten güçlü zaten Madaranın son hali Hashiramayı bi kaç hamlede yerle bir eder.Mangasının son bölümlerinede bakarsan bunu görürsün.İtachiyi 2.sıraya koymamın nedeni 1.Si Evreni yok edicek kadar güçlü silahları olması totsuka yata mirror bunlar biraz basit kaçınılabilir gibi gözüksede ve İtachinin çakrası az olsada pek birşey farkettirmez.2.Si zekası İtachi okadar zeki ki açıkçası Madara Hashirama  İtachi'den sonra gördüğüm en zeki Minato bile yanında açıkçası bayağ düşük seviyede kalır ve en büyük etken analiz ve zekasıyla Madara ve Hashiramayı bu özellikleri kullanmadan bile yenebilir.3.Sü Şharinan yetenekleri İzanagi İzanami gibi yetenekler Madarayıda İtachi'den sonra koymam gördüğümüz kuvvetindendir.4.sıraya Sasukeyi koydum Minatoyla yer değiştirebilirler pek takmadım orayı.Biliyorsundur Sasuke Uchihaların ve sharinganın gerektirdiği zorunlu şeyleri mesela en iyi arkadaşını öldürüp mangekyu aktif etme gibi hiçbirini yapmadan nadir olarak abisininde yardımıyla elde etti.Onun dışında Sasuke Danzo'yu öldürdükten sonra görmüşsündür Kakashi'ye sinirinle İtachi'nin susanosunu çıkartıyor İtachi ölürken Tobiyi ametarus yaptırma dışında verdiği yetenek diyebiliriz ve böylelikle o üstün güçte Totsuka ve Yatayada sahip oluyor.Bu güçteykende Açıkçası Sarıtobi falan tanımaz Susona zaten en güçlü tekniklerden biri açıkçası rineganın tekniklerinden daha kuvvetli.5.sıraya Minatoyu koydum çünkü oda bayağı zeki şimşek hızı gibi yetenekleri var açıkçası Hashiramanın nekadar çok fazla kendini hızla tedavi edip mukton gibi üst düzey jutsu kullansada bu 5'liyle baş edemez.Zaten Madarayı nasıl yendiğini biliyoruz Madara sadece kyubi kullanıyo başka hiç birşey yok susano ameterasu gibi demin dediğim gibi şu anki hali zaten Hashiramayı dümdüz eder ama bu teknikleri kullanırsada yener açıkçası karakterlerine baktığımızda Madara zaten daha güçlü olduğunu gösteriyor.

Çevrimdışı DarkAnimer

• Moderatör
  • *
  • Karma 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #59 : 03 Şubat 2014, 00:16:50 »
1.Rikudou Sennin
2.Uchiha İtachi
3.Uchiha Madara
4.Uchiha Sasuke
5.Namikaze Minato

Evet doğru Rikudou sennin hakkında birşey bilinmiyor ama 10 kuyrukluyu yendiğine göre bayağı güçlü bir karakterdir.Bunun dışında Hashiramayla Madara gerçekten güçlü zaten Madaranın son hali Hashiramayı bi kaç hamlede yerle bir eder.Mangasının son bölümlerinede bakarsan bunu görürsün.İtachiyi 2.sıraya koymamın nedeni 1.Si Evreni yok edicek kadar güçlü silahları olması totsuka yata mirror bunlar biraz basit kaçınılabilir gibi gözüksede ve İtachinin çakrası az olsada pek birşey farkettirmez.2.Si zekası İtachi okadar zeki ki açıkçası Madara Hashirama  İtachi'den sonra gördüğüm en zeki Minato bile yanında açıkçası bayağ düşük seviyede kalır ve en büyük etken analiz ve zekasıyla Madara ve Hashiramayı bu özellikleri kullanmadan bile yenebilir.3.Sü Şharinan yetenekleri İzanagi İzanami gibi yetenekler Madarayıda İtachi'den sonra koymam gördüğümüz kuvvetindendir.4.sıraya Sasukeyi koydum Minatoyla yer değiştirebilirler pek takmadım orayı.Biliyorsundur Sasuke Uchihaların ve sharinganın gerektirdiği zorunlu şeyleri mesela en iyi arkadaşını öldürüp mangekyu aktif etme gibi hiçbirini yapmadan nadir olarak abisininde yardımıyla elde etti.Onun dışında Sasuke Danzo'yu öldürdükten sonra görmüşsündür Kakashi'ye sinirinle İtachi'nin susanosunu çıkartıyor İtachi ölürken Tobiyi ametarus yaptırma dışında verdiği yetenek diyebiliriz ve böylelikle o üstün güçte Totsuka ve Yatayada sahip oluyor.Bu güçteykende Açıkçası Sarıtobi falan tanımaz Susona zaten en güçlü tekniklerden biri açıkçası rineganın tekniklerinden daha kuvvetli.5.sıraya Minatoyu koydum çünkü oda bayağı zeki şimşek hızı gibi yetenekleri var açıkçası Hashiramanın nekadar çok fazla kendini hızla tedavi edip mukton gibi üst düzey jutsu kullansada bu 5'liyle baş edemez.Zaten Madarayı nasıl yendiğini biliyoruz Madara sadece kyubi kullanıyo başka hiç birşey yok susano ameterasu gibi demin dediğim gibi şu anki hali zaten Hashiramayı dümdüz eder ama bu teknikleri kullanırsada yener açıkçası karakterlerine baktığımızda Madara zaten daha güçlü olduğunu gösteriyor.

itachi zekidir doğrudur ama hashirama kyuubi dahil bütün bijuuları mühürledi bu bir ikincisi sasuke vs tsunade veya tobirama olsada yenilir sasuke daha kakashiyi yenemio susanoyu çıkardı ama kakashi yoketti susanoyu kullanamadı hem minato nun 5 olmasıda çok saçma adam hokage ve de uchiha sennin var sasuke itachi madara falan darma duman eder hem shisumi falan da var sen şunu bi izle