Merhaba -http://www.anitr.com/anitr_manga.png

Gönderen Konu: Merhaba  (Okunma sayısı 9593 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kerem91

• Seviye 5
  • *
  • Karma 0
  • Alınan Beğeni: 9
    • Profili Görüntüle
Ynt: Merhaba
« Yanıtla #15 : 21 Mart 2013, 20:20:23 »
Tekrardan hoşbulduk. 18 yaşındayım , 13 yaş civarında ciddi ciddi araştırmaya , ilgilenmeye başladım o zamandan önce de One Piece , Death Note , Hellsing(TV) gibi serileri izlemiştim.

İzlediğim animeleri tamamen saymam çok zor ama şöyle bi zorlarsam kendimi(Anime Freakteki listeden yardım alıyorum şuan hatırlamak için. ) Air Gear,Azumanga Daioh,Basilisk,Berserk,Black Lagoon,Blade Of The Immortal,Bleach(manga güncel , anime değil),Buso Renkin,Burst Angel,Claymore,Code Geass,D.Gray Man(yarısını falan izlemişimdir.),Death Note,DMC,Elfen Lied,Fairy Tail(ilk 20-30 bölüm),Gantz,FMA(Brotherhood'u tamamlamadım.),Hellsing,Higurashi No Naku Koro Ni,He is My Master,Ikkitousen,KHR(ilk 80 bölüm falan),Kiss x sis,One Piece(Çok uzun süre güncel takip ettikten sonra bıraktım.)Rosario Vampire,Samurai 7,Samurai Champloo,Sengoku Basara,Soul Eater,Trigun gibi bir liste anca oluşturabildim. Tabi 1-2 bölüm izleyip bıraktığım serileri, pokemon , digimon , tsubasa ve rasgele izlenen dbz bölümlerini ve Miyazaki filmlerini saymadım.

Manga olarak : Junji Ito'nun neyi varsa, Wolf Guy , Vinland Saga , Berserk , Gantz , Vagabond, Claymore, Soul Eater, Hellsing falan filan.

Tür olarak tamamen Seinen'e yönelmiş durumdayım Shounen klişeleri bir yerden sonra sıkıcı gelmeye başladı.Bunun dışında Mystery/Horror olsun bizim olsun.

Animekolik'te görev aldım nick'im Date Masamune'ydi.

Yeterli cevaplar verebilmişimdir umarım :) .

ohh maşallah kardeş :D sorularıma üşenmeyip cevap verdiğin için teşekkürü bir borç bilirim :D belki seni bilen vardır diye sordum :D

ne güzel 13 yaşında animeye başlıyosun, 18 yaşındasın devam ediyosun :'( biz daha yeni başladık izlemeye. 22 yaşındayım şu an ve sadece 9 seri bitirdim :(

http://myanimelist.net/animelist/kerem91 al bu da listem.

on-hold olanlar, elimde olup izleme imkanım olanlar,

plan to watch olanlar, elimde olmayanlar. kendim ayırt edebilmek için böyle yaptım :D

saydıklarından burda bitirdiğim serileri görebilirsin :D "Higurashi No Naku Koro Ni," dediğin hani şu ilk sahnesinde adamının biri elinde sopayla 2 kızı öldürüyodu  :al: şok oldum  :ds2: :( daha izlemedim ama ilk 10 dakikasını falan izledim. ha bi de 2. sezonu var bunun. hatta 3. sezon için myanimelistte sayfa açmışlar. belki bilmiyosundur diye dedim :D listeme bakarsan orada plan to watch'a aldım :D

horror olarak geçen sadece ilk bölümünü seyrettiğim deadman wonderland'i öneririm. belki izlemişsin ama yazmadığın için yazıyım dedim .s.s konusunu anlatıp yazımı uzatmak istemiyorum :D maksat hem gözler yorulmasın, hem azar işitmeyelim :D

Çevrimdışı massalia

• Karneval - Yogi sama *_*
  • Emektar Üye
  • *
  • Karma 40
  • Alınan Beğeni: 4
  • Yesrib chan gaaalp ben
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 22 Mart 2013, 19:17:19 »
oooo yaman-san memlekettaşım ^^ (ay şaka gibi en ihtiyaç olan anda insan saçma sapan bi şekilde söylüceği kelimeyi bulamaz ya,şuan aynı memleketten olan insanların kullandığı kelimeyi bulamadım :haha: )

death note izlemiş olman kadar mutluluk vericek bi şii yok ^^ umarım forumda keyifli vakitler geçirsin.fairy tail'le de ilgileniyosan ne güzel  :ok:
Merhaba -http://i.imgur.com/MCsfaU8.png

İskender feth ettiği yerlere baktı ve ağladı.Çünkü artık,feth edilecek başka bir dünya kalmamamıştı...

Prenses ve Ejderha
Natsu ve Lucy

(click to show/hide)

Çevrimdışı _mAgy_

• Dearest LayLa
  • Emektar Üye
  • *
  • Karma 10
  • Alınan Beğeni: 11
  • Üşengeç Mühendis
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 25 Mart 2013, 21:04:34 »
Enee Yaman, hoşgeldin. :hi: Keyifli vakit geçirmen ve benden daha aktif olman çogzel olur gerçekten. :puf2:

Çevrimdışı Xaron

• Emektar Üye
  • *
  • Karma 10
  • Alınan Beğeni: 0
  • I was different yet the same
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 25 Mart 2013, 21:17:07 »
Hojjgeldin topraam. Burada çok takıldığımdan değil Barış söyledi eski cengaverlerden Yaman geldi diye ondan bir merhaba diyim dedim  :hero: Hayırlara uğur olaaaaa
Merhaba -http://i650.photobucket.com/albums/uu230/xaron123/Ps%20works/blackswordsman_zps61421b0e.png

Çevrimdışı CooLUcHiHa

• *|Akatsuki Is My Life|*
  • Seviye 2
  • *
  • Karma 1
  • *Uchiha'S Are Cool Uchiha Sasuke!*
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 25 Mart 2013, 21:19:52 »
Tekrardan hoşgeldin o zaman.Bu arada benim de Bateri ve Masa Tenisi gibi hobilerim vardır Anime ve Manga dışında D:
Merhaba -http://i.imgur.com/tuIYM.jpg
Merhaba -http://i.imgur.com/16y6K.png

Çevrimdışı Utauyo

• I'm an orange
  • Seviye 8
  • *
  • Karma 19
  • Alınan Beğeni: 3
  • Şidori !
    • Profili Görüntüle
    • AniTr
« Yanıtla #20 : 25 Mart 2013, 21:37:03 »
Öyleyse grubu kuruyoruz :hero: aradığım şey de zaten bir bass gitarist bir baterist idi :haha:

Hoş geldin iyi forumlar :hi:
Merhaba -http://i.imgur.com/gR99JEP.png

Çevrimdışı Stormechaluv

• Seviye 1
  • *
  • Karma 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 26 Mart 2013, 14:11:39 »
Tekrardan hoşbulduk, teşekkürler herkese.
Özel olaraktan Barış ve Egomen çok oldu görüşmeyeli özledim oğlum sizi bir ara görüşürsek bu sefer dişçi kliniği olmasa da yine ayarlayalım bişeyler :D .
"Higurashi No Naku Koro Ni," dediğin hani şu ilk sahnesinde adamının biri elinde sopayla 2 kızı öldürüyodu  :al: şok oldum  :ds2: :( daha izlemedim ama ilk 10 dakikasını falan izledim. ha bi de 2. sezonu var bunun. hatta 3. sezon için myanimelistte sayfa açmışlar. belki bilmiyosundur diye dedim :D listeme bakarsan orada plan to watch'a aldım :D

horror olarak geçen sadece ilk bölümünü seyrettiğim deadman wonderland'i öneririm. belki izlemişsin ama yazmadığın için yazıyım dedim .s.s konusunu anlatıp yazımı uzatmak istemiyorum :D maksat hem gözler yorulmasın, hem azar işitmeyelim :D

Ahahahah higurashi psikolojik olarak hırpalar biraz insanı.2. ve 3. sezonları da izledim aslında kalabalık etmesin diye yazmadım sadece oraya :D listen gayet güzel en kısa zamanda seinen türünde bir şeyler izle derim yine de :D Ayrıca önerin için teşekkür ederim yakın zamanda göz atmaya çalışırım sen de junji ito'nun mangalarına bir göz at :) .

Çevrimdışı kerem91

• Seviye 5
  • *
  • Karma 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 26 Mart 2013, 19:47:34 »
Ahahahah higurashi psikolojik olarak hırpalar biraz insanı.2. ve 3. sezonları da izledim aslında kalabalık etmesin diye yazmadım sadece oraya :D listen gayet güzel en kısa zamanda seinen türünde bir şeyler izle derim yine de :D Ayrıca önerin için teşekkür ederim yakın zamanda göz atmaya çalışırım sen de junji ito'nun mangalarına bir göz at :) .

hadi ya?  nasıl hırpalar? henüz izlemedim ama ilk andaki sopa sahnesinden daha mı kötü sahneler var  :?

Çevrimdışı Stormechaluv

• Seviye 1
  • *
  • Karma 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 26 Mart 2013, 19:55:24 »
Yani vahşet sahnesi olarak değil, daha çok farklı paranoyalar içine düşürür insanı.Ne? Nasıl ? Oha öyle değildir .. Lan ?! gibisinden haller yaşatır :D Uzun uzun anlatabilirim tabi ama izlemen daha iyi olur zaten bu muhabbetin yeri de burası değil :)

Çevrimdışı Xaron

• Emektar Üye
  • *
  • Karma 10
  • I was different yet the same
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 26 Mart 2013, 21:03:14 »
Ağustosu bekle yaman adam toplantılar olecek  :hero:
Merhaba -http://i650.photobucket.com/albums/uu230/xaron123/Ps%20works/blackswordsman_zps61421b0e.png

Çevrimdışı kerem91

• Seviye 5
  • *
  • Karma 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 27 Mart 2013, 20:11:21 »
Yani vahşet sahnesi olarak değil, daha çok farklı paranoyalar içine düşürür insanı.Ne? Nasıl ? Oha öyle değildir .. Lan ?! gibisinden haller yaşatır :D Uzun uzun anlatabilirim tabi ama izlemen daha iyi olur zaten bu muhabbetin yeri de burası değil :)

anladım. öyle olacaksa ben izleyebilirim onu :D mide bulandıracak sahneler yoksa sorun yok :D neyse daha fazla uzatmayım bura yeri değil doğru söylüyorsun :D

GoogleTagged - Etiketler