Naruto 627-http://www.anitr.com/anitr_manga.png
  • Naruto 627 5 1
Currently:  

Gönderen Konu: Naruto 627  (Okunma sayısı 12448 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cenk6943

• Seviye 3
  • *
  • Karma 0
  • Alınan Beğeni: 0
  • Bu dünyada umut diye birşey yok umut etmenin pes e
    • Profili Görüntüle
Ynt: Naruto 627
« Yanıtla #15 : 12 Nisan 2013, 06:49:03 »
:puf:orichiye güvenemedim gene pis bişeyler olur gibime geliyor :? bence şavaş asıl şimdi başlıyor madaranın karşı atagı ne olacak bakalım tekrar hashiramayla karşılaşmaları bilindiği üzere şavaş sahnelerinde bir kare vardır herkes kendi rakibini arar o kargaşada bakalım eski ezeli rakiplere ne olacak şahsen hasiramanın bu sefer yumuşak olacagını sanmıyorum
(click to show/hide)

naruto zaten o kişi değil mi rikudou nun bahsettiği kişi bijuuların hepsini tanıyıp isimlerini öğrendiği falan bir bölüm vardı orda zaten bütün bijuular narutonun rikudounun bahsettiği çoçuk olduğunu söylüyorlardı düzeni ve barışı getirecek kişi olduklarından obito ile minatonun karşılaşması ilginç olacak hediyeye gelince kyuubinin çakrasının diğer yarısı kyuubi mı bence çok düşük bir ihtimal hem minatonun çakrası tamamen kaybolduğunda kyuubinin çakrasının diğer yarısı narutoya geçmedi mi zaten
-Kendi arkadaşlarına sırt çevirenler kötü bir son yaşamaya mecburdurlar. Kendini buna hazırla

Çevrimdışı yesrib

• asLA pes eTme
  • Seviye 6
  • *
  • Karma 2
  • Alınan Beğeni: 13
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 12 Nisan 2013, 21:28:46 »
 bence süpriz kyubiyle alakalı degil başka bişey geçmişe dair ailevsel bişey sana babalık yapamadım diye çok üzülüyordu minato  şuanda kim ne yapar hiç belli degil ama durum madarın alehine işliyor gibi gözüküyor
 Madara nında buna karşı bir atağı olacagı kesin  Kanaatimce gelecek bölümde narutoların ne yaptıgını göreceğiz araya biraz olay girtikten sonra bu bölümün devamı gelir  :puf:

Asıl iş narutoda sasukeyle karşılaşınca ne olacak yoksa sasukede neji gibi kendini feda eder mi orası mechul öleceğine dair bir spoiler almıştım önceden ama kishi vazgeçmiş fanların tepkisinden dolayı
Bu şavaşta birilerin ölecegi kesin ama kim belli olmaz madara unutmayalımki sasukede lazım narutoda sasukeyle naruto belki bir teknikle bişeyler yapabilirler Efsane olacakları kesin tabi

(click to show/hide)

Çevrimdışı cenk6943

• Seviye 3
  • *
  • Karma 0
  • Bu dünyada umut diye birşey yok umut etmenin pes e
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 12 Nisan 2013, 22:25:57 »
bence süpriz kyubiyle alakalı degil başka bişey geçmişe dair ailevsel bişey sana babalık yapamadım diye çok üzülüyordu minato  şuanda kim ne yapar hiç belli degil ama durum madarın alehine işliyor gibi gözüküyor
 Madara nında buna karşı bir atağı olacagı kesin  Kanaatimce gelecek bölümde narutoların ne yaptıgını göreceğiz araya biraz olay girtikten sonra bu bölümün devamı gelir  :puf:

Asıl iş narutoda sasukeyle karşılaşınca ne olacak yoksa sasukede neji gibi kendini feda eder mi orası mechul öleceğine dair bir spoiler almıştım önceden ama kishi vazgeçmiş fanların tepkisinden dolayı
Bu şavaşta birilerin ölecegi kesin ama kim belli olmaz madara unutmayalımki sasukede lazım narutoda sasukeyle naruto belki bir teknikle bişeyler yapabilirler Efsane olacakları kesin tabi
aynen efsane olacaklar bence sasuke olmaz çünkü uchiha nın tabletinde şöyle yazıyordu "istikrar arayışında bir tanrı yin ve yanga bölünmüş iki karşıt gücün hareketleri doğadaki her şeyi yaratmış" sasuke ve narutoda yin ve yang gibi gerçek barış için yin ve yangın birlik olması lazım yani sasuke veya naruto ölürse gerçek barış diye bir şey olamaz dediğin gibi minatonun hediyesi çok önemli bir şey olmalı kyuubi ile ilgili olduğunu sanmıyorum bende daha öncede söylediğim gibi bence ışınlanma tekniğini öğretecek ya da ışınlanma tekniği bir kekkei genkai ve narutoya kuanileri vericek gerisini naruto halledicek :D
-Kendi arkadaşlarına sırt çevirenler kötü bir son yaşamaya mecburdurlar. Kendini buna hazırla

Çevrimdışı rahmisahin

• Seviye 1
  • *
  • Karma 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 20 Nisan 2013, 17:02:45 »
Haftaya manga yokmus  :dv:

[url]http://www.mangavadisi.net/hemenoku/Naruto/627/16[/url] Sayfanin en altina bakin ..  :uhu:

Öncelikle bu haber kesin değil, asıl mangaları takip ettiğim yer olan mangareader da aynı sayfanın altında öyle bir haberden bahsedilmiyor. Artık Mangavadisi ekibi nerden duyupta onu oraya yazdı bilemiyeceğim ama şuna eminim, mangapanda raw olarak yani orjinal olarak editliyor. Mangareader da mangapandadan aldığına göre sayfaları ve mangavadisinin yazdığı o yazının olduğu yerde herhangi ingilizce veya japonca bir uyarıya rastlamadım mangareader daki sayfada ^^ O yüzden pek güvenemedim o habere açıkçası.

Mangayla ilgili yoruma devam edecek olursam, sizce minatonun naruto için hediye vereceğim diye söylediği şey ne olabilir? Ben aklıma 2 şey geldi: Biri Kyuubi'nin diğer yarısı kendi içinde olduğundan belki çıkarıp verebilir diye düşündüm, ikincisi ise hiraishin yani ışınlanma tekniğiyle alakalı birşey söyleyebilir diye düşündüm ;D

Yazinizi okuyup biraz umitlenmistim ama cikmadi  :yk: Haftaya manga yok diye Kishinin twitterindan ogrenip yazmislar sanirim.

Çevrimdışı uzumakijutaro

• Emektar Üye
  • *
  • Karma 45
  • Alınan Beğeni: 6
  • Kimileri sadece dünyanın yanışını izlemek ister...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 20 Nisan 2013, 17:12:27 »
Yok mangastream sitesinden öğrenmişler. Farklı tip çeviri grupları okuyunca işler bazen böyle karışabiliyor ^^

Söylenene göre önümüzdeki çarşamba 2 sayı birden gelecekmiş.  :hero:
Naruto 627-http://k1304.hizliresim.com/18/j/m4rxs.png

(click to show/hide)

Çevrimdışı rahmisahin

• Seviye 1
  • *
  • Karma 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 20 Nisan 2013, 17:14:52 »
Yok mangastream sitesinden öğrenmişler. Farklı tip çeviri grupları okuyunca işler bazen böyle karışabiliyor ^^

Söylenene göre önümüzdeki çarşamba 2 sayı birden gelecekmiş.  :hero:

Kishi uzun bir bolum cizmek istedi sanirim , eger dogruysa super  :ok: