Naruto 632 -http://www.anitr.com/anitr_manga.png

Gönderen Konu: Naruto 632  (Okunma sayısı 4941 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı NaNtokaNaru

• いたち ^/_\^
  • Seviye 10
  • *
  • Karma 24
  • Alınan Beğeni: 22
  • ええじゃないか
    • Profili Görüntüle
Naruto 632
« : 29 Mayıs 2013, 15:36:52 »
İyi okumalar ^^

(click to show/hide)

Mastering others is strength. Mastering yourself makes you fearless. Lao TZU
(click to show/hide)

Çevrimdışı uzumakijutaro

• Emektar Üye
  • *
  • Karma 45
  • Alınan Beğeni: 6
  • Kimileri sadece dünyanın yanışını izlemek ister...
    • Profili Görüntüle
Ynt: Naruto 632
« Yanıtla #1 : 29 Mayıs 2013, 16:56:00 »
Güzel bölümdü. Eski zamanları hatırlatan başta karakterlerimizin söylediği gibi "Nostaljik" bir hava yarattı. Dikkatimi çeken noktalar ise Madara'nın klonla ilgilenmeyişi bide juubiyi kurtarmak adına hiçbirşey yapmıyor... İlginç... Acaba bunları sırf hashirama içinmi yaptı yoksa juubi ye fazla güvenimi bu rahatlığı ve badass lığı veriyor adama ;D Çözemedim ben bu Madara'yı, gördüğüm en güçlü ve ilginç boss denilebilir.

Sakura'nın bu tip bir güç alacağı belliydi, zaten başka bir güçde verilemezdi. Çakra kontrolü ona bu tekniği yapmasında yarar sağlıyor. Zaten başlardada en iyi çakra kontrolüne sahip olan karakterdi kendisi. Pek tabii güçlendi diye naruto ve sasuke tarafından kurtarılmıyacak değil, son sahnedede bir klasik gerçekleşti denilebilir bu yüzden. Konuşmalar eskiye bir pencere misali gözümde canlandı "hey gidi günler" diyemeden edemedim ;D

Juubi olayı nereye varcak cidde merak ediyorum. Bu bariyer baya güçlü falan ama  daha juubinin son halini görmedik ki yüksek ihtimal o hale girdiği anda  işler narutoyu öne çıkaracak ;D
Naruto 632 -http://k1304.hizliresim.com/18/j/m4rxs.png

(click to show/hide)

Çevrimdışı sucadısı

• Seviye 5
  • *
  • Karma 1
  • Alınan Beğeni: 0
    • Profili Görüntüle
    • NG Sims 3
« Yanıtla #2 : 30 Mayıs 2013, 17:32:34 »
sakura gerçekten süperdi :)

Çevrimdışı yesrib

• asLA pes eTme
  • Seviye 6
  • *
  • Karma 2
  • Alınan Beğeni: 13
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 30 Mayıs 2013, 21:22:10 »
Aynen çok nostajik bir bölümdü 7. takım için oldukça güzel bir sahneydi  birde kakashi olsaydı o karede  :bnn: kiba hokage olmak istedi her yerden bir hokage adayı çıkıyor umarım naruto un papuçu dama atılmaz sonunda madara ve hashiramanın dövüşünü görücez bakalım  neler olacak sasuke ve naruto birleşince neler olacak iyi bişeyler olacagı kesin aklım kakashiye takıldı umarım yetişir şavaşın sonlarınsa ortaya çıkmaz  :puf:

(click to show/hide)

Çevrimdışı Amahara

• Emektar Üye
  • *
  • Karma 9
  • Alınan Beğeni: 14
    • Profili Görüntüle
    • Blogger
« Yanıtla #4 : 31 Mayıs 2013, 13:07:33 »
O değilde ben hala Pain Narutoyu öldürürken Sakura'nın Narutoyu kurtarmamasının sebebinin chakra biriktirmesi mi oraya takıldım :|

Çevrimdışı uzumakijutaro

• Emektar Üye
  • *
  • Karma 45
  • Alınan Beğeni: 6
  • Kimileri sadece dünyanın yanışını izlemek ister...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 31 Mayıs 2013, 19:51:04 »
O değilde ben hala Pain Narutoyu öldürürken Sakura'nın Narutoyu kurtarmamasının sebebinin chakra biriktirmesi mi oraya takıldım :|

Aslında haklısın simsim biraz mantık hatası var gibi, o zor durumda bu gücü neden salmadı gibisinden ama şu yöndende bakarsak Pain biraz fazla güçlüydü. Yani o anın şartlarını göz önüne alırsak Sakura'nın peine karşı durması pek mümkün değildi ;D Ayrıca anladığım kadarıyla 3 yılın biriktirmesi sayesinde bu tekniği tamamlayıp faal hale getirdi. Yani Pain savaşında bu güç açığa çıkmaya hazır değildi cevabı gelir. Tabi burda işin içine biraz tesadüfler biraz da klasik shounen dalgası giriyor ^^
Naruto 632 -http://k1304.hizliresim.com/18/j/m4rxs.png

(click to show/hide)

Çevrimdışı NaNtokaNaru

• いたち ^/_\^
  • Seviye 10
  • *
  • Karma 24
  • Alınan Beğeni: 22
  • ええじゃないか
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 31 Mayıs 2013, 20:04:31 »
Ya bence; Sakura çok silik bir karakterdi ve Kishi'de bunu biraz olsun değiştirme cabasında ama Hinata yabana atılırsa çok kırılırım. O kadar bölüm boyunca Sakuranın kafamızda yerleşmiş bir yapısı , karakteri var bunu "aslında ben çakra biriktiriyordum" a bağlarsak kurgudan sınıfta kalmış olur bu yapıt.

Mastering others is strength. Mastering yourself makes you fearless. Lao TZU
(click to show/hide)

Çevrimdışı hdbfresh

• Seviye 6
  • *
  • Karma 5
  • Alınan Beğeni: 9
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 01 Haziran 2013, 00:06:14 »
Sakura 3 yılın birikimini juubinin klonlarına kullanıyor sonrada çıkıp diyor ki size yetiştim. Cidden güldüm. Pain köyü komple dağıtmış Tsunade bile tüm gücünü harcamış hanım kızımız Naruto diye zırlarken bu güc neredeydi yaw. Dur ilerde Madara ortaya çıkar oda juubiyi uyandırır oda klon yapar ona mı kullanırım demiş. 7. takımın en ezik karakterini yüceltecek ya ne yapacağını bilemedi, iş Tsunade den daha güçlüye geldi. Sakura tam ölmelik karakter başka birşey değil. Naruto bunları kaç kere kurtardı hala Sasuke kun diyor ya. Bizim Naruto da afedersiniz bildiğiniz eşek.
Naruto 632 -http://i45.tinypic.com/2q8wo7c.gif

(click to show/hide)

GoogleTagged - Etiketler