Firts Class ilk iki sayı-http://www.anitr.com/anitr_manga.png

Gönderen Konu: Firts Class ilk iki sayı  (Okunma sayısı 7877 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı UyurYazar

• Seviye 1
  • *
  • Karma 0
  • Alınan Beğeni: 0
    • Profili Görüntüle
Firts Class ilk iki sayı
« : 28 Ağustos 2011, 02:00:40 »
 First Class 1. Sayı "İlk Sınav"

-Acele et peşimizdeler.
-Kim peşimizde Mavada lütfen açık konuş yarım saattir koşuyoruz zaten.

Bu iki genç adamın arkasında onları takip eden başka biri vardı. Mavada gittikçe hızlanıyordu, sanki hayatı pahasına koşuyordu. Belki uğraşsalar arkadaki sıska adamı haklayabilirlerdi. Adam gerçekten güçsüz görünüyordu buna rağmen hala Mavada ve Jusuke yi takip ediyordu.

Jusuke: - Gerçekten yorulmaya başladım. Artık bu lanet herifin kim olduğunu bana söyliyecekmisin mavada?

Mavada gergin bir ses tonuyla nefes nefese;

- O Ramon bilekliğinde 6 yıldız vardı 6.seviyeden olmalı. Sanırım en son yaptığımız kavgada onun kardeşini ölesiye dövmüştüm. Kardeşinin sadece bir yıldızı vardı abisinin 6. seviye olduğunu bilemezdim ki! Lanet olsun zaten yeterince yorgunum beni daha fazla konuşturma.

Jusuke Mavada’nın ağzından çıkan son kelimeyi de duyduktan sonra koşmayı kesmişti sadece olduğu yerde duruyordu. Böyle durmaya devam ederse Ramon ona yetişecekti.

Jusuke kafasını yere eğerek;

- Mavada sen istediğin kadar kaçabilirsin kavgaya annemize hakaret ettikleri için başlamıştık unuttun mu? Bunu söyleyen bir or*spunun abisinden kaçacak kadar korkaksan durma ben burada durup kanımın son damlasına kadar savaşacağım.

Mavada Jusuke’nin sözlerinden etmiş olacaktı ki koşmayı kesmişti. Gözlerinden akıp yere damlayan yaşlar kolayca seziliyordu. Ben korkak değilim diye haykırdı Mavada sadece annemizi kaybettiğimiz gibi senide kaybetmek istemiyorum o adamın Lanetli taşlardan birine dokunduğunu duymuştum onu yenebileceğimizi sanmıyorum lütfen benimle gel onu atlatmalıyız bize çok yaklaştı. Yalvarırım Jusuke yalvarırım gel… Ramon onlara neredeyse yetişmişti bile bu zor karar onların en büyük sınavı olmalıydı beklide yenemeyecekleri bir düşmanla annelerinin gururu için ölümüne bir kavga yapacak yada onu atlatmak için korkakça koşup saklanacaklardı.

Devamı 2.sayıda   

First Class 2. Sayı "Onur"

-Mavada annemin adını bir daha ağzına alma annem bir korkak değildi. Sen ise bir korkaksın! Eğer yardım etmeyeceksen onunla kendim dövüşürüm ve eğer bura ölürsem onurum için annemin onuru için ölmüşüm demektir.

Mavada’nın gözlerinden düşen yaşlar yere damlıyordu.

-Belki bir korkak olabilirim. Evet bu doğru ama annemin onurunu korumak için seninle birlikte ölmeyi tercih ediyorum.

Cümlesini bitirmeden Ramon’la karşı karşıya gelmişlerdi bile artık savaşmaktan başka çareleri yoktu, bir tarafta 6. seviye Ramon diğer tarafta ise annelerinin onurunu korumak için ölümü göze almış iki delikanlı…

-Jusuke: Ramon kardeşinin annemize ettiği küfür yüzünden onunla kavga ettik.Damarımıza basmasa!
Jusuke sözünü bitirmeden Ramon kalın sesiyle araya girdi.
-Ramon: Sizi geri zekâlılar koşmak ve kaçmak belki bir çare olabilirdi ama benimle savaşmak üstelik ikiniz sadece 2. seviyesiniz. Amatörler benim taş yeteneğimden habersiz olmalısınız. Demir formu demir kırbaç!

