Tobi Hakkında Bir Soru (Spoiler İçerir)-http://www.anitr.com/anitr_manga.png

Gönderen Konu: Tobi Hakkında Bir Soru (Spoiler İçerir)  (Okunma sayısı 22225 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı typhoon

• Seviye 2
  • *
  • Karma 0
  • Alınan Beğeni: 1
  • çok çalışıyorum galiba!
    • Profili Görüntüle
Ynt: Tobi Hakkında Bir Soru (Spoiler İçerir)
« Yanıtla #30 : 14 Haziran 2012, 09:37:09 »
ahanda buraya yazıyorum demedi demeyin Uchiha Obito çıkacak tobi. Aşağıda bir kaç resim verdim saçlar obito, sadece sağ göz sharingan sol ve göz ortada yok rinneganı aldıktan sonra ortaya çıkıyor sol göz ve sharinganı ile boyut jutsuları yapıyor aynı kakashi gibi daha ne  :speh:
Tobi Hakkında Bir Soru (Spoiler İçerir)-http://c.mhcdn.net/store/manga/8/43-397.0/compressed/naruto_397_binktopia.03.jpg
Tobi Hakkında Bir Soru (Spoiler İçerir)-http://anime-wallpapers.com/images/800x600/uchina-obito.jpg
Tobi Hakkında Bir Soru (Spoiler İçerir)-http://img-cache.cdn.gaiaonline.com/6a045f79a8fc53fcbc8ee95e5008ed61/http://img91.imageshack.us/img91/5131/obito10ds4.jpg
Tobi Hakkında Bir Soru (Spoiler İçerir)-http://www.naruto-wallpapers.us/wallpaper/tobi-sharingans.jpg
Tobi Hakkında Bir Soru (Spoiler İçerir)-http://desmond.imageshack.us/Himg188/scaled.php?server=188&filename=95654.jpg&res=medium

cyberstrike

• Ziyaretçi
« Yanıtla #31 : 14 Haziran 2012, 11:41:04 »
Saçlara lafım yok ama sol göz konusunda yanılıyorsun. Günceli takip ediyorsan eğer Tobi, Konan'ın saldırısında ölmemek için o sürekli sakladığı sol gözüyle izanagi yapıyor ve gözü kaybediyor. Yani adam tek gözlü değil. Sol gözünü de kaybettikten sonra zaten gidip rinnegan'ı alıyorsun. Hani rinnegan'dan önce sol gözü yoktu falan demek yanlış, çünkü vardı.

Ayrıca tobi'nin yaptığı uzay-zaman jutsusu Kakashi'nin mangekyou sharingan ile yaptığından çok çok daha farklı. Üstelik sadece normal sharingan ile yapıyor.

Ve bence itachi, tobi'nin gerçek kimliğini biliyordu diye düşünüyorum. Çünkü tobi maskesini çıkardığı anda onun sharinganı ile etkileşime giren itachi'nin mangekyou'su, direk amaterasu uyguladı.

Çevrimdışı ogi

• Seviye 5
  • *
  • Karma 3
  • Alınan Beğeni: 0
  • Nasıl bakarsan öyle görürsün..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 14 Haziran 2012, 12:46:47 »
yaw benim de kafamı bu karıştrıyor tobi sadece normal sharingan ile nasıl zaman tekniği uygulayabiliyor o esnada mangekyou açılıoda kishi bize mi göstermio anlamadım gitti birde bir zamanlar ben de obito olabilir diyordum çünkü tobinin yüzünün bir kısmını gördüğümde o kısım deforme olmuştu aynı obitonun taşın altında kalan kısmı yani sağ tarafı o yüzden aha bu adam obito demiştim ama obito neden böyle bir plan yapsın ki sonuçta arkadaşlarına çok önem veren biriydi  :?

Çevrimdışı fcdemon

• Seviye 1
  • *
  • Karma 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 14 Haziran 2012, 13:57:16 »
Saçlara lafım yok ama sol göz konusunda yanılıyorsun. Günceli takip ediyorsan eğer Tobi, Konan'ın saldırısında ölmemek için o sürekli sakladığı sol gözüyle izanagi yapıyor ve gözü kaybediyor. Yani adam tek gözlü değil. Sol gözünü de kaybettikten sonra zaten gidip rinnegan'ı alıyorsun. Hani rinnegan'dan önce sol gözü yoktu falan demek yanlış, çünkü vardı.

Ayrıca tobi'nin yaptığı uzay-zaman jutsusu Kakashi'nin mangekyou sharingan ile yaptığından çok çok daha farklı. Üstelik sadece normal sharingan ile yapıyor.

Ve bence itachi, tobi'nin gerçek kimliğini biliyordu diye düşünüyorum. Çünkü tobi maskesini çıkardığı anda onun sharinganı ile etkileşime giren itachi'nin mangekyou'su, direk amaterasu uyguladı.

bence sende küçük bir yerde yanılıyorsun tobinin sol gözüyle izanagi yapması sol gözünün onun olduğunu kanıtlamaz danzoda başka gözlerle izanagi yapıyordu.tobinin sasukeyi götürdüğü yerde binlerce sharingan vardı onlardan bir tanesini kullanmış olabilir.sağ gözünü feda etmedi çünkü uzay jutsusunu büyük ihtimalle sağ gözüyle yapıyor

cyberstrike

• Ziyaretçi
« Yanıtla #34 : 15 Haziran 2012, 12:11:30 »
Sasuke'yi götürdüğü yerde binlerce sharingan mı vardı? Hangi bölümden bahsediyoruz? Ben öyle bir yer hatırlamıyorum da... Ve diyelim ki Obito olsun. Niçin arkadaşlarının ölümüne tüm dünyaya gelecek genjutsu edalı bir barış için müsaama göstersin?

