-http://www.anitr.com/anitr_manga.png

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - DarkMP

Sayfa: 1 2 3 ... 85
1
Bu tür serilerde bölümlerin ingilizcesi olmadığı için fabsublar çeviremiyor. Bu yüzden yıllardır ilk bölümleri hariç çevirisi yok.

2
Bu sabah biraz erken uyanmıştım ama dalmışım tekrar. Rüyamda kırdığım uzak bir arkadaşımın benimle barıştığını gördüm. Daha önce hiç bu kadar mutlu olmamıştım belki de. Gözümü açtığımda öylesine büyük bir hayal kırıklığı yaşadım ki keşke bir daha rüya görmesem dedim. Elimde olsa da kapatsam rüyaları! Ama bunu yapabiliyor olsaydım da sahte olduğunu bile bile tekrar görebilmenin umudundan dolayı kapatamayacaktım. Az önceydi bunlar ve günler geçtikçe çok önceydiye dönüşecek hatırlamaya devam edersem. Bu sabahlar bazen tuhaf oluyor aslında her gün aynı şekilde güneş doğup rutin şekilde işlese de. Öyle işte.
 :bnn:

https://www.youtube.com/watch?v=6BDW1V_P5sA

4
İnmiyor :(

Linklerde değişiklik oldu bu hafta içerisinde linkleri yenileyeceğim.

5
@TiRaNTx
ve
@bora_bugra

426-432 arası bölümlerin altyazısını divxplanette bulamadığım için ekleyemiyorum. Belki ileride hardsub olarak eklerim şimdilik yapacak bir şey yok.

6
6. Bölüm geldi!!!

7
Linklerin bir kısmı yenilendi, az bir kısım kaldı onlarda kısa sürede yenilenecek ve günceller de gelecek.

8
Fan Art / Ynt: Etkinlik 30 Eylül- 11 Ekim 2015
« : 16 Ekim 2015, 12:50:13 »
Küçücükmüş tutturmam zormuş  :pist:

9
Fan Art / Ynt: Etkinlik 30 Eylül- 11 Ekim 2015
« : 14 Ekim 2015, 09:42:52 »
Venezuela?
Çizimlerin daha akıcı görünüyor ve daha çok beğendim.

10
Tekrar bir toplu güncelleme yapma imkânınız var mı?
Uzun süredir düzenleme yapamadım. Vakit bulmakta zorlanıyorum, fırsatını bulduğum an yenileyeceğim.

11
Sizin Siteleriniz / Oyun Kanalı VikBros ile "Nasıl Oynanmaz?"
« : 27 Eylül 2015, 12:21:30 »
-http://hizliresimyukle.com/images/2015/09/27/3vKQU7a.jpg

İki arkadaşımın kurduğu VikBros isimli oyun kanalından bahsedeceğim. Bu oyun kanalında oyunları normal şekilde oynamıyorlar ve walkthrough şeklinde de değil, içerisinde komiklik olan eğlenceli videolar hazırlıyorlar. Videolarının isminde de "Nasıl Oynanmaz?" şeklinde bir ibare oluyor ki içeriğe uygun düşüyor bence. Daha yeni olduklarından henüz 3 videoları var ancak zamanla yeni videolar da ekleyecekler. Beğeneceğinizi umuyorum ve beğenirseniz de abone olun, izleyin, izlettirin, arkadaşlara hem katkıda bulunun hem de eğlenin.Örnek Video:


12
Tanışma / Ynt: Selamlar
« : 27 Eylül 2015, 12:10:33 »
Hoşgeldin Canberk, Nice lise 2'lere XD

Forumda iyi eğlenceler...

13
İkinci bölüm de çıktı.  :ss2:

14
Sizin Siteleriniz / MangaYatta
« : 10 Eylül 2015, 23:15:19 »
MangaYatta, genellikle yarıda bırakılmış çevirileri devam ettiren, ara sıra da yeni serilere el atan bir çeviri grubudur.

http://mangayatta.blogspot.com.tr/

Arkadaşlar MangaYatta olarak uzun zamandır "Akumetsu" ve "Action İdols" serileri için çevirmen, "Dead Days" serisi için ise deneyimli webtoon editörü arıyoruz ve ne yazık ki bu kadar zamandır ne çevirmen ne de editör bulabildik. Serileri durdurmayı istemiyoruz ama yardım gelmezse maalesef Dead Days gibi Akumetsu ve Action İdols serileri de durdurulan projeler arasına girecek. Elinizi taşın altına koyup az yardım edin bize.
Yardım etmek isteyenler (ki isteyin sadece blmler ne zaman gelecek deyip şikayet etmekle blmler gelmez) sitemizdeki (mangayatta.blogspot.com.tr) iletişim bölümünden, face sayfamızdan ya da misaathena@gmail.com adresine mail atarak ulaşabilirsiniz.

15
İlk bölüm eklenmiştir.

Sayfa: 1 2 3 ... 85