Naruto 567 Tartışma ve Görüş-http://www.anitr.com/anitr_manga.png

Gönderen Konu: Naruto 567 Tartışma ve Görüş  (Okunma sayısı 12423 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı uzumakijutaro

• Emektar Üye
  • *
  • Karma 45
  • Alınan Beğeni: 6
  • Kimileri sadece dünyanın yanışını izlemek ister...
    • Profili Görüntüle
Naruto 567 Tartışma ve Görüş
« : 16 Aralık 2011, 14:19:41 »
Öncelikle geçen hafta konu açmadım çünkü mangaları pek beğenmedim ;D Biraz bencilce birşey yaptım ama napıyım heves olmayınca tartışma zevkli olmuyor. Bu hafta iki sayıyı değerlendiricem...

566. bölümde biraz sinirlerim bozuldu. Jinclerin ve Tobinin gücünü biliyoruz. Yani hayli güçlüler... Tamamda Naruto'nun bu kadar ezik kalcağını tahmin etmemiştim doğrusu. Tabi açıklaması yapılana kadar böyle düşünüyordum. Gerçi Naruto'nun Tobi karşısında zor duruma düşmesinin sırf kakashi ve gai karizma giriş yapsın diye yapıldığını düşünüyorum ama neyse...

567. bölüm ise daha güzel ve akıcıydı benim adıma. Öncelikle Kyuubi'nin bu hallerde olduğunu hiç görmedim daha önce. Genelde pek konuşmaz sinirli tepkiler verir ve şeytani görünürdü ama anlaşılan onunda bir kalbi varmış. Naruto'nun Kyuubi'yi etkiliyeceğini düşünmemiştim ama anlaşılan Naruto sadece insanları değil bijuularıda değiştirme yetisine sahip ;D Kyuubi'nin özellikle son sayfadaki bakışı çok hoşuma gitti. Umarım Bee ve Hachibi gibi olabilirler. İşte o zaman korkması gereken taraf Tobi olucaktır!

Not: Bölüm başında saskeyi gördük. Pek umursamadığımdan yazmadım birşey ama anlaşılan 2-3 bölüm sonra herhangi bir cephede saskeyi görecez gibi... Pehhh eternalide aldı iyice artizleşcek... Hiç çekemicem onu ;D
Naruto 567 Tartışma ve Görüş-http://k1304.hizliresim.com/18/j/m4rxs.png

(click to show/hide)

Çevrimdışı DarkMP

• Darkened eyes and a faded smile...
  • Dark Admin
  • *
  • Karma 322
  • Alınan Beğeni: 286
  • You live with a stench, a stench of a rotten soul
    • Profili Görüntüle
Ynt: Naruto 567 Tartışma ve Görüş
« Yanıtla #1 : 17 Aralık 2011, 16:18:33 »
İlk sayfada Sasuke Savaşa giriyor diye yazınca heyecanlanmıştım ama hiç bir sayfada çıkmadı :)
Kyubi artist davranışlar sergiliyor. Narutoya güç vermiyor sonra veriyor filan, olan Naruto'ya oluyor :D
Gai ve Kakashi güç olarak pek etkili olamazlar. Gelecek bölüm Naruto ile Kyubi beraber savaşacaklar ve değişik şeyler göreceğimize inanıyorum. Öyle şeyler olacak ki Tobi'de şaşıracak ve beklemediği hamleler karşısında yenik duruma düşecek.
Benden tahminler bu kadar  :haha:
Her türlü sorununuzu bana Kişisel İleti ile yollayabilirsiniz

