-http://www.anitr.com/anitr_manga.png

Anket

En güçlü sannin sizce hangisi?

Jiraiya
Orochimaru
Tsunade

Gönderen Konu: En güçlü sannin sizce hangisi?  (Okunma sayısı 20909 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

direncefe

• Ziyaretçi
Ynt: En güçlü sannin sizce hangisi?
« Yanıtla #15 : 05 Eylül 2012, 01:52:40 »
3 2 1 olayi degil bu.3 1'den buyukse 2'den nasil kucuk oluyor diyorsun
Savas bu.3 kisinin arasinda bir dongu olabilir.

Ve sana birsey diyeyim.itachinin orochinarunun kolunu koparma sahnesi dupeduz sacmaliktir
Cok basit bir sahnedir.o ne ya.arkasindan yilanla saldiriyor.orochimaru gibi bir adam :D bir de sn'de genjutsuya girip kaybediyor.sonra da ben onu yenemem diyp duruyor.bu nasil bir guc dengesidir hey mangaka?
İtachi'yi oyle sacma bi konuma gerirdi ki mangaka millet minatoyla kiyaslar oldu itachiyi.
orochimaru surekli kavarimi,bunshin yapan bir adam.olumsuz birisi.herseyin altina imzasini atmis.bir bedeni bulsa rikidou olacak adam nerdeyse.sen bu adami nasil bu hale sokarsin
Tobi diyor itachi gercegi bilse simdiye olmustum.ulan seni minato olduremedi itachi mi oldurcek
Cok oynandi itachinin ustune.hele sukur oldu gitti de biraz normallesti dengeler

Çevrimdışı uzumakijutaro

• Emektar Üye
  • *
  • Karma 45
  • Alınan Beğeni: 6
  • Kimileri sadece dünyanın yanışını izlemek ister...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 05 Eylül 2012, 02:34:33 »
HAHAHAHAHAHA böyle bir saçmalık görmedim ya. İtachi toy dedi zuhahahahahahahhahahahaha  :haha: İtachi toymu? hahahahahhaha hala gülüyorum :D Sanırım sen naruto yerine başka bir seri izledin arkadaşım. Yanlış anime konusundasın bak benden söylemesi ^^

Öncelikle İtachi'nin orochimaruyu yenmesi kadar doğal birşey olamaz. Adam da sharingan var. Sharingan zaten başlı başına bir güç. Üstüne üstlük itachi bir genjutsu ustasıdır. Zaten çoğu dövüşüde hiç başlamadan genjutsu ile bitiren bir adam. Orochimaru ne kadar güçlü olursa olsun itachiyi ele geçircek güce sahip olmadığı için sasukeye yöneldi zaten. Ayrıca hiçkimse maval okumasın itachi isterse jiraiyayıda yener. Bence ordan o şekilde gitmesinin tek sebebi gereksiz büyük bir dövüşe girmek istememesi. Adam da susanonun gücü var. Jiraiya ne kadar güçlü olursa olsun Susano karşısında hiçbirşey yapamaz ^^ Orochimaru da yapamazki yapamadıda kocaman 7 başlı yılanı çağırdı yine işe yaramadı. Ayrıca mangakanın itachiyi abarttığı falan yok itachiyi değil tüm uchihaları güçlü yapıyor. Gerizekalı saske bile bu kadar güçlendiyse itachi gibi yetenek fışkıran bir adamın bu kadar güçlü yapılması gayet doğal. Senin toy dediğin adam 6 yaşında sharingan açmış 7 yaşında genin olmuş 10 yaşında chuninliğe yükselip 13 yaşında anbu kaptanlığı almış biri. Yaşadığın kafaya bak... Birde minatoyla kıyaslıyorlar diyorsun. Tabiki kıyaslarlar. Minato ve itachi yetenek kişilik güç(tam olmasada) ve zeka bakımından eşitlerdi. İtachi dediğin adam istese köyde kalıp kahraman olur hatta hokage bile olabilirdi.

