Forumdan Uzaklaştırılanlar-http://www.anitr.com/anitr_manga.png

Gönderen Konu: Forumdan Uzaklaştırılanlar  (Okunma sayısı 3195 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı CloudT

• Shindara dou suru?
  • S.Moderatör
  • *
  • Karma 54
  • Alınan Beğeni: 177
  • I LOVE CURRY RAMEN!
    • Profili Görüntüle
Forumdan Uzaklaştırılanlar
« : 25 Temmuz 2012, 20:14:31 »
Forum kurallarına uymayan üyeler ilk önce uyarılacaktır ve uyarılara rağmen davranışlarına devam ediyorsa uzaklaştırma cezası alacaktır.

Uzaklaştırılan üyelerimiz, bu başlık altında nedeni ve kim olduğu açıkça belirtilecektir. Bu biraz, meydanda sallandıralım millete ibret olsun kıvamında oldu ama bu belirtmelerin olması yapılan kural dışı ihlallerin görülmesi amacıyladır.

Hayırlı uğurlu olsun, umarım kimse forumda gereksiz şeyler yaparak uyarı ve uzaklaştırma almaz ve kalitemizi arttırıp, tadımızı bozmayız.

Çevrimdışı uzumakijutaro

• Emektar Üye
  • *
  • Karma 45
  • Alınan Beğeni: 6
  • Kimileri sadece dünyanın yanışını izlemek ister...
    • Profili Görüntüle
Ynt: Forumdan Uzaklaştırılanlar
« Yanıtla #1 : 06 Eylül 2012, 01:58:06 »
Herkese duyurulur. DİRENCEFE nickli arkadaş siteden süresiz biçimde uzaklaştırılmış ve üyeliği silinmiştir. Birçok kez site kurallarına uymayışına göz yummamıza rağmen son olarak bana karşı yaptığı kişisel saldırı sayesinde kendisini banladım. Açıkça söylemem gerekirse zaten hata yapmasını bekliyordum. Çokta mutlu olduğum yaptığı hatadan ötürü. Site genelindede zaten kendisi hakkında sürüyle şikayet alıyordum. Bundan sonra gideceği sitelerdeki insanlara allah sabır eylesin. Site yönetimi olarak bu tip üyelere hiç ihtiyacımız olmadı bundan sonra da olmayacaktır. Son olarak kendisini sitemizden banlanmayı başaran ilk kişi olduğundan dolayıda tebrik ediyorum.
Forumdan Uzaklaştırılanlar-http://k1304.hizliresim.com/18/j/m4rxs.png

(click to show/hide)