AniTR Japon Kültürü/Live Action, J-Drama & J-Sinema > Live Action, J-Drama & J-Sinema Tanıtım

Hana Yori Dango : Fainaru / Boys Over Flowers

(1/1)

panres:


Yönetmen: Ishii Yasuharu

Senaryo: Kamio Yoko, Mikio Satake

Tür: Romantik, komedi

Yayın yılı: 2008

Süre: 131 dk.

Oyuncular: Mao Inoue

Jun Matsumoto

Shun Oguri

Shota Matsuda

Tsuyoshi Abe

Naohito Fujiki

Mako Ishino

Konu: Film, Tsukushi Makino'nun mezuniyetinden bir yıl sonra koyulur. Hikaye, beş ana karakterin bu sırada başlarına gelenleri, Tsukushi ve Tsukasa'nın ilişkilerindeki hareketleri anlatır. Film için Las Vegas gibi önemli yerler ziyaret edildi. Ayrıca Inoue Mao'nun başrol oynadığı ilk film. Daha da önemlisi, hikaye güncel olarak, orjinal mangaka tarafından geliştiriliyor. (Alıntıdır.)


--- Alıntı ---http://yeppudaa.com/showthread.php?t=27435
--- Alıntı sonu ---


Linkback: http://anitr.com/forum/hana-yori-dango-fainaru-boys-over-flowers-t3019.0.html

Amahara:
Benim ilk J-dramam olur kendisi *-* İlk izlediğimde çooook sevmiştim :D Gaza gelip ardından j-drama ile tanışmamı sağladı.

Ancak bugün izlesem sanırım aynı şekilde hayranı olamam gibi, bu zengin-fakir ilişkisi sıktı beni =(

_mAgy_:
Kore versiyonu daha iyi olsa da yine de yeterince iyi olmayan hikaye. Yine de yeni mezun olmuşsanız, gerçek olamayacak kadar güzel aşkları izlemek hoşunuza gidiyorsa ve hayat gerçekten çok sıkıcıysa kore versiyonunu izleyin.

panres:

--- Alıntı yapılan: _mAgy_ - 21 Temmuz 2014, 18:13:03 ---Kore versiyonu daha iyi olsa da yine de yeterince iyi olmayan hikaye. Yine de yeni mezun olmuşsanız, gerçek olamayacak kadar güzel aşkları izlemek hoşunuza gidiyorsa ve hayat gerçekten çok sıkıcıysa kore versiyonunu izleyin.

--- Alıntı sonu ---

Ben kore versiyonunu daha çok sevdim.  İzlemek istersen Çin versiyonu "meteor shower"  var.   Ben beğenmedim. Tavsiye konusunda kararsızım :)

Navigasyon

[0] Mesajlar

Tam sürüme git