-http://www.anitr.com/anitr_manga.png

Gönderen Konu: NARUTO 692  (Okunma sayısı 3881 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı beyza22

• Seviye 2
  • *
  • Karma 0
  • Alınan Beğeni: 4
    • Profili Görüntüle
NARUTO 692
« : 13 Eylül 2014, 21:04:58 »
Durum iyce garipleşti,tam biticek diyordum,seviniyordum [wow] bir baktım sasuke vs naruto ,bence sasuke fikrini değiştirip köye geri dönseydi ve öylece kutlama yapsalardı daha iyi olurdu,savaşacakları aklımın ucundan bile geçmezdi.Manga gereksiz yere fazla uzadı :puf2: :ds2: gibi,yalnız ben sasukenin bir bakışla tüm bijuları kontrolü altına almasına çok şaşırdım (kuyuubiyi bile).Gelecek manga bölümünü şaşkınlıkla anitr mangada bekleyeceğim

Mesajınızı Beğenen Kişiler

Çevrimdışı CloudT

• Shindara dou suru?
  • S.Moderatör
  • *
  • Karma 54
  • Alınan Beğeni: 177
  • I LOVE CURRY RAMEN!
    • Profili Görüntüle
Ynt: NARUTO 692
« Yanıtla #1 : 14 Eylül 2014, 00:16:27 »
Evet, Sasuke kendine daha sağlam bir sebep seçti. Yani olayı intikam rolünden, daha ele avuca gelecek bir şekilde değerlendirip, mantıkla bezeyerek hoş bir noktaya getirdi. Tabi serinin kendi çerçevesinde.

Yakında seri de biteceğinden bakalım, gittiği kadar gitsin. Hazır devrim de başlamışken, neler olacak iyice görelim. Seri sonuda ana karakterlerden birileri ölse çok acayip olurdu, bu da işin ayrı bir noktası.

Çevrimdışı beyza22

• Seviye 2
  • *
  • Karma 0
  • Alınan Beğeni: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 14 Eylül 2014, 12:01:28 »
Manga bitseydi sevinecektim ,savaşı kazandılar fakat yine aynı noktaya geldiler ama bu sefer sasuke konuya başka bi yönden baktı ,farklı bir intikam şekli ile yinede intikam intikamdır ,ikisinden biri ölürse iyi olur [wow]  öbür türlü olursa biraz klasiğe kaçar ,inşallah manga çabuk biter,bende manga beklemek zorunda kalmam :8:

Çevrimdışı CloudT

• Shindara dou suru?
  • S.Moderatör
  • *
  • Karma 54
  • Alınan Beğeni: 177
  • I LOVE CURRY RAMEN!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 14 Eylül 2014, 13:58:38 »
Manga bitseydi sevinecektim ,savaşı kazandılar fakat yine aynı noktaya geldiler ama bu sefer sasuke konuya başka bi yönden baktı ,farklı bir intikam şekli ile yinede intikam intikamdır ,ikisinden biri ölürse iyi olur [wow]  öbür türlü olursa biraz klasiğe kaçar ,inşallah manga çabuk biter,bende manga beklemek zorunda kalmam :8:

Bölümleri beklememek için, mangasını istemekte çok bencilce oldu ama sevdim. :haha:  :al2:

Zaten yakında biter, artık işleyecek bir şey kalmadı. Son yaşanan olayı da atlattılar mı her şey rahata kavuşur tabi iki ana kahramanımız Naruto yada Sasuke 'den biri olursa çok fena olur.

Çevrimdışı MrNyaa

• Okul+Spor+Dershane 3 ü bir arada banzaiii :D
  • Moderatör
  • *
  • Karma 5
  • Alınan Beğeni: 18
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 23 Eylül 2014, 23:00:58 »
nedense içimde garip bir farklı konuya giriş  gelcekmiş gibi bi bekleti var ama çabuk bitmesinide  nedense pek istemiyom naruto hokage oluncaya dek ve olduktan zamandan sonrasını falan göstersin de farklı bir konuya girmesede olur .... havalı artist bi naruto görem de yeter hiç değilse  [wow]

(click to show/hide)

GoogleTagged - Etiketler