Ayrıca şöyle bir şey de var: Yondaime Hokage ile Tobi savaşırken, kakashi henüz çok gençti. Hatta o sırada o genç shinobileri güvenli bir yerde bekletiyorlardı ki o sahne de var. O anlarda obito'nun ölümü üzerinden de belli bir zaman geçtiği belli. Yani kakashi halen küçükken, onunla aynı yaşlarda olan obito nasıl oluyor da Tobi kadar yetişkin bir kişi haline geliyor?

Çevrimdışı fcdemon

• Seviye 1
  • *
  • Karma 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 15 Haziran 2012, 16:11:27 »
216.bölüm başını izlersen orda görürsün.ben sadece gözde yanıldığını söyledim.obito olduğu konusundaki teorilerinde yanılıyorsun veya haklısın diyemem sonuçta teori.izleyip görmek lazım

cyberstrike

• Ziyaretçi
« Yanıtla #36 : 15 Haziran 2012, 17:54:21 »
Tamam o bölüme tekrar bi bakarım. Bu arada seni anladım ben zaten. Önceki mesajda belirttiğim durum ancak obito'nun zamanda ileriye gitmesiyle mümkün olan bir şeydir ki bunun pek de olası olacağını sanmıyorum. Bana kalırsa kesinlikle Obito değil.

Çevrimdışı NaNtokaNaru

• いたち ^/_\^
  • Seviye 10
  • *
  • Karma 24
  • Alınan Beğeni: 22
  • ええじゃないか
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 03 Ağustos 2012, 08:52:48 »
Bende Tobi'nin Madara'nın kardeşi olabileceği fikrine sıcak bakıyorum ama bazı şüphelerim de yok değil.
Jutaro'nun dedikleri mantıklı geliyor ve Tobi'nin itachi ile bütün Uchiha klanını katletmesi sonucu bir sürü Sharingan'ı  Danzou aldı ama Tobi'de de "Fcdemon" arkadaşın dediği gibi bir sürü Sharingan var. Buda bana Madara ve kardeşinin kurabileceği bir plan gibi geliyor sonuçta Uchiha klanına da kin besliyorlar. Danzou'da almış , Tobi'de peki Danzou bu görevi Itachi'ye verirken Tobi'den haberdar mıydı? (Bilmediğim için soruyorum) Eğer haberdar değilse Hokage olmaya takmış adam , illaki köyündeki Uchiha klanının nüfusunu biliyordur eksikliği fark eder.
Sasuke Danzou kapışmasına gelirsek Danzou gibi görünen Zetsu olsa bile Sasuke'nin Sharingan'ı (her ne kadar Zetsu chakrayı iyi kopyalasa da) hileyi görürdü diye düşünüyorum. Çünkü Sharingan Genjutsu temelli bir yetenek , illaki chakra akışında bir yamuk bulur. He aslında Zetsu olan Danzou'da da Sharingan vardı diyelim ama gerçek bir Sharingan gibi kullanabilir mi onu Zetsu? O zaman Zetsu kral olur her tekniği uygular. Zaten bu Zetsu dedikleride Zetsu(çiçek) diye bir ırk mı köy mü ne var oradan geliyor (emin değilim...) Soyları tükenmiş falan  :?

Ancak Tobi'nin Danzou olması konusunda da belirli kanıtlar var bunlarada inanasım geliyor. Mesela Sasuke ve Danzou dövüşünde Sasuke Karin'e "kıpırdama" dedikten sonra Chidori'yi Karine ve ardından Danzou'ya saplıyor tam bu sırada Danzou şöyle diyor "Hayati bir noktaya rehinenin içinden vuruş!" neredeyse yarım saniyelik farkla Tobi şöyle diyor "Görmek istediğim buydu!". Ardından Naruto'nun
Rasengani ile Sasukenin Chidori'si çarpışıyor ve Naruto'yu Kakashi Sasuke'yi beyaz Zetzu (havada) tutuyor. Sasuke Zetsuya şöyle diyor "Sen ne zaman"  Zetsu ise Sasuke'ye "bir süredir seninle takılıyorum. Tobi beni fark etmemeni tembihlemişti" diyor bir süre sonra Tobiyi maskesiz "açma germe" yaparken görüyoruz! Bunlar çok şüphe çekici Danzou'nun yüzündeki çizgilerle Tobi'nin yüzündeki çizgilerin benzerliği gibi (DEVA) (Tekrar) ancak bilemeyiz , Kishi'ye bakar... Tobi Itachi'nin babası bile çıkabilir  :bö: 

Mastering others is strength. Mastering yourself makes you fearless. Lao TZU
(click to show/hide)

Çevrimdışı Turkuaz

• ~
  • Emektar Üye
  • *
  • Karma 34
  • Alınan Beğeni: 12
  • (✿◠‿◠)
    • Profili Görüntüle
    • ElmaKurdu
« Yanıtla #38 : 22 Ağustos 2012, 13:36:13 »
(click to show/hide)
Tobi Hakkında Bir Soru (Spoiler İçerir)-http://24.media.tumblr.com/6a3b6295f10a547ff2d4de2f00d47d6e/tumblr_mm8o1pd9lP1s8mgkyo1_500.gif
(click to show/hide)