Ramon’un yeteneği sayesinde vücut uzuvlarını demire çevirebiliyordu. Sözünü bitirdikten sonra Jusuke’ye hızla bir saldırı yapmıştı. Jusuke darbeyi tam alacağı sırada mavada hızlı ve çevik bir atlayışla onun önüne geçerek ve vücudunu siper olarak kullanmıştı.

-Mavada: Onu yenemeyiz şuan ki seviyemizle buna imkân yok Aldığım darbe yüzünden ben arık kaçamam.

-Jusuke: Böyle konuşma onu yenebiliriz sana bir şey olmayacak.
-Mavada: Sus ve beni dinle Annem bizim yaşamamız için öldü. Eğer bugün burada ikimizde ölürsek annemin bizim için yaptıklarının bir anlamı kalmaz. Ben onu oyalarken sen kaç ve amacımızı gerçeğe ulaştır. İntikamımızı al! Kuro ustanın yanına git annem ölmeden bunu söylemişti ama oraya gitmeye cesaret edemedim. Sakın üzülme ve şunu unutma sen her zaman benim küçük kardeşim olarak kalacaksın hadi koş.

Mavada sözlerini bitirmişti. Jusuke ağlayarak kaçmaya başladı arkasına bile bakmıyordu bakamıyordu sadece koşuyordu caddede koştu ve koştu.Mavada Jusuke’nin uzaklaştığından emin olduktan sonra Ramon’a dönüp;

-Yarım bıraktığımız işi bitirelim seni şerefsiz herif. Eğer ben bugün ölmezsem sen ve kardeşini bu dünyadan sileceğim.

Diyip ayağa kalktı. Ramon bıkkın ve yüksek bir sesle ona karşılık verdi.

-Yeter sizin bu duygusal saçmalıklarınız beni tiksindiriyor. Demir Formu Ölümcül Demir diye bağırıp kolunu dönüştürdüğü sivri demiri Mavada’nın tam kalbine sapladı.

Bu sırada Jusuke abisine bir şey olduğunu anlamış olsa gerek, dizlerinin bağı çözülmüştü . Ufak mütevazı bir evin bahçesine yığılıp kalmıştı. Ağlıyordu bugün annesinin onurunu korumuştu fakat abisini kaybetmişti en büyük acılardan birini yaşamıştı.Abisine içten ve derinden bağlıydı. Ölmeden biraz önce onu söylediği sözler kulaklarında patlarcasına çınlıyordu. Duyduğu suçluluk muydu, pişmanlık mıydı duygu karmaşası içinde gecenin zifiri karanlığında uykuya dalıverdi.
 Devamı 3.sayıda   

Çevrimdışı Mangaka

• I'm Dark Angel
  • Seviye 8
  • *
  • Karma 14
  • Alınan Beğeni: 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: Firts Class ilk iki sayı
« Yanıtla #1 : 31 Ağustos 2011, 12:15:09 »
 :ok: hmm güzel olmuş devamını bekliyorum

(click to show/hide)

Çevrimdışı massalia

• Karneval - Yogi sama *_*
  • Emektar Üye
  • *
  • Karma 40
  • Alınan Beğeni: 4
  • Yesrib chan gaaalp ben
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 14 Kasım 2011, 22:05:20 »
evet benim de hoşuma gitti:)devam edebilirsin :ok:

Son Ekleme: 14 Kasım 2011, 22:08:08
ama lütfen mavada ölmesin :k: jusuke'ye ne olcaksa olsun :al2:
Firts Class ilk iki sayı-http://i.imgur.com/MCsfaU8.png

İskender feth ettiği yerlere baktı ve ağladı.Çünkü artık,feth edilecek başka bir dünya kalmamamıştı...

Prenses ve Ejderha
Natsu ve Lucy

(click to show/hide)

GoogleTagged - Etiketler