Hinata Hyuuga (Tanıtım)-http://www.anitr.com/anitr_manga.png
  • Hinata Hyuuga (Tanıtım) 5 1
Currently:  

Gönderen Konu: Hinata Hyuuga (Tanıtım)  (Okunma sayısı 17709 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Strawberry

• Natsuyuki
  • Emektar Üye
  • *
  • Karma 51
  • Alınan Beğeni: 1
    • Profili Görüntüle
Hinata Hyuuga (Tanıtım)
« : 12 Eylül 2012, 20:20:13 »
Hinata Hyuuga (Tanıtım)-http://3.bp.blogspot.com/-H_nXxlhn81A/T93YO7fvhmI/AAAAAAAAAfw/3PhPLGhFGO4/s1600/hinata_render_by_xuzumaki-d498vai.png

Doğum Günü:27 Aralık
Boy:160.0 cm
Kilo:45.0 Kg
Kan Grubu: A
Burcu:Oğlak.
Yaşadığı Yer:Konohagakure
Aile Bireyleri:Hanare Hyuuga (Anne) Hiashi Hyuuga (Baba),Hanabi Hyuuga (Kız Kardeş),Hizashi Hyuuga (Amca),Neji Hyuuga (Kuzen), Elder Hyuuga (Büyükbaba)
Rütbe:Chuunin
Ninja Kayıt Numarası: 012612
Takım: Takım 8- Kurenai Yuhi,Inuzuka Kiba,Aburame Shino
Akademiden Menzun Olma Yaşı:12
Chuunin Sınavlarını Kazanma Yaşı:14
Tamamladığı Görevler: 10-D rank, 14 C-rank, 8 B-rank, 1 A-rank,0 S-rank

*Tanıtım seride güncel olmayanlar için spoiler içerebilir.

Biyografi

Geçmişi:

Hinata Hyuga serideki birçok karakteri destekleyen bir yan karakterdir. Chunin seviyesinde, Konoha Köyü'nün Hyuga Klanı’nın ve Kurenai Takımı’nın bir üyesidir.
Hinata, Hyuga Klanı’nın ana dalının lideri Hiashi Hyuga’nın en büyük kızıdır, klanının varisi olarak yetiştirilmiştir fakat bu pozisyonu küçük kız kardeşi Hanani’ye kaptırmış görünmektedir, onun kendine güvensizliği babası tarafından başarısızlık sayılmaktadır. Henüz küçükken bulut köyü ninjası tarafından kaçırılmış, babası tarafından kurtarılmıştır.
Ama Kumo, sadece birkaç dakika önce köy ile imzalanan barış anlaşmasına dayanarak Hiashi'nin cesedini istemiştir. Bu olay ise klanını ve köyünü korumak için kendini feda eden Hinata'nın amcası Hizashi Hyuga'nın ölümüyle sonuçlanmıştır. Bu olayın Hinata ile kuzeni Neji Hyuga'nın arasındaki ilişkinin şekillemesinde önemli bir yeri vardır.

Hinata’nın varis olmasından ötürü Hiashi’nin ondan çok büyük beklentileri vardır, bu yüzden Hinata’yı zorlu bir eğitime tabi tutar. Ancak Hinata’nın yavaş ilerlemesi ve narinliği babasını yıldırdı ve onu umutsuz vaka olarak görmeye başladı. Bundan dolayı babası Hinata’dan daha çok umut vaad eden ve kendini ispat eden Hinata’nın küçük kardeşine yönelmiştir ve onu yeni varis ilan etmiştir.

Hinata Takım-8’e katıldığında ise babası onun bakım ve korunmasını Kurenai Yuhi’ye bırakarak kendini geri çekmiştir.

Hinata ile babasının arasındaki bu gerginlik, onun kendine olan inancını kaybetmesine ve sık sık yalnız başına kalıp ağlamasına sebep olmuştur.
Naruto Uzumaki ile tanıştıktan sonra tutumu tamamen değişti. Çünkü Naruto, neredeyse köydeki herkes tarafından dışlanmasına rağmen Hinata kendini onun hala şükran ve memnun hallerine aşık olmuş halde buldu. O, Naruto’ya karşı olan bu ilgisinden ötürü şaşkındı, çünkü kimse ona güvenmiyordu ve o da hokage olmak gibi büyük bir hayalden başka bir şeyden bahsetmez biriydi.

