Naruto 563 Tartışma ve Görüş-http://www.anitr.com/anitr_manga.png

Gönderen Konu: Naruto 563 Tartışma ve Görüş  (Okunma sayısı 2978 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı uzumakijutaro

• Emektar Üye
  • *
  • Karma 45
  • Alınan Beğeni: 6
  • Kimileri sadece dünyanın yanışını izlemek ister...
    • Profili Görüntüle
Naruto 563 Tartışma ve Görüş
« : 12 Kasım 2011, 23:01:05 »
Öncelikle yine kusura bakmayın biraz geç açtım konuyu ama bu hafta geç açmamda bir sorun olmaz sanırım çünkü önümüzdeki hafta naruto mangası gelmiyecekmiş. Ara vermiş Kishimoto-san ;D

Gelelim 563 nolu bölüme... Bu bölüm gayet zevkli ve hareketliydi açıkçası. Öncelikle herkesin kafasında olduğunu düşündüğüm soruyu sordum kendime bu 5 kage Madara'ya karşı dövüşebilecekmi? veya dayanabilecekmi? Bayada dayandılar şaşırdım doğrusu. Kage lerin gerçek gücü budur sanırım. Sasuke toplantıyı bastığında kageler gözümüzde biraz küçüldü sanırım o yüzden ben şaşırdım doğrusu. Neyse beni şaşırtan veya kafama takılan diyim bir kaç olay vardı. Madara uzay-zaman yapmadı hiç mesela. Acaba uzay-zaman kullanmıyormu veya kullanamıyormu. Gerçi EMS ve Rinnegan açan adam uzay-zaman tekniği kullanamazmı sorusuda aklıma takılıyor ama. Çözemedim gitti. Mesela tepeden indirdiği kayalarda anormal büyüklükteydi. Pekte doton tekniğine benzemiyorlardı. O kayalar uzay-zaman ile yapılmış gibime geldi benim. Asıl anlamadığım koca kaya indiren adam Raikage'nin hızına nasıl yetişemedi. Yani uzay zaman kullanması gerekmezmiydi orda biliyorsa eğer... Bu konuya fena kafam takıldı açıkçası...

Gelelim son sayfaya... Asıl olay son sayfadaydı zaten. Narutonun klonunu gaza getiren Kage'lerden hemen sonra klon yok olunca Naruto bi gaza geldi bi baktı karşıda Tobi kafayı vurduğuyla topu ağlarla buluşturdu resmen ;D Gerçekten müthiş bir sahneydi diyebilirim. Sahneyle öğrendiğim şey Naruto'nun hızının tobinin uzay zamanından üstün duruma geçtiği oldu. Çünkü bildiğimiz tobi o kafayı yemezdi. Tabi karşıdaki kişi Minato'nun oğlu Naruto olmasaydı. Flying Thunder God'ın hızı bakalım Tobi'yle ne kadar başedicek... O kadar soru varki neyse bu haftalık bu kadar olsun bakalım sizler neler düşünüyorsunuz eyyy anime ahalisi!

Not: Kishimoto allah belanı vermesin! O sahneden sonra haftaya manga yok denirmi altta bea. Gelde bekle şimdi...
Naruto 563 Tartışma ve Görüş-http://k1304.hizliresim.com/18/j/m4rxs.png

(click to show/hide)

Çevrimdışı massalia

• Karneval - Yogi sama *_*
  • Emektar Üye
  • *
  • Karma 40
  • Alınan Beğeni: 4
  • Yesrib chan gaaalp ben
    • Profili Görüntüle
Ynt: Naruto 563 Tartışma ve Görüş
« Yanıtla #1 : 12 Kasım 2011, 23:03:20 »
pufff,haklısın :yk:
Naruto 563 Tartışma ve Görüş-http://i.imgur.com/MCsfaU8.png

İskender feth ettiği yerlere baktı ve ağladı.Çünkü artık,feth edilecek başka bir dünya kalmamamıştı...

Prenses ve Ejderha
Natsu ve Lucy

(click to show/hide)

GoogleTagged - Etiketler