Naruto 567 Tartışma ve Görüş-http://i.imgur.com/NrhVJFT.jpg

(click to show/hide)
http://www.facebook.com/pages/AniTR/134073190017447

Çevrimdışı Hana~

• Rosario Otakunnes~
  • Seviye 2
  • *
  • Karma 0
  • Alınan Beğeni: 0
  • Napcan he napcan?!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 22 Aralık 2011, 18:02:56 »
son 3-4 bölümünü okumamıştım biraz önce bitirdim. uzun aralıklarla okuyunca eh bende biraz balık hafızalı olunca unutuyorum bazı şeyleri bağlantı kuramıyorum sonra :haha:

ilk sayfada ben de sasuke yi görünce hah bi sen eksiktin dedim  :al: neyse ki bu bölüm kaldığı yerdne devam etti. Haçhibi şöyle böyle yapalım deyince alla alla bu kyubii neden odun gibi duruyor hiç sesi soluğu çıkmıyor diyordum kyubii zincirlenince hemencecik bi yumuşama bekledim keratada herhal  :haha:

naruto her ne kadar uzun bir seri olsa da artık narutonun sözleriyle açamayacağı kapı kalmadığını anladık öyle ki kyubii bile bir sonraki bölümde golünü atacak gibi geliyor  :hps: biraz sıkıcı olmaya başladı bu durum. önümüzde daha sasuke var tabi dövüşür dövüşür naruto bi iki nutuk çeker sonra lay lay lom olur her şey. bilmiyorum ama adamın yerinde olsam farklı özellikler katardım.

naruto ile kyubii nin arasını iyi görmek ben de isterim. ki buzlar yavaş yavaş eriyor. bu bölümde jinchuların buz kalpli şeytani varlıklar olmadığını fark ediyoruz. en azından birbirlerinin duygularından anlıyorlarmış.  kyubii de çok artistleşti takmıyorum havaları falan ama yemezler gülüm :hero:

Naruto'nun bu kadar ezik kalcağını tahmin etmemiştim doğrusu. Tabi açıklaması yapılana kadar böyle düşünüyordum. Gerçi Naruto'nun Tobi karşısında zor duruma düşmesinin sırf kakashi ve gai karizma giriş yapsın diye yapıldığını düşünüyorum ama neyse...

uzumaki hem o nedenle hem de biraz okuyucuyu sabırsızlandırmak için. işte naruto çaresiz kalsın sonra süper karizmatik dönüşünü yapsın diye. ona ortam hazırlamak için bir nevi diye düşünüyorum her zaman ki gibi.  bir de kyubii nin çözümlenmesi var tabi. eli mahkum böyle kurgulaması lazımdı olayı.

Çevrimdışı eagles

• Seviye 1
  • *
  • Karma 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 22 Aralık 2011, 20:33:07 »
Son bölümde kyubinin imana gelmesi güzeldi doğrusu. Tobi bijuları tam formlarında kontrol ederken zorlandığını önceki bölümde görmüştük. Bence tobi de bijuları istediği gibi kullanamıyor bu sebeple tobinin şimdiki hamlesi savaşın asıl noktası olacak.Eğerki tobi başarılı olursa gai gidici olabilir ama başarısız olursa o zaman tobinin işi zor çünkü kyubi destekli naruto ve bee den biju topu yeme ihtimali var. Sasuke ise savaşa dahil olursa ninja ordusu darma duman olur ama sasukenin ne yapacağı belli olmaz birde itachiyi edo haliyle görürse o zaman tobi ve kabutoya düşman olabilir en azından kabutoyu öğrenirse kesin düşman olur. Kyubi bana göre yeni bölümdeki katkısı sayesinde savaşın naruto tarafına dönmesinde etkili rol oynayacak.
Naruto 567 Tartışma ve Görüş-http://ressim.net/8/out.php/i5315448_naruto-5.png-k

Çevrimdışı uzumakijutaro

• Emektar Üye
  • *
  • Karma 45
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 22 Aralık 2011, 20:45:00 »
Sonunda tartışma bölümlerine benle Dark'tan başka yorum yapan çıktı ;D

Öncelikle bu hafta naruto mangası gelmiycek arkadaşlar onu bir belirteyim... Klasik yılbaşı arası verdi sanırım Shounen Jump... Kısacası tartışmak için bir 7 gün daha var önümüzde ;D Ben Madara vs 5 kage dövüşünüde merak ediyorum açıkçası. Madara gibi bir manyağı nasıl durdurcaklar doğrusu hiç bilmiyorum. Hadi edo tensei olmasa belki şansları var diyecemde adam birde ölümsüz modda şuan ;D Bence olay İtachi'de biticek. İtachi kabutoyu halledicek böylece jinclerde, madarada yok olucak...

(click to show/hide)

Çevrimdışı eagles

• Seviye 1
  • *
  • Karma 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 22 Aralık 2011, 21:09:55 »
5 kagenin madara karşısında madaranın edo olması dolayısıyla bir şansları var çünkü edolarda hareket ve ninjutsu gibi kısıtlamaları var örnek olarak kabutonun orochimarunun çakrasını almasıyla edoların daha da güçlenmesi, kabutonun edoları tam kontrol ederken edoların daha güçlü olması ve en önemliside edo tenseilerin kawarimi ya da onun gibi şaşırtma kullanmadan bodoslama saldırması edoların zayıflıkları.

Açıkçası madaranın 5 kageden en az birini yok etmesini bekliyorum çünkü vs de şu anda kageler madarayı fena haşladı ama madara da tam gücünü göstermedi daha. Zamanının efsane ems kullanıcısı sadece ems ile bile 5 kageyi yenmesi gerekirdi. Yeni bölüm ise evet yılbaşına kadar ara verdi jump ama belli olmaz bu hafta sonu ya da önümüzdeki hafta başı raw vs gibi yollarla yeni bölümü görebiliriz belki.

Uchiha itachi ise edo tenseilerin zayıflıklarını görmemizde bence en önemli rolü oynayacak daha doğrusu edo tenseileri nasıl durduracağını merak ediyorum. Totsuka kılıcı ile durdurabilir ama itachi daha basit yollar bulabilir belki ne de olsa zeka küpü kendisi ama bana göre savaştaki en kilit isim sasuke olacak.Eğer ki tobi ve kabutonun ne halt ettiklerini öğrenirse o zaman tobi çok büyük güç kaybeder. İtachininde narutoya güvendiği gibi eğer ki sasuke ile naruto beraber savaşırlarsa karşılarında tobi , madara gibileri hikaye olur.  :hero:
Naruto 567 Tartışma ve Görüş-http://ressim.net/8/out.php/i5315448_naruto-5.png-k

Çevrimdışı uzumakijutaro

• Emektar Üye
  • *
  • Karma 45
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 22 Aralık 2011, 21:44:59 »
Bencede Sasuke'nin savaşa etkisi büyük olcak gibi. Özelliklede Naruto'nun bir powerup daha yapmasına büyük yardımı dokunur gibime geliyor. Naruto dövüşerek güçlenen tiplerden sonuçta... Bu savaşta zaten en merakla beklediğim dövüş Naruto vs Sasuke. Her açıdan mükemmel bir dövüş olacağı konusunda en ufak bir şüphem bile yok. Özelliklede bu dövüşü Naruto'nun kazanacağını düşündüğüm için dövüşü dahada bir sabırsızlıkla bekliyorum ;D

Ve tabii ki itachi-san'ın yapacakları ve itachi-san'ı daha çok görecek olmamda savaş konusunda beni deli gibi heyecanlandıran diğer konu. Ayrıca bence İtachi edo lar ile tek tek uğraşmaz direk Kabuto'yu öldürecek gibime geliyor. Bunu yaparsa zaten tüm edo lardan kurtulmuş olur değilmi :)

(click to show/hide)

Çevrimdışı Hana~

• Rosario Otakunnes~
  • Seviye 2
  • *
  • Karma 0
  • Napcan he napcan?!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 23 Aralık 2011, 01:24:22 »
siz şimdi söyleyince dikkatimi çekti acaba sasuke ile itachi nin bir daha karşılaşma olasılığı olabilir mi? itachi belki ikna etmeye çalışır onu eğer öyle olursa savaş meydanına direkt iyi safta yer almak için gider. zaten madaranın yanında sasukede gelirse bi kaç kayıp verilir yüzde yüz. bu savaşın sonunda birilerinin gidici olduğunu bilmek üzücü :uhu:

Çevrimdışı Minato_Namikaze

• Seviye 2
  • *
  • Karma 0
  • Not Penny´s Boat...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 23 Aralık 2011, 05:13:50 »
Ayrıca bence İtachi edo lar ile tek tek uğraşmaz direk Kabuto'yu öldürecek gibime geliyor. Bunu yaparsa zaten tüm edo lardan kurtulmuş olur değilmi :)

Bir bölümde kabuto anlatiyordu ben ölsem bile edolar kalici gibi birkac laf etti yamulmuyorsam hangi bölümdü diye sorarsan onu da bilmiyorum...^^yilbasina iki hafta var ne arasiymis bu anlamadim gitti...hadi noel arasi desen japonlar noel mi kutluyor...isin yoksa bekle simdi yilbasi gecene kadar -.- özel günlerden tiksinir oldum.....kyubide icindeki kediyi cikardi...neyi bekledin bukadar anlamiyorum... buarada yamato taicho ya nooldu yav  ses soluk cikmadi kac bölümdür...en son mokuton gücünü somuruyorlardi öldümü mü kaldimi bilen yok...herneyse herzamanki gibi bekleyecegiz bekleyecgiz bekleyecegiz...
Naruto 567 Tartışma ve Görüş-http://i28.servimg.com/u/f28/14/88/69/78/180px-10.png

Çevrimdışı bdkocan

• AniTr
  • Seviye 8
  • *
  • Karma 15
  • Dream of Life...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 25 Aralık 2011, 01:29:22 »
şimdi öncelikle çok üşengeç olduğumdan önceki yazıları okumadım onun yerine sanırım bu forudada bir sasuke sever benim :D Bide itachiyi seviyoruz :D Bu arada ona ne oldu :) Neyse bu bölüm çok güzeldi kyuubinin duygusallığını gördük ki bu bile yeterliydi bu bölüm için...Ama Sasuke ile iyi gaza getirdiler beni... sugetsunun konuşmaları çok güzeldi (adı doğrudur umarım) şu emsnin ne gibi özellikleri var merak ediyorum doğrusu...Bir bakarsınız Sasuke Orichimaruya yaptığının aynısını madaraya yapar ? :D
Naruto 567 Tartışma ve Görüş-http://i.imgur.com/82L6j.png

İmza için Merue'ye Teşekkürler!

Çevrimdışı uzumakijutaro

• Emektar Üye
  • *
  • Karma 45
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 25 Aralık 2011, 19:53:21 »
Bence Sasuke Orochi ye yaptığını Tobi'ye yapamaz. Gerçi orochiyide yenemezdide zayıf zamanına dekgetirdiği için kazandı. Zaten kendide belirtmişti seri esnasında... Tobi'ye neden yapamaz diye sorarsan... Çünkü Tobi çok zeki ve bir o kadarda güçlü. Amaterasu yemesine rağmen ölmemişti hatırlarsak ^^ Bence Tobi gibi bir adamı yani animeler ve oyunlarda böyle adamlara Big Boss denir. Big Boss larıda ancak anakarakter harcar. Yani Tobi'yi harcıyacak olan Naruto'dur bence. Haaa sasuke harcamasında yardım edebilir tabi ama tek başına Tobi'yi yeneemz Sasuke.

Not: Suigetsu ;D

Not2: Sanırım tek Sasuke sever sensin evet ;D Ben kendi adıma hiç sevmem kendisini...

(click to show/hide)

Çevrimdışı bdkocan

• AniTr
  • Seviye 8
  • *
  • Karma 15
  • Dream of Life...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 25 Aralık 2011, 19:57:30 »
Bence Sasuke Orochi ye yaptığını Tobi'ye yapamaz. Gerçi orochiyide yenemezdide zayıf zamanına dekgetirdiği için kazandı. Zaten kendide belirtmişti seri esnasında... Tobi'ye neden yapamaz diye sorarsan... Çünkü Tobi çok zeki ve bir o kadarda güçlü. Amaterasu yemesine rağmen ölmemişti hatırlarsak ^^ Bence Tobi gibi bir adamı yani animeler ve oyunlarda böyle adamlara Big Boss denir. Big Boss larıda ancak anakarakter harcar. Yani Tobi'yi harcıyacak olan Naruto'dur bence. Haaa sasuke harcamasında yardım edebilir tabi ama tek başına Tobi'yi yeneemz Sasuke.

Not: Suigetsu ;D

Not2: Sanırım tek Sasuke sever sensin evet ;D Ben kendi adıma hiç sevmem kendisini...
Zevkler tartışılmaz :D Bak şöyle olabilir bütün savaşlar olur tobi naruto herkes çok yorgundur ama tam o sırada tobi ile naruto ve arkadaşlarının savaşı başalr naruto tam adamı harciyacakken sasuke gelir temizler yine hepinizin gıcık kaptığı o artist konuşmasını ypar ems ile gider :D

Çevrimdışı DarkMP

• Darkened eyes and a faded smile...
  • Dark Admin
  • *
  • Karma 322
  • Alınan Beğeni: 286
  • You live with a stench, a stench of a rotten soul
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 25 Aralık 2011, 20:00:15 »
Ama İtachiyi unutma o edo tenseili olduğu için yorulması mümkün değil, tabi diğer edolarda öyle ancak kabuto yenilirse durum değişir.

Gerçi çağıran yenilince ne oluyor bilmiyorum, edolar gidiyor mu kendi kendine mi kontrol ediyorlar bilmiyorum. En son edoları gördüğümde oroc vardı. orda mühürleyip durdurmuştu üçüncü.
Her türlü sorununuzu bana Kişisel İleti ile yollayabilirsiniz

Naruto 567 Tartışma ve Görüş-http://i.imgur.com/NrhVJFT.jpg

(click to show/hide)
http://www.facebook.com/pages/AniTR/134073190017447

Çevrimdışı bdkocan

• AniTr
  • Seviye 8
  • *
  • Karma 15
  • Dream of Life...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 25 Aralık 2011, 20:08:26 »
Ama İtachiyi unutma o edo tenseili olduğu için yorulması mümkün değil, tabi diğer edolarda öyle ancak kabuto yenilirse durum değişir.

Gerçi çağıran yenilince ne oluyor bilmiyorum, edolar gidiyor mu kendi kendine mi kontrol ediyorlar bilmiyorum. En son edoları gördüğümde oroc vardı. orda mühürleyip durdurmuştu üçüncü.
Zaten İtachi yide severim :D keşke sasukeyle itachi karşılaşsa ne güzel olur

Çevrimdışı uzumakijutaro

• Emektar Üye
  • *
  • Karma 45
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 25 Aralık 2011, 21:33:39 »
Açıkçası ben senin dediğin gibi olacağını sanmıyorum ;D Çünkü daha Naruto ve Sasuke arasındaki dövüş var ki bu dövüş çoğu şeyi belirliyen dövüş olacak. Sonuçta söz verdiler birbirlerine dövüşücez diyerekten... Büyük ihtimalle bu dövüşü Naruto kazanır gibi...(neden dersen sasuke diğer karşılaşmaların hepsinde baskın olan taraf oldu. yüksek ihtimalle bu son dövüş bu yüzden naruto kazanır.) Bu dövüşü Naruto kazanırsa ikiside aşırı bitkin olurlar. Bu durumda Tobi'yi nasıl yeneceklerini düşünemiyorum. Ama kishimoto Naruto'ya son bir power up yaptırır gibime geliyor. O şekilde kazanır sanırım ama bekleyip göreceğiz tabikide.

(click to show/hide)