Naruto 604-http://www.anitr.com/anitr_manga.png

Gönderen Konu: Naruto 604  (Okunma sayısı 5134 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı NaNtokaNaru

• いたち ^/_\^
  • Seviye 10
  • *
  • Karma 24
  • Alınan Beğeni: 22
  • ええじゃないか
    • Profili Görüntüle
Naruto 604
« : 02 Ekim 2012, 14:48:13 »
http://www.mangapanda.com/naruto/604

(click to show/hide)

Mastering others is strength. Mastering yourself makes you fearless. Lao TZU
(click to show/hide)

Çevrimdışı sasukEms

• Piety
  • Seviye 6
  • *
  • Karma 16
  • Alınan Beğeni: 3
    • Profili Görüntüle
Ynt: Naruto 604
« Yanıtla #1 : 02 Ekim 2012, 21:33:22 »
Kakashi ölmeyi hak ediyor %100 obito'yu destekliyorum :| ölsün kakashi zaten hiç sevememiştim :D

Çevrimdışı Turkuaz

• ~
  • Emektar Üye
  • *
  • Karma 34
  • Alınan Beğeni: 12
  • (✿◠‿◠)
    • Profili Görüntüle
    • ElmaKurdu
« Yanıtla #2 : 02 Ekim 2012, 22:54:53 »
Naruto bozdu çok bozdu devam da ediyo. Bu kishi milletle dalga geçiyo. O olay bu bölümde göründüğü gibi değildir kesin bir iş vardır da yeter artık bıktım bu kandırmacalardan. Güncel takip etmeye başlamadan önce daha çok sevyrdm seriyi.
Naruto 604-http://24.media.tumblr.com/6a3b6295f10a547ff2d4de2f00d47d6e/tumblr_mm8o1pd9lP1s8mgkyo1_500.gif
(click to show/hide)

Çevrimdışı uzumakijutaro

• Emektar Üye
  • *
  • Karma 45
  • Alınan Beğeni: 6
  • Kimileri sadece dünyanın yanışını izlemek ister...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 03 Ekim 2012, 00:36:43 »
Valla açıkçası kishi beni bile şaşırttı. O kadar teori yaptım ettim düşündüm bir baktım hiç beklemediğim bir olay. Tabi bu şaşırtma iyi yönde oldu ve bence tobi obito çıkınca saçmaladı diyen herkesin ağzını tıkadı. Resmen adam müthiş bir şekilde açıkladı olayı. Bundan sora saçma diyenlerde de art niyet ararım açıkçası. Böyle olayı bağlayabilcek kaç mangaka var allah aşkına  :ihih2:

Benim düşünceme göre şuana kadar olanların hepsi madaranın bir oyunu. Adam çok zeki o kadar gidemessin dedi bi gaza geldi diye obitoyu yollucanı sanmıyorum. Ayrıca zetsununda gelip obitoya söylemesi manidar. Şu durumu göz önüne alırsak ya kakashi yada rin kontrol edildi. Büyük ihtimalle de kakashi kontrol edildi ağladığını görebiliyoruz çünkü. Yanlız obitonun bu sahne sonrasında güle oynaya konohaya dönmesini kimse bekleyemez. Ben olsam bırak dünyayı evreni yakarım!

Not: Hafta dan haftaya olmuyor arkadaş günlük verilsin şu manga  :vada:
Naruto 604-http://k1304.hizliresim.com/18/j/m4rxs.png

(click to show/hide)

Çevrimdışı tohatlı

• Atatürk Üniversitesi Bilgi Işlem Personeli
  • Seviye 5
  • *
  • Karma 1
  • Alınan Beğeni: 0
  • ismim => MURAT
    • Profili Görüntüle
    • yönetim kadrosunda'yım sitemize beklerim
« Yanıtla #4 : 03 Ekim 2012, 11:41:22 »
Valla açıkçası kishi beni bile şaşırttı. O kadar teori yaptım ettim düşündüm bir baktım hiç beklemediğim bir olay. Tabi bu şaşırtma iyi yönde oldu ve bence tobi obito çıkınca saçmaladı diyen herkesin ağzını tıkadı. Resmen adam müthiş bir şekilde açıkladı olayı. Bundan sora saçma diyenlerde de art niyet ararım açıkçası. Böyle olayı bağlayabilcek kaç mangaka var allah aşkına  :ihih2:

