(Spoiler) One Piece 711 Manga İnceleme-http://www.anitr.com/anitr_manga.png

Gönderen Konu: (Spoiler) One Piece 711 Manga İnceleme  (Okunma sayısı 3107 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mugiwara'nın Aynası

• Abrek-kun
  • Moderatör
  • *
  • Karma 4
  • Alınan Beğeni: 33
    • Profili Görüntüle
(Spoiler) One Piece 711 Manga İnceleme
« : 13 Haziran 2013, 21:24:55 »
Merhaba arkadaşlar,

Elimden geldiğince gördüğüm noktalara değinmeye çalıştım, sizlerde bölüm hakkındaki görüşlerinizi belirtin lütfen. :)

http://www.youtube.com/watch?v=JHKRpJtNkDU

Çevrimdışı hdbfresh

• Seviye 6
  • *
  • Karma 5
  • Alınan Beğeni: 9
    • Profili Görüntüle
Ynt: (Spoiler) One Piece 711 Manga İnceleme
« Yanıtla #1 : 14 Haziran 2013, 18:34:27 »
Ortam yavaş yavaş ısınmaya başladı 1 hafta ara olmasaydı iyiydi.

Ben Dof'un shichibukailiği bırakmadı olayını bir yanıltmaca olarak görüyorum açıkcası. Adadakilerin haberinin olmadığını düşünüyorum. Neticede Dof oranın kralı bir şekilde haberleri engellemiş olabilir.

C grubundaki maçlarda başlayacak bu gruptan Luffy çıkacaktır. D grubunda ise Cavendish ve Rebecca var işin gerçeği Rebecca'nın kaybedeceğini ve sonra Luffy 'nin yardım edeceğini düşünüyorum.

Bu arcın kilit adamlarından biride Usopp olacak. Cücelere söylediği yalanla kendisine bağlamış. Adamın hakketten 10 bin adamı olacak yalanları gerçek olmaya devam ediyor.

Ve evet Law ve bizimkiler köşeye sıkıştı gibi. Ben birilerinin yardıma geleceğini düşünüyorum kim olur orasını bilemem ama tahmin yürütülebilir. Bir yandan amiral bir yandan dof diğer taraftan cp0 olunca gelişecek olayları tahmin etmek bile zor oluyor artık :D.
(Spoiler) One Piece 711 Manga İnceleme-http://i45.tinypic.com/2q8wo7c.gif

(click to show/hide)

Çevrimdışı pachinko

• Seviye 1
  • *
  • Karma 0
  • Alınan Beğeni: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 15 Haziran 2013, 15:53:22 »
Sanji sanırım Mr. Prince kimliğine bürünecek. Ussop da maskeyi taksa fena olmaz. :D Law'ın yakalanacağı kesin gibi, ani hareketle CC'nin kalbini ormanda saklasa, belki kendini güvenceye alabilir. Bu arada Sanji bundan 8 9 bölüm önce masada otururlarken "Bir terslik yok mu? Kralları istifa etmelerine rağmen çok sakin görünüyorlar demişti." Bu sözünü dikkate alsaydık belki böyle ters köşeye gelmezdik, ihtimal verirdik bu duruma. Sanji tayfanın zeka küpü gerçekten Ennies Lobby'de ve Arabasta'da görmüştük bunu.
Açıkçası onlarca tez üretilebilir fakat kaç tane tez okuduysam hepsi fos çıktı genelde. Oda hiç anlamadığımız yerden vuruyor bizleri.

Çevrimdışı Mugiwara'nın Aynası

• Abrek-kun
  • Moderatör
  • *
  • Karma 4
  • Alınan Beğeni: 33
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 16 Haziran 2013, 21:58:59 »
Bu arcın kilit adamlarından biride Usopp olacak. Cücelere söylediği yalanla kendisine bağlamış. Adamın hakketten 10 bin adamı olacak yalanları gerçek olmaya devam ediyor.

10 bin adam cidden iyiydi :) .. Bu arcta Usopp'un haricinde diğer tüm tayfanın kendisini göstereceğini düşünüyorum ve hepsinin başına güçlerinin karşılığı olan ödül konacaktır. Aksini düşünmek bile istemiyorum, Cp0-Marine ve Dof ile ödül için gerekli egzersizi yapabilir tayfa üyeleri :)

Diğer taraftan Pachinko'nun dediği gibi bence de Usopp maskesini taksa hiç fena olmaz, biz onu sogeking olarak trolledik:)

Çevrimdışı hdbfresh

• Seviye 6
  • *
  • Karma 5
  • Alınan Beğeni: 9
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 18 Haziran 2013, 11:43:29 »
Ödül konusuna katılıyorum artık bir güncelleme lazım. Bu konuda üzüldüğüm iki kişi var biri Sanji diğeri Chopper. Ama nedense Sanji'nin resim şansızlığı devam edecekmiş gibi geliyor bana. :D Umarım etmez. Chopper' ın da artık evcil hayvan olmadığını anlasınlar 50 belly nedir ya.
(Spoiler) One Piece 711 Manga İnceleme-http://i45.tinypic.com/2q8wo7c.gif

(click to show/hide)

GoogleTagged - Etiketler