Animede, Naruto'nun Pain'le savaşı sırasında Hinata'nın hatırladığı anılarda, Naruto, Hinata'yı
byakuganı yüzünden Neji gibi sert ve havalıymış gerekçesiyle ona zorbalık etmeye çalışan bir grup kabadayı çocuktan koruyan biri konumundaydı, Naruto sayıca az olmasına rağmen Hinata'nın ezilmesine ve aşağılanmasına izin vermemiş ve kendisini hiç düşünmeden öne atmıştır, her ne kadar Naruto diğer çocuklar tarafından alt edilip dövülse de Hinata'nın o anda Naruto'ya karşı ilgisi başlamıştır. Hinata bu olaydan sonra büyüklerinin sözlerine kulak asmaksızın Naruto'ya daha da çok bağlanmış ve onun gibi biri olmak için çabalamıştır.

Kişilik Özellikleri:

Hinata, isimlerin sonuna daima saygı ekleri koyarak konuşan, çekingen sakin ve çok kibar biridir.
Hinata çok kibardır, babası ile Neji ise bu özelliğini bir kusur olarak görürler. Hinata rekabetten ve savaşmaktan da hoşlanmaz. Muhtemelen babasının onu hor görmesinin sonucu olarak, Hinata'nın kendine güveni yoktur ama gerçekten çok sıkı çalışır. O, inanılmaz derecede empati sahibidir, çünkü Naruto'nun acılarla dolu çocukluğunu ve yaşadıklarını anlayabilen birkaç kişiden biridir. Hinata genellikle harekete geçmeden önce dikkatlice düşünür, olan biteni iyice analiz ederek yeterince kendine güvendikten sonra dövüşe girer ve şaşırtıcı derecede başarılı olabilir.

Hinata, takım arkadaşlarıyla iyi anlaşır. Kiba genellikle endişelerinden ötürü onu motive eder, Chuunin savaşları boyunca eğer Gaara veya Neji ile eşleşirse pes etmesi konusunda onu zorlamıştır. Shino'nun Hinata'ya güveni tamdır, ve ondan şüphe ettiklerinde ya da onun için endişelendiklerinde diğerlerini
teskin eder.Hinata, sadece onu ninja olması için eğitmeyen aynı zamanda onunla ilgilenen hocası Kurenai'a da çok yakındır.O, Hinata'nın mücadelesini ve babasının isteklerinden hoşlanmadığını ve Hinata'nın nasıl bir eğitime cevap vereceğini de bilir.Kurenai, Hinata'yı Chunin Sınavları'nın finalinde Neji'yle elşelmesinde, ona yenilmesine rağmen ,karşılaşma sırasında gösterdiği azim ve kararlılıktan ötürü tebrik etmiştir.Hinata'nın Naruto'ya karşı uzun zamandır devam eden beğenisini zamanla daha güçlü bir hale gelip aşka dönüştü.Naruto'nun 2.5 yıllık yokluğu sırasında Hinata'nın ona olan duyguları azalmadı aksine daha da çoğaldı.

Bununla birlikte Hinata, Naruto'yu korumak için birçok şey yapmıştır ve arkadaşı olarak da ona karşı her zaman diğerlerinden öte tutmuştur.

Pain istilası sırasında sonunda Naruto'ya olan aşkını itiraf eder ve kendi hayatı pahasına onu korumak ister.Bu olay, Hinata'nın Naruto ile korkmadan, kızarmadan konuştuğu ilk andır.Hinata'nın o pasif ve içine kapanık kişiliğine rağmen,Pain'in onu tam öldüreceği sırada hiç düşünmeden korkusuzca öne çıkmış,ve kaybedeceğini bilse dahi Naruto'yu kendi hayatından üstün tutarak onu canı pahasına korumak adına elinden geleni yapmıştır.Bu durum Naruto'nun onun hislerinden haberdar olmasının yanında Hinata'nın ona karşı ne kadar güçlü bir bağının olduğunun göstergesidir.Naruto Hinata'nın kendisini korumak uğruna,Pain tarafından nakavt olduğunu gördüğünde, bu durum karşısında kendi öfkesine hakim olamamış ve dokuz kuyruklu tilkiyi (Kyuubi'yi) ortaya çıkarmıştır. Bu durum da Naruto'nun kendisine bağlı kişilere de ne kadar değer verdiğinin bir kanıtıdır.

4.Shinobi Savaşı esnasında, Hinata cesaretini göstermiş ve ailesini, arkadaşlarını korumak adına hayatına ortaya koymuştur,hatta Neji ile yanyana savaşırken onu koruduğu da görülmüştür.Hinata, takım arkadaşlarını köyünü ne pahasına olursa olsun korumaya kararlıdır, Shino'ya bu savaşın Naruto'yu korumak için olduğunu ve başarısızlık gibi bir seçeneklerinin olmadığını söyler.