Hangi seriyi izliyorsun veya izlerken neyin kafasını yaşıyorsun bilmiyorum ama Naruto'yu izlemediğine eminim.
-http://k1304.hizliresim.com/18/j/m4rxs.png

(click to show/hide)

Çevrimdışı NaNtokaNaru

• いたち ^/_\^
  • Seviye 10
  • *
  • Karma 24
  • Alınan Beğeni: 22
  • ええじゃないか
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 05 Eylül 2012, 02:40:58 »
Heh! 3 , 2 ,1 olayında , 3 bu sayıların arasında ki en büyük sayıdır. Ve bu matematik kuralı , savaşta da , başka bir yerde de geçerlidir.
Nasıl bir döngüden bahsettiğini anlayamadım. Neyin döngüsü ? 3 kişi arasında kısır bir biçimde ne dönüyor ?  =)
Yani Itachi Oroçi'yi yeniyorda , Jiraiya'yı nasıl yenemiyor. Sen kendin Oroçi en güçlü sennin'dir diyorsun. Evet bende Jiraiya'yı Orochimaru'dan daha çok seviyorum daha üstün ve iradeli bir insan kabul ama
ne yazık ki biz burada anime hakkında bir konuyu tartışıyoruz Mangaka'nın hatalarını yada senin hoşuna gitmeyen bölümleri değil :) Madem animede ki bir gerçek sana saçma geliyor , o zaman ne diye animeye devam ediyorsun anlayamadım :) Bana kalırsa Itachi Mangadaki en kişilikli karakterlerden birisi ben hiç bir filmde yada dizide Itachi gibi bir karakter görmedim. Keske böyle zengin bir alt yapıya sahip karakterler üretilse...

Mastering others is strength. Mastering yourself makes you fearless. Lao TZU
(click to show/hide)

Çevrimdışı hdbfresh

• Seviye 6
  • *
  • Karma 5
  • Alınan Beğeni: 9
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 05 Eylül 2012, 11:44:19 »
İtachi bu seride sevdiğim tek uchihadır.  jiraiya ve Minato ile karşılaştırmak saçmalıktır. Elbette bir sonraki nesil bir öncekini geçebilir bundan normal birşey yok. Gelelim Minatoyla karşılaştırılmasına. Minato bu serideki favori karakterlerimden ve devrinin en zeki shinobilerinden biri  bunuda genç yaşta hokage olması ve teknşk bilgileri gösteriyor. Şimdi zeki ve yetenekli iki karakter elbette birbirlerinden üstün tarafları vardır. Ama bunlar farklı zamanın karakterleri. O yüzden kendi devirleri içerisinde değerlendirmek gerek. Gidin Haşirama ile Madarayı karşılaştırın bunda birşey yok, ama İtachi ile Minatoyu karşılaştırmak hele hele Jİraiya ile karşılaştırmak saçmalık bence.

Ve şunu kesinlikle söylüyorum Eger İtachi köyde olsa uchiha olayı olmamış olsaydı minatodan sonra hokage olma ihtimali çok yüksek olurdu.
-http://i45.tinypic.com/2q8wo7c.gif

(click to show/hide)

Çevrimdışı UchihaSasuqe

• Lüzumsuz İşler Müdürlğünde Lüzumsuz İşler Müdürüyüm :D
  • Seviye 4
  • *
  • Karma 18
  • Alınan Beğeni: 1
  • NightWolf-Sama Senseimdir :D
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 05 Eylül 2012, 12:04:09 »
Jiraiya Tabi 6 Paine Karşı Savaşıp Üçünü Öldürdü...Ama  Painlerden Biri Hangisiydi Adını Unuttum Canlnadırdı Yine Onlardı :( Chikisooo
-http://25.media.tumblr.com/43e47562f3ab1cbaa78283a1f1a2722d/tumblr_mjhazxINPr1s1minfo1_500.gif

direncefe

• Ziyaretçi
« Yanıtla #20 : 05 Eylül 2012, 14:12:52 »
HAHAHAHAHAHA böyle bir saçmalık görmedim ya. İtachi toy dedi zuhahahahahahahhahahahaha  :haha: İtachi toymu? hahahahahhaha hala gülüyorum :D Sanırım sen naruto yerine başka bir seri izledin arkadaşım. Yanlış anime konusundasın bak benden söylemesi ^^

