Anime Rpg-http://www.anitr.com/anitr_manga.png

Gönderen Konu: Anime Rpg  (Okunma sayısı 11504 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Byakuya

• Seviye 2
  • *
  • Karma 1
  • Alınan Beğeni: 0
  • If you're looking for your captain... We ate him!
    • Profili Görüntüle
Anime Rpg
« : 30 Eylül 2011, 23:14:41 »
Şuanda açtığımız bir sitedir, anime ve manga rol yapma oyunları oynanmaktadır. Bleach, Naruto ve Fairy Tail evrenleri şuan ki ana evrenlerimiz. Yönetim kadromuz ve sistemlerimizin oldukça kaliteli olduğuna inanıyorum tabii ki sizler daha iyi yargılayabilirsiniz bunu.

Hepinizin desteğini bekliyoruz, biraz önce açıldık ama sizlerin sayesinde büyüyeceğimizi umuyoruz. Sorusu olanlar buradan veya oradan sorabilirler. Şimdiden teşekkürler okuduğunuz için ^^

http://themarauders.net/index.php
"Until I not take my promise... even death can't take my life away!"
Roronoa Zoro

Çevrimdışı oqueys

• Tuki
  • Emektar Üye
  • *
  • Karma 22
  • Alınan Beğeni: 3
  • WhySoSerious?
    • Profili Görüntüle
    • Olur Öyle Arada
Ynt: Anime Rpg
« Yanıtla #1 : 01 Ekim 2011, 00:53:28 »
sonra bakıcam merak ettim ama karakter sınıflandırması nasıl anlamış değillim daha üyelik almadım alınca daha iyi anlarım ^^

Çevrimdışı Byakuya

• Seviye 2
  • *
  • Karma 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 01 Ekim 2011, 00:56:22 »
Eğer sorduğun konu karakterler nasıl başlayacak neye göre karar veriyorsunuzsa. Herkes aynı seviyeden başlıyor ve ilerledikçe kendini geliştiriyor. Örneğin naruto'da genin olarak başlıyorsunuz. Bleach'de ise shikai'sini yeni açmış bir kullanıcı olarak yani başlangıçta daha zanpaktou'nuzu yaratarak başlıyorsunuz x.x Demek istediğin bu muydu? Gece gece yanlış anlamışta olabilirim.

Son Ekleme: 01 Ekim 2011, 00:58:18
Eğer sorduğun konu karakterler nasıl başlayacak neye göre karar veriyorsunuzsa. Herkes aynı seviyeden başlıyor ve ilerledikçe kendini geliştiriyor. Örneğin naruto'da genin olarak başlıyorsunuz. Bleach'de ise shikai'sini yeni açmış bir kullanıcı olarak -eğer shinigami olursanız, fullbringer olursa ilk seviyeden başlarsınız. Hollow olursnız Adjuchas olarak- yani başlangıçta daha zanpaktou'nuzu yaratarak başlıyorsunuz x.x Demek istediğin bu muydu? Gece gece yanlış anlamışta olabilirim.
Roronoa Zoro

Çevrimdışı Raika-Kun

• Seviye 2
  • *
  • Karma 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 01 Ekim 2011, 08:58:48 »
Bence temanız RPG sitesi için uygun değil temanız üzerinde çalışmalısınız. :ok:

Çevrimdışı Utauyo

• I'm an orange
  • Seviye 8
  • *
  • Karma 19
  • Şidori !
    • Profili Görüntüle
    • AniTr
« Yanıtla #4 : 01 Ekim 2011, 10:22:22 »
Ben temayı beğendim bence güzel ancak biliyorsunuz ki naruto, bleach rpleri geniş bir sitede yapılıyor. Yani bleachten emin değilim ama naruto için pek rp yapan olacağını sanmıyorum :blm: Bu 2 rp çıkarılıp yerine yine ünlü animelerden (one piece hariç ;D) konulabilir diye düşünüyorum :) Özellikle de khr rpsi uygun olabilir :D Tabi bu benim önerim yannış annamayın :)
Anime Rpg-http://i.imgur.com/gR99JEP.png

Çevrimdışı Byakuya

• Seviye 2
  • *
  • Karma 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 01 Ekim 2011, 16:25:39 »
Kullanılabilecek iki tane temamız var zaten, bir tanesi sadece düz ve siyah üzerinde. Öteki tema ise şuanda kullandığımız.

Aslında siteyi daha çok belirli bir kesim için açmıştık yani başlangıç olarak öyle aman aman bir üye sayısı beklemiyoruz. Tabii ki zamanla bu da olacaktır ama şimdilik elimizden gelenin en iyisini yaparak kemik bir kitle oluşturmaya çalışıyoruz. Ve dediğiniz gibi geniş sitelerde yapılıyor ancak sistem olarak diğer sitelerden oldukça farklı olduğumuzu varsayarsak, bir şans verilebilir. Tabii ki istek görmezse evren kapıtılıp başka bir tane açılacaktır.
Roronoa Zoro

Çevrimdışı uzumakijutaro

• Emektar Üye
  • *
  • Karma 45
  • Alınan Beğeni: 6
  • Kimileri sadece dünyanın yanışını izlemek ister...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 01 Ekim 2011, 19:51:54 »
Sitenizde başarılar dilerim. Umarım istediğiniz seviyeye gelirsiniz. Rpg güzel ama tehlikeli bir site türü. Üyeleri memnun etmek hayli zor oluyor. Bazen onların istekleriyle sizin istekleriniz uyuşmuyor... Benimde bir tane rpg sitem var ama ben o siteyi halka açmadım sadece arkadaş çevremde rp yapmak için kullanıyorum. Pekte halka açmak gibi bir niyetim yok ;D

Neyse öneri olarak arka planınızı düzeltmenizi(arka plan resmi güzel ama ortalara doğru gidince bir kesiklik var o kötü duruyor düzeltilirse göze daha hoş gelicektir.) ve daha dikkat çekici bir banner yapmanızı tavsiye ederim.
Anime Rpg-http://k1304.hizliresim.com/18/j/m4rxs.png

(click to show/hide)

Çevrimdışı Byakuya

• Seviye 2
  • *
  • Karma 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 01 Ekim 2011, 21:00:17 »
Temayı düzenledik, logo için uğraşılıyor şuanda yeni bir tane eklenecek.

Bir şans verin ve katılın aramıza ^^

Ek: Logo bitti. Tema son halini almıştır şimdilik.
Roronoa Zoro

Çevrimdışı Ceren Oktay

• Seviye 2
  • *
  • Karma 0
  • ForeverOneDirection
    • Profili Görüntüle
    • SinemaDünyamız.Com
« Yanıtla #8 : 01 Kasım 2011, 16:34:48 »
Siteyi gezdim. Fena değildi. Ama keşke smf kursaydınız. Phpbb sistemi artık o kadar güzel gelmiyor bana.