Jutsuları:
(click to show/hide)

Resimler:

(click to show/hide)

(click to show/hide)

(click to show/hide)

Gifler:

(click to show/hide)

(click to show/hide)

(click to show/hide)

(click to show/hide)

Tanıtıma büyük ölçüde yardım ettiği için Hilda'ya sonsuz teşekkürler.*.*

Çevrimdışı massalia

• Karneval - Yogi sama *_*
  • Emektar Üye
  • *
  • Karma 40
  • Alınan Beğeni: 4
  • Yesrib chan gaaalp ben
    • Profili Görüntüle
Ynt: Hinata Hyuuga (Tanıtım)
« Yanıtla #1 : 12 Eylül 2012, 20:29:21 »
hinata naruto'da en sevdiğim bayan karakterdir,teşekkürler^^ bu yüzden tanıtımını çok beğendim ayrıntılı olmuş.emeğine sağlık ;D +1
Hinata Hyuuga (Tanıtım)-http://i.imgur.com/MCsfaU8.png

İskender feth ettiği yerlere baktı ve ağladı.Çünkü artık,feth edilecek başka bir dünya kalmamamıştı...

Prenses ve Ejderha
Natsu ve Lucy

(click to show/hide)

Çevrimdışı Hilda

• Hildegard
  • Seviye 6
  • *
  • Karma 20
  • Haters Gonna Hate!
    • Profili Görüntüle
    • My Anime List
« Yanıtla #2 : 12 Eylül 2012, 20:34:16 »
Rica ederim, ne demek asıl senin ellerine sağlık canım şu konuları açmak için ne kadar emek harcadığını çok iyi biliyorum, sırf o resimler ve gifler bile canını yiyor. >.<
Paylaşımlar da eklenince ayrı bir güzel olmuş, tekrar ellerine sağlık.  :8:
Hinata Hyuuga (Tanıtım)-http://i1154.photobucket.com/albums/p538/Hildegard_/PS/beelimza_zps485d7f71.jpg

Belmark Kaibeelzebub Bellbottom &amp; Bellboy plus Belgian Waffle the 35th u.u"

Beelzebub FC~

(click to show/hide)

Çevrimdışı tohatlı

• Atatürk Üniversitesi Bilgi Işlem Personeli
  • Seviye 5
  • *
  • Karma 1
  • Alınan Beğeni: 0
  • ismim => MURAT
    • Profili Görüntüle
    • yönetim kadrosunda'yım sitemize beklerim
« Yanıtla #3 : 12 Eylül 2012, 22:53:24 »
hinata naruto'da en sevdiğim bayan karakterdir,teşekkürler^^ bu yüzden tanıtımını çok beğendim ayrıntılı olmuş.emeğine sağlık ;D +1

aynen katılıyorum, ızlemekten en keyıf aldıgım karakter.. :8:
Sitemiz'e beklerim = >  http://www.direkfilm.com/

http://www.direkfilm.com/  <= Sitemiz'e beklerim

Çevrimdışı uzumakijutaro

• Emektar Üye
  • *
  • Karma 45
  • Alınan Beğeni: 6
  • Kimileri sadece dünyanın yanışını izlemek ister...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 12 Eylül 2012, 23:41:58 »
YAYYY!! Sonunda sözünü tuttun miy  :ss2:

Ellerine kollarına gözlerine beynine sağlık. Çok güzel tanıtmışsın Hinata-sama yı ^^ Kendim tanıtmış kadar tatmin oldum okurken ;D İşte böyle kendi ağzımızdan çıkan tanıtımlar bin kat daha değer katıyor sitemize ^^ Umarım daha çok bu şekilde tanıtımlar görürüz.

+Karma(ne kadar bu emeğin karşılığı olmasada^^)
Hinata Hyuuga (Tanıtım)-http://k1304.hizliresim.com/18/j/m4rxs.png

(click to show/hide)

Çevrimdışı Strawberry

• Natsuyuki
  • Emektar Üye
  • *
  • Karma 51
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 13 Eylül 2012, 01:19:00 »
Çok teşekkür ederim arkadaşlar^^,beğenmenize sevindim. :8: :8:

YAYYY!! Sonunda sözünü tuttun miy  :ss2:

Ellerine kollarına gözlerine beynine sağlık. Çok güzel tanıtmışsın Hinata-sama yı ^^ Kendim tanıtmış kadar tatmin oldum okurken ;D İşte böyle kendi ağzımızdan çıkan tanıtımlar bin kat daha değer katıyor sitemize ^^ Umarım daha çok bu şekilde tanıtımlar görürüz.

