Herkese Merhabaa :)-http://www.anitr.com/anitr_manga.png

Gönderen Konu: Herkese Merhabaa :)  (Okunma sayısı 4699 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı LastCross

• Seviye 3
  • *
  • Karma 0
  • Alınan Beğeni: 0
    • Profili Görüntüle
Herkese Merhabaa :)
« : 11 Mart 2012, 11:25:17 »
Merhaba Minna-san! 14 yaşındayım, Anime dünyasına gireli 2-3 sene oluyor.Siteden siteye gezinirken burayı buldum :) İlk izlediğim anime Shaman King. Sıkı Bir Katekyo Hitman Reborn fanıyım. ( Gokudera-kuun  :8: ) Mangası da takip ettiğim 2 mangadan biridir. 3 Büyüklerin hepsine başladım ama sıkıldım bıraktım. Kötü mü yaptım bilmiyorum  :? Eh işte benden bu kadar.Ayrıca Katekyo Hitman Reborn tarzında anime önerilerine açığım.Çok anime izledim ama adlarını hatırlamıyorum. Biraz unutkanımdır da  :uhu: Bu yüzden izlediklerimin listesini şuan çıkaramıyorum :(

Çevrimdışı bdkocan

• AniTr
  • Seviye 8
  • *
  • Karma 15
  • Dream of Life...
    • Profili Görüntüle
Ynt: Herkese Merhabaa :)
« Yanıtla #1 : 11 Mart 2012, 12:15:39 »
Siteye hoşgeldin umarım kalıcı olursun :) Şuanda benimde aklıma KHR gibi bi anime gelmiyor ama gelirse buradan yazarım :)
Herkese Merhabaa :)-http://i.imgur.com/82L6j.png

İmza için Merue'ye Teşekkürler!

Çevrimdışı Dromenda

• Moderatör
  • *
  • Karma 38
  • Alınan Beğeni: 17
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 11 Mart 2012, 12:22:25 »
Hoşgeldin ^.^ Bence OP ve NS ye başlamamak ile hata etmişsin.Bleach'ı bilemem bende en son kaçıncı bölümde kaldığımı unuttum Bleach'ta. Umarım kalıcı olursun.

Çevrimdışı LastCross

• Seviye 3
  • *
  • Karma 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 11 Mart 2012, 12:36:38 »
@bdkocan : Hoşbulduk :)
@Erdem69 : OP'de 120'li bölümlere kadar gelmiştim.Nedenini hatırlamıyorum bıraktım sonra.Bleach'te de baya ilerlemiştim o cidden çok sıktı beni.Ama Naruto'da çok başlardaydım.Belki başlarım tekrar ama güncele yetişmek uzun sürecek  :dv:
Bir de Code Geass'ın 2. bölümünü yeni bitirdim, sıkıcı gibi görünüyor herkes çok beğenmiş ama, izlemeli miyim sizce ?

Çevrimdışı Dromenda

• Moderatör
  • *
  • Karma 38
  • Alınan Beğeni: 17
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 11 Mart 2012, 16:29:47 »
Code Geas'ı hiç izlemedim fakat çok beğenilen bir anime,bence devam et.

Çevrimdışı LastCross

• Seviye 3
  • *
  • Karma 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 11 Mart 2012, 16:39:44 »
Tamam teşekkür ederim :)

Çevrimdışı uzumakijutaro

• Emektar Üye
  • *
  • Karma 45
  • Alınan Beğeni: 6
  • Kimileri sadece dünyanın yanışını izlemek ister...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 11 Mart 2012, 19:35:43 »
Aramıza hoşgeldin ^^ Umarım sitede kalıcı olursun ve güzel vakit geçirirsina aramızda..

KHR tarzı animeleri seviyorsan çizim olarak benzeyen Ao no Exorcisti önerebilirim. Anime olarak güzel bir animedir. 3 büyüğe başlayıpta sıkılıp bırakman anormal bir durum açıkçası. Tavsiyem 2-3 yıl sonra 3 büyüğü izlemen yönünde olur. Şuanki zevkinle uyuşmamış olabilir. İlerde arayışların deyişebilir ^^
Herkese Merhabaa :)-http://k1304.hizliresim.com/18/j/m4rxs.png

(click to show/hide)

Çevrimdışı LastCross

• Seviye 3
  • *
  • Karma 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 11 Mart 2012, 20:06:33 »
Aramıza hoşgeldin ^^ Umarım sitede kalıcı olursun ve güzel vakit geçirirsina aramızda..

KHR tarzı animeleri seviyorsan çizim olarak benzeyen Ao no Exorcisti önerebilirim. Anime olarak güzel bir animedir. 3 büyüğe başlayıpta sıkılıp bırakman anormal bir durum açıkçası. Tavsiyem 2-3 yıl sonra 3 büyüğü izlemen yönünde olur. Şuanki zevkinle uyuşmamış olabilir. İlerde arayışların deyişebilir ^^

Hoşbulduk ~ Ao no Exorcist'i izledim.Çok beğendiğim bir animedir :) Şu aralar OP'ye başlamak istiyorum açıkçası.Naruto ve Bleach'ı konularından dolayı sıkılıp bırakmıştım.3 büyüklerden en çok OP'de ilerlemiştim.Kaldığım yere kadar olan olayları hala hatırlıyorum.Yaz tatili gibi kaldığım yerden başlarım kısmetse :) Ya da daha erken, kim bilir ^^

GoogleTagged - Etiketler