Benim düşünceme göre şuana kadar olanların hepsi madaranın bir oyunu. Adam çok zeki o kadar gidemessin dedi bi gaza geldi diye obitoyu yollucanı sanmıyorum. Ayrıca zetsununda gelip obitoya söylemesi manidar. Şu durumu göz önüne alırsak ya kakashi yada rin kontrol edildi. Büyük ihtimalle de kakashi kontrol edildi ağladığını görebiliyoruz çünkü. Yanlız obitonun bu sahne sonrasında güle oynaya konohaya dönmesini kimse bekleyemez. Ben olsam bırak dünyayı evreni yakarım!

Not: Hafta dan haftaya olmuyor arkadaş günlük verilsin şu manga  :vada:

Bence tam tersi bu bölümde obito çıktıgından beri saçmaladagının en ust sevıyesıne cıkmıstır. Habire bahane ureten bır serıye dondu manga okumadan once narutoyu sevıyordum suan bolumlerdede ıs yok resmen bu yazar bızı sogutmaya calısıyor sankı..bır cok bolum bos ılerlıyor bazıları gereklı goruyorum lakın yınede bole gıderse garantı 2-3 sene bıtmez hatta 5yıla kadar sürdürelibir böyle saçma saçma ilerlemeye devam ederse...     son 1 aydır bayagı sogudum :/  :al:
Sitemiz'e beklerim = >  http://www.direkfilm.com/

http://www.direkfilm.com/  <= Sitemiz'e beklerim

Çevrimdışı kakashi

• Mangekyou Sharingan
  • Moderatör
  • *
  • Karma 33
  • Alınan Beğeni: 11
  • Forever Alone
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 06 Ekim 2012, 18:54:41 »
bence saçmaladılar yaww  ne hikaye yaratacaklarını şaşırdılar

Çevrimdışı Selin20

• Seviye 7
  • *
  • Karma 8
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 06 Ekim 2012, 23:31:53 »
Mangada adamlar işi iyice karıştırdılar :/
Ama merak etmeyin Kishi'nin mutlaka bir açıklaması olur ilerideki bölümlerde diye düşünüyorum.  Umarım açıklar da çoğu şey açığa kavuşur.Aklımda takılanlar olabiliyor mangada tabii  :? Ama genelde ileride açıklıyor.
Kishi açıklama yapmazsa iyi olmaz. :guc:
İmza yapacak biri arıyorum.

Çevrimdışı erdemnazlim

• Seviye 4
  • *
  • Karma 4
  • -Birinin seni düşündüğü yer, geri döneceğin yerdir
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 06 Ekim 2012, 23:37:01 »
Cidden jutaronun dediği gibi hayal etmemiştim böyle bir senaryo...
Benim hayal gücüm çok geniştir iki manga arasında 50 tane senaryo yazarım ama en saçması bundan daha mantıklı.

Animesi de böyle devam ederse bırakmayı bile düşünebilirim  :ihih:
Naruto 604-http://i1203.photobucket.com/albums/bb391/majin16/Minato-1.png

(click to show/hide)

Çevrimdışı kakashi

• Mangekyou Sharingan
  • Moderatör
  • *
  • Karma 33
  • Alınan Beğeni: 11
  • Forever Alone
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 07 Ekim 2012, 00:41:05 »
adam animeyi bittirmeyi düşünüyor ...