+Karma(ne kadar bu emeğin karşılığı olmasada^^)
Vaovv! hiç böyle bir ittifat almamıştım.^^ Çok teşekkür ederim jut. :cicek: ;D Evet biraz değil bayağı bir geç oldu ama,beklettiğime değdi sanırım.xD Seriyi tam olarak hatırlamadığımdan bazı kısımlarda yardım almam gerekti, o yüzden ancak halledebildim.^^ Üstelik Hinata'yı özellikle Naruto'ya karşı överken,bir antici olarak kendimi bu tanıtıma adadığımı hissettim, asdf ;D
Şaka bir yana gerçekten serinin ilerleyen kısımları için Hinata'dan çok büyük beklentilerim var^^.Umarım yüzümü kara çıkarmaz.xD

Hilda-san olmasa bu tanıtımını asla yapamazdım.Rica ederim tekrar.^^

Çevrimdışı kakashi

• Mangekyou Sharingan
  • Moderatör
  • *
  • Karma 33
  • Alınan Beğeni: 11
  • Forever Alone
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 24 Eylül 2012, 13:16:43 »
en sevdiğim bayan karakter  ::)

Çevrimdışı atashii_akina

• Seviye 2
  • *
  • Karma 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 27 Eylül 2012, 21:37:57 »
Ellerine sağlık da sprmak istediğim birşey var. Bu resim animeden alınma değil dimi  :8: Öyle birinin çizdiği bi şey  :8:

Hinata Hyuuga (Tanıtım)-http://www.anime.web.tr/upload/1204/naruhina7.jpg

Çevrimdışı Hilda

• Hildegard
  • Seviye 6
  • *
  • Karma 20
  • Haters Gonna Hate!
    • Profili Görüntüle
    • My Anime List
« Yanıtla #8 : 27 Eylül 2012, 21:41:57 »
Değil maalesef fanart.  :dv:
Hinata Hyuuga (Tanıtım)-http://i1154.photobucket.com/albums/p538/Hildegard_/PS/beelimza_zps485d7f71.jpg

Belmark Kaibeelzebub Bellbottom &amp; Bellboy plus Belgian Waffle the 35th u.u"

Beelzebub FC~

(click to show/hide)

Çevrimdışı Strawberry

• Natsuyuki
  • Emektar Üye
  • *
  • Karma 51
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 28 Eylül 2012, 20:42:50 »
Teşekkür ederim.Evet,Hilda-sanın söylediği gibi fan art malesef, neyse ki öyle bir sahne gösterilmedi şahsen.:D

Çevrimdışı Jin-Tan

• "this is your life and it's ending one minute a time."
  • Seviye 9
  • *
  • Karma 12
  • Alınan Beğeni: 4
  • Do Not Fuck With Us
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 28 Eylül 2012, 21:07:18 »
güzel tanıtım beğendim

Çevrimdışı hyuuga hinata

• Seviye 2
  • *
  • Karma 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 29 Eylül 2012, 15:20:39 »
söylememe gerek yok en sevdiğim karakterlerden biri :utandim:

Çevrimdışı sucadısı

• Seviye 5
  • *
  • Karma 1
    • Profili Görüntüle
    • NG Sims 3
« Yanıtla #12 : 14 Mart 2013, 22:05:46 »
tanıtım için teşekkürler hinata naruto animesin de favori kız karekterim :)

Çevrimdışı skymanyak

• Seviye 3
  • *
  • Karma 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 15 Mart 2013, 12:31:13 »
Hinata en sevdigim bayan karakterdir :k: :k: çok güzel bir tanıtım olmuş ellerine sağlık...  :8: :8:

Çevrimdışı oqueys

• Tuki
  • Emektar Üye
  • *
  • Karma 22
  • Alınan Beğeni: 3
  • WhySoSerious?
    • Profili Görüntüle
    • Olur Öyle Arada
« Yanıtla #14 : 15 Mart 2013, 18:02:12 »
nefret ediyorum naruto 'dan sırf  hinata ya  karşı bir tepki göstermediği için o kadar savaş oldu o kadar  zaman geçti ama hinata ile aralarında diyalog geçmedi bile tamam bir shounen animesinde  aşk en son etken ama  yani böyle bir açıklık olmaması lazım  :bnn: