Bleach 511-http://www.anitr.com/anitr_manga.png

Gönderen Konu: Bleach 511  (Okunma sayısı 6164 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı CloudT

• Shindara dou suru?
  • S.Moderatör
  • *
  • Karma 54
  • Alınan Beğeni: 177
  • I LOVE CURRY RAMEN!
    • Profili Görüntüle
Bleach 511
« : 12 Ekim 2012, 19:23:42 »
Buradan okuyabilirsiniz;

Bleach 511

(click to show/hide)

Çevrimdışı uzumakijutaro

• Emektar Üye
  • *
  • Karma 45
  • Alınan Beğeni: 6
  • Kimileri sadece dünyanın yanışını izlemek ister...
    • Profili Görüntüle
Ynt: Bleach 511
« Yanıtla #1 : 12 Ekim 2012, 19:32:20 »
Açıkçası yamajinin o halini görünce içim bir fena oldu. Öyle bir adamı o halde göstermek... Bleachin evrenine daha uyumlu bir ölüm olmasına rağmen bence One piece deki whitebeard ölümü gibi olmalıydı yamajinin ölümü. Açıkçası bu adama bu yapılırmı be kubo diye isyan edesim geldi ;D

Arkadaş bu quincyler zamanında bu kadar güçlü değillerdide sonradan nasıl bu kadar güçlendiler? Orası biraz beni sıkıntıya soktu açıkcası. Madem bu potansiyel vardı heriflerde zamanında harcasalardı ya shinigamileri. Gerçi adamın dediğine göre o zamanki Gotei 13 şimdikine oranla çok güçlüymüş. Yanlız juha nın yamaji hakkında neden sol kolunu iyileştirmediği konusunda söledikleri bence doğru. Çünkü gerçekten de başka bir cevabı olamaz o sorunun. Bende şaşırmıştım çünkü orihime varken neden kolsuzluk diye ;D

0. takımı göreceğiz sanırım dediğin gibi cloud. Gerçekten çok merak ettim bu herifleri şimdi ;D Gerçi adam bekliyeceğiz dediğine göre onlara karşıda hazırlıklılar gibi. Son sayfada ise dangalak ichigo sonunda geldi. Gerçi ichigomu tam bilmiyoruz ama o tip bir girişi anca ichigo yapar(anakarakter girişi!) ;D Umarım yine ölüp diriltmez kubo ichigoyu ;D Keşke İchigo olayı shirosaki ye bıraksa ;D Benim bleachde en sevdiğim karakter shirosaki ama en az görünen de o.. Biraz görsek ne olurdu sanki!?  :kg:
Bleach 511-http://k1304.hizliresim.com/18/j/m4rxs.png

(click to show/hide)

Çevrimdışı CloudT

• Shindara dou suru?
  • S.Moderatör
  • *
  • Karma 54
  • I LOVE CURRY RAMEN!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 12 Ekim 2012, 19:39:17 »
Sırf 0. takım ve ruh kralı olayını nasıl bağlayacak merak ettiğimden devam ediyorum -ki animesi zaten ilgi çekici değildi. Ve, Ichigo'yu bakalım nereye sürükleyecekler. Keşke, Aizen'de ortaya çıksaydı diye de içimden geçirmedim değil hele ki o sandalyede ki duruşunu görünce tamam işte sahneye gelsin diye bağırdım. =D

İhtiyarın, ölümüyle ilgili olaraksa, yazık oldu bile demeyeceğim yani adam zaten diktatörlük yapıyordu o yüzden hak ettiğini aldı diyelim.  :blm: :al:

Çevrimdışı uzumakijutaro

• Emektar Üye
  • *
  • Karma 45
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 12 Ekim 2012, 19:55:38 »
Ne biliyim ben yamajiye saygı duyuyordum. Adam 1000 yıldır iktidar sürüyor. Saygı duyulası birşey bence ;D Görüşlerini pek takdir ettiğim söylenemez  :salla:

Aslında aizen konusunda bende heyecanlandım ;D PEk sevmem aizeni ama yinede fikrine saygı duyduğum bir adamdı. Yani en azından yaptığı şeylerin arkasında basit birşeyler olmadığını anlayabildim diyeyim. Aizen meselesi burad kapanmamışa benziyor. Kubo bahsettiğine göre aizeni birşekilde tekrar göreceğiz. Belkide 0. takımla birlikte king de gelir. Belki aizeni o ara görebiliriz. Bunun son arc olduğu bilindiğine göre artık king de ortaya çıkar diye düşünüyorum. Anlaşılan bleach fanlarının isyanı kuboyu biraz kendine getirdi ;D Lakin çatır çutur karakter harcamasıda ilginç...

(click to show/hide)

Çevrimdışı hdbfresh

• Seviye 6
  • *
  • Karma 5
  • Alınan Beğeni: 9
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 12 Ekim 2012, 19:58:26 »
Adam meğerse diktatör bir yonetim uyguluyormus. Ama bu kadar guclu bir adamın bu sekilce harcanması iyi olmadı bence altından baska birsey cıkarmı bilinmez. buyuk bir patlama ile giris yapan ichigo mu degilmi bilmem ama asıl olay uraharaya kılıç tutanın kimliğinin açıklabilirliğinin yuksek olması. Bleach sarmaya basladi bu son arcta animesi belki geri doner kim bilir.
Bleach 511-http://i45.tinypic.com/2q8wo7c.gif

(click to show/hide)

Çevrimdışı CloudT

• Shindara dou suru?
  • S.Moderatör
  • *
  • Karma 54
  • I LOVE CURRY RAMEN!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 12 Ekim 2012, 20:01:10 »
O son patlamadaki Ichigo değilse eğer, Urahara'ya kılıç doğrultan karakter olmalı. Aslında 2 merak edilen soru var ve sanırım bu gelecek bölümde açıklanacak. Olmadı bir daha ki bölüme. ^^' Ama büyük ihtimal o patlama, Ichigo'ya ait çünkü ancak o öyle bir girip yapabilir.  :bnn:

Çevrimdışı uzumakijutaro

• Emektar Üye
  • *
  • Karma 45
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 12 Ekim 2012, 20:09:13 »
Ben de çok emin olmamakla birlikte ichigoya ait olduğunu düşünüyorum ;D Sanki oradan çıkan kılıç ichigonun zanpaktou su gibiydi ;D

Bu arada yoruichi de piyasada yok. Genelde böyle olaylarda hemen biterdi ss de ;D Özledik yoruichi-sama yı  :guc:

(click to show/hide)

Çevrimdışı CloudT

• Shindara dou suru?
  • S.Moderatör
  • *
  • Karma 54
  • I LOVE CURRY RAMEN!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 12 Ekim 2012, 20:13:33 »
Evet, bazı karakterler yok ve kesin aralarından bazıları bir şeylerin peşindedir, hep öyle oldu. =D

Çevrimdışı Argoras

• Seviye 1
  • *
  • Karma 0
  • Alınan Beğeni: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 12 Ekim 2012, 21:02:15 »
Grimmjow ne zaman gelecek acaba. Ayrıca gökyüzündeki patlama %90-95 ichigo'dur diye düşünüyorum en son geçitten geçmeye çalışıyordu.

Çevrimdışı CloudT

• Shindara dou suru?
  • S.Moderatör
  • *
  • Karma 54
  • I LOVE CURRY RAMEN!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 12 Ekim 2012, 22:28:51 »
Grimmjow, gelmeyecek yani en azından öyle olması gerekiyor ama Kubo'dur bir şeyler yapar çıkartırsa bilemem. Yine de hiç umudum yok.

Gelecek bölüm de bakalım neler olacak, ve ilerleyen bölümlerde mutlaka Juha vs Ichigo dövüşü olacaktır. Bakalım Ichigo yine bir power up yapacak mı. Ve Ichigo'nun bu kadar hızlı gelişmesinin altındaki gerçek sırrıda bir an önce öğrensek fena olmaz.