-http://www.anitr.com/anitr_manga.png

Gönderen Konu: Feridun Ünsal-Anime Karakterleri seslendirme çalışmaları!  (Okunma sayısı 3816 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kandata

• Seviye 1
  • *
  • Karma 0
  • Alınan Beğeni: 4
    • Profili Görüntüle
Türkiye'de Bir İlk! Feridun Ünsal'dan Anime Seslendirme Çalışmaları!
Merhabalar herkese,ben Feridun Ünsal!
21 yaşındayım ve özel bir şirkettetopluluk yönetimi ve sosyal medya alanında çalışıyorum.
Yaklaşık olarak 7 yıldır anime izliyorum,ve seslendirme olayına ilk olarak Orochimaru (Naruto) ile başlamıştım,başladım derken evde kendi imkanlarımla taklit etmeye çalışıyordum.İlk olarak izlediğim anime ise Basilisk idi. Bol kan ve dövüş sahnelerinin olduğu bu anime ilk izleyişimde üzerimde inanılmaz bir etki bıraktı,gel gelelim daha sonra her bulduğum animeyi izledim!
Affetmek yok!
En sevdiğim seriye gelecek olursak, hiç şüphesiz Aoi Bungaku derim! Zaten takma ismim (Kandata) o animeden geliyor. Cani,acımasız fakat bir o kadar eğlenceli bir karakter. Gülüşü ve gözlerini gördüğümde “hah işte bu adam benim favorim!” dedim. Yaklaşık 2 yıl önceydi tabi bu ve o seriden sonra hiçbir seri gözümde Aoi Bungaku kadar değerli olamadı.
Neden Seiyu olmak istediğime gelecek olursak,bir amatör olarak sesimin ve yeteneğimin buna yeterli olduğunu düşünüyorum (Ne kadar egoist birisi! Dediğinizi duyar gibiyim >.< ) Fakat lütfen önyargılara kapılmayın,insanların yorumlarından yola çıkarak bu şekilde bir sonuca varıyorum. Ayrıca ilk fırsatımda japonyaya taşınıp orada yaşamaya başlayacağım, şuan para biriktirme evresindeyim! Japonca öğrenip,orada ses eğitimi aldıktan sonra bu işin üstesinden gelebileceğimi düşünüyorum. Tabi ki orada çok fazla Seiyu var ya da olmak isteyen insan fakat,bir düşünsenize Türkiyeden Japonyaya gidip orada Seiyu olduğumu.
Ülkem ve benim için ne kadar büyük bir gurur! Umuyorum birgün tüm dilediklerimi gerçekleştireceğim.
Lütfen seslendirmeleri rahat bir pozisyonda ve kulaklıkla dinleyiniz., ( Lütfen tüm çalışmalarımın ev ortamında amatör olarak yapıldığını ve hiçbir ses eğitimi almadığımı unutmayın,keyifli seyirler! )
Ben enerji ve mutluluğun beden bulmuş haliyim!

Mesajınızı Beğenen Kişiler

Çevrimdışı SmellOfOcean

• Okuldan dolayı pek aktif olamayacağım :((
  • Moderatör
  • *
  • Karma 0
  • Alınan Beğeni: 8
  • You are being watched.
    • Profili Görüntüle
Ynt: Feridun Ünsal-Anime Karakterleri seslendirme çalışmaları!
« Yanıtla #1 : 21 Ağustos 2014, 13:43:54 »
Wow  [wow] [wow] Gayet başarılı olmuş bence  :guc: :guc:
-http://37.media.tumblr.com/bcda799440a55312a5b1c511452b1522/tumblr_mxm9w0ECxB1rwvbmlo5_r1_500.gif

Çevrimdışı MrNyaa

• Okul+Spor+Dershane 3 ü bir arada banzaiii :D
  • Moderatör
  • *
  • Karma 5
  • Alınan Beğeni: 18
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 21 Ağustos 2014, 14:18:25 »
Sihirdar Vadisinde yayın yapıyodu(Yayının olduğu zaman kaçırmam :D:haha: bu arada hepsini dinledim bazıları baya baya beziyordu  [wow]

(Aoi Bungaku  izlemek istiyorum :D  dediğin gibiyse  :8:)

Son Ekleme: 21 Ağustos 2014, 14:31:21
bu arada hala ordaysan :D

sende varsın   :ss:

(click to show/hide)

Çevrimdışı Ayumi-san

• Özgürüm.
  • Seviye 10
  • *
  • Karma 25
  • Alınan Beğeni: 30
  • Bitmişse bitmiştir.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 21 Ağustos 2014, 14:33:23 »
Orichimaru ve Şu OPdeki balerin benzemiş.Fairy Tail,Naruto ve Op izliyorum.Dediklerim iyi.
İzlediğim seriden olan bazı karakterleri bilsemde ses tonundan kıyaslama yapamadıklarımda var.Herhalde benzemiştir.İzlemediğim serinin karakteri için bişey diyemiycem büyük ihtimâl benzemiştir  [wow]
Sormak istediğim bi soru vardı size.Tanımadığım karakterler olduğu için haksızlık yapmak istemiyorum ama videoları izlerken çok belirgin tonlamayla konuşmayanların dışındakileri hep aynı sesle konuşmuşunuz gibi geldi  :? Sesiniz hoş  :8: Seslendirdiğiniz bütün karakterler yumuşak ses tonuyla mı konuşuyolar acaba?  :? Öyleyse başarılı olmuşsunuz derim.
''Hayatın yedek kulübesinde oturmaktansa sahada olmayı yeğleyin'' Ayumi-san

Çevrimdışı Lostie

• Seviye 3
  • *
  • Karma 5
  • Alınan Beğeni: 24
  • Dharma İntiative
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 21 Ağustos 2014, 21:06:34 »
Hayalinizin peşinden gitmeniz ve çaba sarfetmeniz çok hoş  :8: Umarım böyle devam edersiniz çalışmalarınıza  [wow]

Ayrıca en çok Alucard'ı beğendim  :haha:

GoogleTagged - Etiketler