AniTR Fansub > Tamamlanan Çalışmalar

Yondemasu yo, Azazel-san Türkçe Fansub

(1/10) > >>

Wizy:

* Bölüm Sayısı: 13
* Durum: Tamamlandı.
* Türü: Komedi, İblisler, Supernatural
* Yapımcı:  Production I.G
* Dil: Japonca
* Süre: 13 Dakika
* Format: MP4
* Boyut: 115 Mb.Video

* Çerçeve: 1280x720
* Video Encoder: x264 10bit
* Veri Hızı: 1067kb/sn
* Kare Hızı: 23kare/snSes

* Bit Hızı: 158kb/sn
* Kanallar: 2(stereo)
Yondemasu yo, Azazel-san Türkçe Fansub

--- Alıntı ---Çevirmen: Bakatengu
Düzenleme: Wizy
--- Alıntı sonu ---

Tanıtım:
Akutabe müvekkillerinin sorunları çözmek için iblis çağıran bir dedektiftir. Rinko Sakuma ise ofiste çalışmaya yeni başlamış olan yardımcıdır. Artık Akutabe' den birşeyler öğrenme vakti gelmiştir. Bir gün Akutabe, düşük sınıf bir iblis olan Azazel' i çağırır. Artık ardı arkası kesilmeyen şiddet, cinsellik ve komedi başlamış olur. Tanıtım - Wizy

--- Kod: ---Myanimelist Puanı : 7.691 - 9374 Kullanıcı
--- Kod sonu ---

Tanıtım Videosu

http://www.youtube.com/watch?v=Cfg_25tWbtM

CloudT:
Acayip komik bir seri. Kulak aşinalığı olmuş seiyuu'lardan, karakterlerin türlü maskaralıklarından ve ilgi çekici yanlarından sonra ortaya cidden eğlenceli bir seri çıkıyor. Bir çok artı faktörü var. Ama hepsinden önce izleyin ondan sonra karar verin. Şu aralar 2. sezonu yayınlanıyor ve Bakatengu arkadaşımız çevirisine devam ediyor. 1. sezon bittiğinde 2. sezona da başlanacaktır. Hem bu sırada bölümler de birikmiş olur.

blackburn:
Gintama tayfasının zaman boşluğunda " hadi gintama tekrar yayınlanana kadar takılalım." demiş olabilecek bir seridir bence. Özellikle  megumi " undine " ( Gintama'dan sarutobi ayame, sa-chan ) seslendirmesine hasta oldğumdan izlediğim kopuk bir iblis seridir.

Dromenda:
Madem komediymiş, hemen indiriyorum! Elinize sağlık^^

Wizy:
2. bölümü şu an sunucuya yüklüyorum. Sanırım 20 dakikaya indirilebilir durumda olacaktır ^.^

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git