-http://www.anitr.com/anitr_manga.png

Gönderen Konu: Air Gear - Beyaz Lanet  (Okunma sayısı 3090 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı onatcan3

• Seviye 1
  • *
  • Karma 0
  • Alınan Beğeni: 1
    • Profili Görüntüle
Air Gear - Beyaz Lanet
« : 27 Mart 2014, 15:22:52 »
Konusu, Air Gear'ın sonrasını konu alan bir fan fiction esere başlıyorum. Buradakinin aksine yeni yüzleri, yeni düşmanları ve yeni gerçekleri de göstermek istiyorum sizlere :D
Umarım okurken eğlenirsiniz. Yorumlarınızı bekliyorum :)
1.Bölüm
(click to show/hide)

Mesajınızı Beğenen Kişiler

Çevrimdışı onatcan3

• Seviye 1
  • *
  • Karma 0
  • Alınan Beğeni: 1
    • Profili Görüntüle
Ynt: Air Gear - Beyaz Lanet
« Yanıtla #1 : 29 Mart 2014, 11:34:30 »
2.Bölüm
Meydana sert bir iniş yaptı Rail. Üstüne düştüğü mermer arazi, takırdılar ile ikiye ayrılırken tüm bakışları üstüne yöneltmişti.
Kapşonu başında, çantası sırtındaydı. Ellerini dizlerinin üstünden kalmak için desteklerken, aralarında en uzunu -Rail'den bile- yavaşça iniş yapmış olana yaklaştı. Kollarına ucunda kanca olan zincirler bağlamıştı. Topluydu, dahası şişmandı ki kayış aletleri de onun için tasarlanmış gibi eşsizdi. Tekerlekleri, temelin yanlarında, büyük ve arazi için uygun gibiydi.
Sağ elinde paketi açılmamış sosisli taşıyan, uzun ve şişman olan, Rail'in yanına geldiğinde ona sol elini uzattı. Rail, aldığı destekle kalkarken şunları mırındandı:
-İlk defa mı iniş yapıyorum? Niye bana bakıyorlar ki..?
-Bu yarışı sen başlatacaksın, unuttun mu?
-Hatırlattığın iyi oldu Pudge.
Pudge, sırıtıp, sosisliyi Rail'e verdi.
-Sonuncuyu senin için zorla aldım.
Rail sadece başı ile teşekkür edip, Pudge ile kalabalığa ilerlerken, bu sırada bir ıslık yankılandı kulaklarda. Bu, G'nin geliş melodisiydi. Kayıcı aygıtlarının iniş yaptığında çıkardığı ses...
Ve bütün kalabalık, G'ye baktığında, yüzündeki maskeyi çıkardı. İki gün uzamış olan kirli sakalı, sol tarafından iki yana ayırmış siyah saçları ile Rail'e yaklaşırken, deri montunun düğmelerini açıyordu.
-Hadi biraz çaylak pataklayalım!
Dedi neşeli ama bir o kadar da sakin ses tonuyla G. Rail bıkkın bir yüz ifadesiyle:
-Yine mi kavga olacak?
Diye yakınırken, Pudge, bir kahkaha atarak:
-Bu sefer tırmanma olacak adamım, diyerek Rail'in yüzündeki somurtuyu sildi.
Bu sırada, bir gölge belirdi başlarında. Bu sırada güneş yavaş yavaş tepeye çıkmaktaydı. Acele etmeleri iyi olacaktı çünkü bir saat sonra dersleri başlayacaktı.
Rakipleri, üstlerinden geçip hava atmaya uğraşadursun, G aniden fırlayıp yarışa başlamıştı bile. Rakibi küfürler savurarak, G'ye yetişmeye çalışırken, Rail gülümsemeden edemedi.
-Bir kez daha aynısını yaptı.
Bu sırada, aniden üstlerinden kapşonu olan, beyaz tulumlu ve aynı renkte maskeleri ile beş kişi geçti üstlerinden.
-Herkes bizim üstümüzden geçmek ister anlamam.
-Şunları durdurursak belki açıklarlar.
Sözünün ardından hızla fırlamıştı Rail. Pudge'da ardından fırlarken, günün olayı belli olmuştu.
Beyaz Lanet klanının üyeleri, yine işlerini yapmaya çalışacaklardı.
Kayıcılardan birini daha öldürmeye...

GoogleTagged - Etiketler