Öncelikle İtachi'nin orochimaruyu yenmesi kadar doğal birşey olamaz. Adam da sharingan var. Sharingan zaten başlı başına bir güç. Üstüne üstlük itachi bir genjutsu ustasıdır. Zaten çoğu dövüşüde hiç başlamadan genjutsu ile bitiren bir adam. Orochimaru ne kadar güçlü olursa olsun itachiyi ele geçircek güce sahip olmadığı için sasukeye yöneldi zaten. Ayrıca hiçkimse maval okumasın itachi isterse jiraiyayıda yener. Bence ordan o şekilde gitmesinin tek sebebi gereksiz büyük bir dövüşe girmek istememesi. Adam da susanonun gücü var. Jiraiya ne kadar güçlü olursa olsun Susano karşısında hiçbirşey yapamaz ^^ Orochimaru da yapamazki yapamadıda kocaman 7 başlı yılanı çağırdı yine işe yaramadı. Ayrıca mangakanın itachiyi abarttığı falan yok itachiyi değil tüm uchihaları güçlü yapıyor. Gerizekalı saske bile bu kadar güçlendiyse itachi gibi yetenek fışkıran bir adamın bu kadar güçlü yapılması gayet doğal. Senin toy dediğin adam 6 yaşında sharingan açmış 7 yaşında genin olmuş 10 yaşında chuninliğe yükselip 13 yaşında anbu kaptanlığı almış biri. Yaşadığın kafaya bak... Birde minatoyla kıyaslıyorlar diyorsun. Tabiki kıyaslarlar. Minato ve itachi yetenek kişilik güç(tam olmasada) ve zeka bakımından eşitlerdi. İtachi dediğin adam istese köyde kalıp kahraman olur hatta hokage bile olabilirdi.

Hangi seriyi izliyorsun veya izlerken neyin kafasını yaşıyorsun bilmiyorum ama Naruto'yu izlemediğine eminim.

adam akıllı bir cümleni bulamadım şu yazıda.
kalkmış bir de böyle bi velet admin olmuş.zuhahaha nedir?senin yaşın kaç?sana anan baban saygı terbiye öğretmedi mi hiç?hadi mantık aramaktan yoksunsun.kim ne derse desin,senin şöyle pervasızca bir mesaj yazmaya elin nasıl gidiyor?bir de adminsin.utan azıcık :)

Çevrimdışı ogi

• Seviye 5
  • *
  • Karma 3
  • Alınan Beğeni: 0
  • Nasıl bakarsan öyle görürsün..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 05 Eylül 2012, 20:59:47 »
ben sadece jiraiyanin orochiden daha guclu oldugunu itachi gibi guclu bir karakterin sozleri uzerinden ispat etmeye calismistim boyle bir tartisma cikacaini dusunmemistim sizlerden ricam kalp kirmadan dusuncelerin soylenmesine devam edilmesi :)

Çevrimdışı sasukEms

• Piety
  • Seviye 6
  • *
  • Karma 16
  • Alınan Beğeni: 3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 05 Eylül 2012, 21:02:01 »
itachinin gücü genjutsunun  babası olması  ,shuisu midir nedir ondan  en güçlü genjutsu gücü almasa toy ama adam kral  şimdi neyi toy ,ona bakarak naruto toyun babası :D anlatmama gerek bile yok (tamam saçmaladım alıntı ne yapmayın :( )

Çevrimdışı uzumakijutaro

• Emektar Üye
  • *
  • Karma 45
  • Alınan Beğeni: 6
  • Kimileri sadece dünyanın yanışını izlemek ister...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 06 Eylül 2012, 01:52:27 »

adam akıllı bir cümleni bulamadım şu yazıda.
kalkmış bir de böyle bi velet admin olmuş.zuhahaha nedir?senin yaşın kaç?sana anan baban saygı terbiye öğretmedi mi hiç?hadi mantık aramaktan yoksunsun.kim ne derse desin,senin şöyle pervasızca bir mesaj yazmaya elin nasıl gidiyor?bir de adminsin.utan azıcık :)

Okumayı ve anlamayı beceremeyen varlıklar için orda adam akıllı cümle bulamamak gayet normal oluyor sanırım. Öncelikle kendinden büyük birine velet demek ne derece doğru orasını bilemiyeceğim. Zaten senin gibiler cevap veremiyecekleri zaman karşısındaki kişiye özel saldırılar yaparlar. zuhahaha olayına gelirsek orda senin mesajına nasıl bir tepki verdiğimi gösterme amaçlı yaptığım birşey bunu veletlik olarak adlandırıyorsan oda senin anlayış tarzındır. Annemin babamın bana verdiği terbiyeden çevremdekiler ve ben gayet memnunum. Şimdiye kadar da bu konuda senin dışında böyle bir laf eden kimse çıkmadı karşıma. 20 yıllık yaşamımda bu lafı bana diyen tek kişi sensen sorun tüm çevremmi senmisin? bunu düşünebilcek kadar zeka yaşın vardır sanırım ^^ Mantık aramak konusunda yarışırsak inan bana hiç istemiyeceğin bir durumla karşı karşıya gelirsin. İtachiye öldü gittide kurtulduk diyen ilk varlıksın. Birde gelen tüm mesajları oku bakalım tabi mesajın başında belirttiğim gibi anlama ve okuma yeteneğin varsa ^^ Kimin mesajı daha pervasızmış belki anlayabilirsin.

Şimdi sana güzel bir haber vereceğim. Artık bu sitenin üyesi değilsin ^^ Zaten ben de seni banlayacağım günü bekliyor duruyordum. Bu güne nasipmiş. Yaptığın o kadar hatayı görmezden geldim. Spoiler uygulayıpta 3-4 uyarışıma rağmen spoiler içine almayışların olsun. Diğer üyeleri rahatsız eden sivri kişiliğin olsun. Bunlara dayanabilirim. Ama geçipte karşıma kişisel olarak bana saldırman bardağı taşıran son damlaydı kendinden büyüklere velet diyen varlık. Seni banladığımı burdan söylüyorum. Geçmiş olsun ^^ Bundan sonra gidiceğin başka sitelerdeki kişilere de allah sabır versin. Son olarak özellikle tebrik ediyorum seni 2 yıllık sitemizde banlanmayı başaran tek kişisin.
-http://k1304.hizliresim.com/18/j/m4rxs.png

(click to show/hide)

Çevrimdışı massalia

• Karneval - Yogi sama *_*
  • Emektar Üye
  • *
  • Karma 40
  • Alınan Beğeni: 4
  • Yesrib chan gaaalp ben
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 06 Eylül 2012, 16:13:39 »
jiraiya :ok: tabii orochimaru da iyi ama bence en güçlü jiraiya :8:
-http://i.imgur.com/MCsfaU8.png

İskender feth ettiği yerlere baktı ve ağladı.Çünkü artık,feth edilecek başka bir dünya kalmamamıştı...

Prenses ve Ejderha
Natsu ve Lucy

(click to show/hide)

Çevrimdışı barisay

• Seviye 2
  • *
  • Karma 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 28 Ekim 2012, 01:23:01 »
Bence Orochimaru, Önemli Olan Güç değil Hayatta Kalabilmek Bakın Jiraiya Sensei Öldü Gitti Ama Orochimaru Tekrardan Hayata döndü.

Çevrimdışı Minaxo

• Urahara Kisuke
  • Seviye 1
  • *
  • Karma 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 14 Kasım 2012, 17:15:43 »
Jiraiya' ya oy verdim ama düşününce orochimaruyu yok etmenin tek yolu genjutsu sanırım ki jirya genjutsu konusunda baya berbat. Bunun yanında sennin mod ile çok güçlü bir fiziksel güce sahip oluyor ama fuuton rasen shuriken yapamadığı için fiziksel güçle orochimaruyu yok edemeyebilir.

Çevrimdışı skymanyak

• Seviye 3
  • *
  • Karma 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 12 Mart 2013, 17:40:30 »
amacım tartışmak değil ama bana mantıklı gelen görüşlerimi bildirmek istedim sadece :) orochimaru kyubii olan naruto ile karşılaştığında kaçarak kurtulabilmiştir jiraiyanın ise kyubi ile olan mücadelesi hala sırdır kaçmamış ve ağır bir yara almıştır orochimaru vs tsunade ve jiraiya'da ise jiraiya tsunadenin verdiği ilaç yüzünden zor ayakta durmaktadır tamam kabül akıl almaz tekniklere sahip orochimaru ama jiraya'yı da hor görmeyelim kendine has teknikleri ve sennin mod'a sahip painlerin 3ünü devirmiş sırrını bilseymiş diğerlerini de devirebilecek kapasitede ki efsanevi bir ninja 3. hokageye gelince yaşlı olmasına rağmen ilk 2 hokageyi shiniigami tekniğiyle olsada yenmiştir teknik tekniktir kendi canına mal olsa dahi orochimaruyu da yenmiştir bence sonuçta orochimaru kaçmak zorunda kalmıştır   Saygılar :D

O dövüş sırasında Orochimaru tam güçünde degildi zaten başta edo tensei olmak üzere bir cok teknigi sandaime ile olan dövüşünde mühürlenmişti buna rağmen dört kuyruklu kyuubi ile baş edebilmiştir.

Çevrimdışı ogi

• Seviye 5
  • *
  • Karma 3
  • Nasıl bakarsan öyle görürsün..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : 12 Mart 2013, 18:10:18 »
amacım tartışmak değil ama bana mantıklı gelen görüşlerimi bildirmek istedim sadece :) orochimaru kyubii olan naruto ile karşılaştığında kaçarak kurtulabilmiştir jiraiyanın ise kyubi ile olan mücadelesi hala sırdır kaçmamış ve ağır bir yara almıştır orochimaru vs tsunade ve jiraiya'da ise jiraiya tsunadenin verdiği ilaç yüzünden zor ayakta durmaktadır tamam kabül akıl almaz tekniklere sahip orochimaru ama jiraya'yı da hor görmeyelim kendine has teknikleri ve sennin mod'a sahip painlerin 3ünü devirmiş sırrını bilseymiş diğerlerini de devirebilecek kapasitede ki efsanevi bir ninja 3. hokageye gelince yaşlı olmasına rağmen ilk 2 hokageyi shiniigami tekniğiyle olsada yenmiştir teknik tekniktir kendi canına mal olsa dahi orochimaruyu da yenmiştir bence sonuçta orochimaru kaçmak zorunda kalmıştır   Saygılar :D

O dövüş sırasında Orochimaru tam güçünde degildi zaten başta edo tensei olmak üzere bir cok teknigi sandaime ile olan dövüşünde mühürlenmişti buna rağmen dört kuyruklu kyuubi ile baş edebilmiştir.

kardeş yanlış animeyi seyrediosun galiba kyubi vs orochimaru savaşı edo tensei ve 3.hokagenin mühründen apayrı bir zamanda orochimaru farklı bir bedendeyken gerçekleşmiştir naruto shipudende olmuştur  :hero:

Çevrimdışı Blueeex

• Seviye 1
  • *
  • Karma 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 02 Eylül 2015, 01:03:22 »
Jiraiya

Sent from my iPhone using Tapatalk