Bleach 466 Tartışma ve Görüş-http://www.anitr.com/anitr_manga.png

Gönderen Konu: Bleach 466 Tartışma ve Görüş  (Okunma sayısı 3423 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı uzumakijutaro

• Emektar Üye
  • *
  • Karma 45
  • Alınan Beğeni: 6
  • Kimileri sadece dünyanın yanışını izlemek ister...
    • Profili Görüntüle
Bleach 466 Tartışma ve Görüş
« : 29 Eylül 2011, 18:39:47 »
Bu haftada bleach yeterince ilgimi çekmedi... Renji artisliğine devam etti ve shinigami tutumunu gösterdi oralar filan iyidi hoştuda yazık dövüştüğü kız ölmese bari... Gelelim Hitsugaya ve terkedilen veledin dövüşüne. Bu veled beni deli etti başından beri zaten. Bundan sonra iflah olmaz o karakter Kubo harcarsa iyi olur. Anlaşılan Renji gibi Hitsugaya'da acaip power up yapmış. Yaff arkadaş madem bu potansiyel vardı neden o kadar zaman Aizen için hazırlanırken çalışıp yapmadınız birşeyler. Bu Kubo'nun küçük hatalarıda beni öldürecek... Ayrıca artık bitir şu arcı bea Kubo ne uzattın ha. Yeterince sıkılmışız zaten bir Soul Society gösterde kendinide bizide kurtar.

Benim yorumum bu haftalık böyle. Sizler neler düşünüyorsunuz 466 ile ilgili Anitr Bliçcileri?
Bleach 466 Tartışma ve Görüş-http://k1304.hizliresim.com/18/j/m4rxs.png

(click to show/hide)

Çevrimdışı Byakuya

• Seviye 2
  • *
  • Karma 1
  • Alınan Beğeni: 0
  • If you're looking for your captain... We ate him!
    • Profili Görüntüle
Ynt: Bleach 466 Tartışma ve Görüş
« Yanıtla #1 : 30 Eylül 2011, 00:15:27 »
Her şeyi geçtim, adamlar baya bildiğiniz god mode'a kaymışlar. Ama olay bu değil ki abi, ben fullbringer denen adamlardan biraz aksiyon bekliyordum. Millet bu kadar mı kolay yenilir ya, adamlar tek tek sırayla indirildi. Sanki arc sadece bu adamların power up'larını göstermek için çizilmiş gibiydi. Oysa başta ne güzel tanıtılmışlardı, güçlü gibi duruyorlardı..

Bunun yanı sıra son sayfa da ki "God is always alone" yazısı çok hoşuma gitti.
"Until I not take my promise... even death can't take my life away!"
Roronoa Zoro

GoogleTagged - Etiketler