One Piece 686-http://www.anitr.com/anitr_manga.png

Gönderen Konu: One Piece 686  (Okunma sayısı 3339 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı _mAgy_

• Dearest LayLa
  • Emektar Üye
  • *
  • Karma 10
  • Alınan Beğeni: 11
  • Üşengeç Mühendis
    • Profili Görüntüle
One Piece 686
« : 24 Ekim 2012, 14:02:25 »
Buyrunuz, yumulunuz ve lütfen okuyup geçmeyiniz, yorum yapınız, tartışalım: http://www.mangareader.net/one-piece/686

Çevrimdışı CloudT

• Shindara dou suru?
  • S.Moderatör
  • *
  • Karma 54
  • Alınan Beğeni: 177
  • I LOVE CURRY RAMEN!
    • Profili Görüntüle
Ynt: One Piece 686
« Yanıtla #1 : 24 Ekim 2012, 16:24:25 »
Zoro, Monet'e karşı bir şey yapmıyor, böyle giderse tayfaya katılacak izlenimi iyice artacak ve katılsada fena olmaz. ^^

Ve şu Zoro'nun hakisi konusu biraz karıştı. Var olduğu kesin ama neden kullanmıyor? Acaba çok güçlü olduğundan kullanırsa Monet'e zarar geleceğinden mi korkuyor. Çünkü, eski muhabbetlerde Luffy, Zoro'nun hakisi olduğunu söylemişti fakat kullanmadığını görünce akla türlü sorular geliyor.

Çevrimdışı _mAgy_

• Dearest LayLa
  • Emektar Üye
  • *
  • Karma 10
  • Alınan Beğeni: 11
  • Üşengeç Mühendis
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 25 Ekim 2012, 21:08:10 »
Böyle güzel sayılara az yorum gelince şaşırıyorum ben  :puf:
Zoro'nun, Sanji'nin marinelerin başında olduğunu gördüğü sahne... One Piece her şart ve koşulda komedisinden ödün vermeyen tek seri belki de, heyecanlanmış son hız okurken birden 5 dk gülme molası vermek gerekebiliyor.  :haha: Captain-chan'ın (adını öğrenemedim bir türlü) hakisini Zoro'nun sandım bir an için ama değilmiş, bu durumda evet CloudT'un sorusu geliyor akla. Karşısında bir logia varken Zoro neden hakisini kullanmıyor, daha doğrusu ne çeşit bir hakisi var? ''The enemy is logia, leave it to me'' dedi daha bir önceki sayıda, buradan Kaptan-chan'ın hakisine gerek kalmadan Monet'i yaralayabiliyor olması gerektiği sonucuna ulaşıyoruz :? R odasındaki büyük toplantıya az kaldı, yani arc sona yaklaşıyor-tabi hala epey sürecek gibi- benim merak ettiğim buradan bir tayfa üyesi daha kazanacak mıyız? Sanmıyorum açıkcası, Monet Robin gibi bir kadın olsa çocukların o halde olmalarına izin vermezdi, ne olursa olsun, onda Mugiwara olacak hamur yok kanaatimce. Adadaki tek dostları Samuray adam ve 'şimdilik' Law olduğuna göre bu adadan da elimiz boş ayrılacağız bence. Merak ettiğim bir diğer şeyse-daha doğrusu öngördüğüm diyelim, Doflamingo ile tahmin ettiğimizden daha erken yüzleşmek durumunda kalabilir Mugiwaralar. Asıl düşmanlarından şimdilik ses çıkmıyor, bence Yeni Dünyada ilerlemeden önce Doflamingoyu yolundan çekecek Luffy. Bu da Dünya Hükümetiyle ilgili bilgiler getirebilir bize.

Son olarak Oda-sense'den ricam bundan sonraki adanın orta dünya tadında bir yer olması  :8: Ejderhaları gördükçe umutlanıyorum ama Oda-sensei bu yaratıcılığının ucu bucağı yok o yüzden muhtemelen aklımın ucundan geçmeyecek bir konseptle karşımızda olacak :ok:

Çevrimdışı DarkMP

• Darkened eyes and a faded smile...
  • Dark Admin
  • *
  • Karma 322
  • Alınan Beğeni: 286
  • You live with a stench, a stench of a rotten soul
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 27 Ekim 2012, 08:33:24 »
Bence Monet değil de Mononosuke tayfaya katılabilir onda ilginç şeyler çıkacak gibi.
Zoro kendisini tuttuğuna göre bildiği bir şey vardır. Hem zoro ona vursa bir de Sanji ile uğraşmak zorunda kalır bir kadına bir erkek saldıramaz Sanji varken ;D Seride baştan beri tayfanın erkekleri bir bayan rakibi yenmiyor (en azından öyle hatırlıyorum) Hep bayan bayana dövüşlere izin veriliyor gibi. Şimdi Usopp ile Perona geldi aklıma ama o dövüşten sayılmaz :D
Her türlü sorununuzu bana Kişisel İleti ile yollayabilirsiniz

One Piece 686-http://i.imgur.com/NrhVJFT.jpg

(click to show/hide)
http://www.facebook.com/pages/AniTR/134073190017447

GoogleTagged - Etiketler