Çevrimdışı Strawberry

• Natsuyuki
  • Emektar Üye
  • *
  • Karma 51
  • Alınan Beğeni: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 07 Ekim 2012, 01:18:12 »
Bana göre de olanlar Madara'nın bir oyunu,yoksa Zetsular nasıl Kakashi ve Rin'i tanısın ki..O an Obito'nun o olayı görmesi tamamen planlanmış bir şey.

Ama ben yine olanlarda bir mantık bulamıyorum. Çünkü Obito önceki sayılarda Kakashi'ye karşılaştığında  "Konu kurtulup kurtulamamamda alakalı değil, ama eğer nedenini merak ediyorsan bu Rin'in ölmesine izin vermenden oldu". tarzında bir şey söylemişti ama "Rin'i öldürmen yüzünden oldu" dememişti. Belki asıl nedene merak uyandırmamak için söylenmemiştir ama bana yine de manganın gidişatı pek de iyi gelmiyor.

Ben hala Tobi'nin Obito olmasının bit fiyasko olduğunu düşünüyorum, Kishi daha farklı bir açıklama yaparsa -ki zannetmiyorum - durum değişir tabi. :blm:

Çevrimdışı tohatlı

• Atatürk Üniversitesi Bilgi Işlem Personeli
  • Seviye 5
  • *
  • Karma 1
  • ismim => MURAT
    • Profili Görüntüle
    • yönetim kadrosunda'yım sitemize beklerim
« Yanıtla #10 : 07 Ekim 2012, 23:17:26 »
Bana göre de olanlar Madara'nın bir oyunu,yoksa Zetsular nasıl Kakashi ve Rin'i tanısın ki..O an Obito'nun o olayı görmesi tamamen planlanmış bir şey.

Ama ben yine olanlarda bir mantık bulamıyorum. Çünkü Obito önceki sayılarda Kakashi'ye karşılaştığında  "Konu kurtulup kurtulamamamda alakalı değil, ama eğer nedenini merak ediyorsan bu Rin'in ölmesine izin vermenden oldu". tarzında bir şey söylemişti ama "Rin'i öldürmen yüzünden oldu" dememişti. Belki asıl nedene merak uyandırmamak için söylenmemiştir ama bana yine de manganın gidişatı pek de iyi gelmiyor.

Ben hala Tobi'nin Obito olmasının bit fiyasko olduğunu düşünüyorum, Kishi daha farklı bir açıklama yaparsa -ki zannetmiyorum - durum değişir tabi. :blm:

ewet bende aynı düşüncede git gide saçmaladı demiştim.. sen rini öldürdün diyebilirdi..ama o başka bir cümle kurdu ki sanırım bu anlama geliyordu: başkası öldürürken sen birşey yapmadın gibisinden bir manaya geliyordu. ewet son mangaya göre zetsuların direk kakashi ve rini nasıl bulduğu merak konusu nerden tanıyor kesin onada bir kulp bulurlar lakin hala OBİTO çıktıgından beri bu animenin degeri 0 landı gözümde
Sitemiz'e beklerim = >  http://www.direkfilm.com/

http://www.direkfilm.com/  <= Sitemiz'e beklerim

Çevrimdışı NeverSoft

• Emektar Üye
  • *
  • Karma 21
  • Alınan Beğeni: 23
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 08 Ekim 2012, 01:15:46 »
Bi sonraki bolumde klasik yanlis anlasilmadan dogan bir  intikam gibi biseyler doncek ortada heralde. Ayrica planli bi olay oldugu da cok belli. Senaryo ucuzladi biraz.
  Su siralar mangada sadece diger kageleri merak ediyorum. Tsunade olcek gibi. Olmezse hic hosuma gitmez  :speh: he karakteri severim ama kishimato'nun surekli karakter diriltmesi ya da kolay kolay bi karakteri oldurmemesi pek hosuma gitmiyo. Adam mangada  dunya savasi dokuyo ortaya olenler genelde ayak takimi :ihih2:
 he dirilip de tekrar olenleri saymiyorum zaten bana zaman doldurmak icin  ortaya cikan karakterler gibi gelio  :al2: