Bleach 515-http://www.anitr.com/anitr_manga.png

Gönderen Konu: Bleach 515  (Okunma sayısı 4036 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı NeverSoft

• Emektar Üye
  • *
  • Karma 21
  • Alınan Beğeni: 23
    • Profili Görüntüle
Bleach 515
« : 08 Kasım 2012, 00:03:56 »
515. bölüme burdan ulaşabilirsiniz

Gelelim yeni bölümü tartışmaya. Bu bölümde Byakuya, Zaraki,  Renji ve Rukia'nın yaşıyacakları kesinleşti.Okurken çok rahatladım  :puf: Ama Byakuya ve Zaraki açısından yaşasalar mı ölseler mi iyi karar veremedim. Dövüşe devam edemiyeceklerse bunalımlı depresif karakterlere dönerler ve ikisi de bu havaya yakışmayacak karakterler. Gerçi güçlerinde geçıcı bi eksilme olcak olsa da eskı hallerine dönceklerine süphem yok. Kubo o iki karakterı öyle hararcamaz umarım. :al2:
Yamamoto'nun cesedinin kaybolmasının altından kesın bı  şeyler çıkacak. He bi de onun yerıne birilerinin gelmesi gerekicek ama onu bu olay kapandıktan sonra hallederler heralde.  :blm:

Sizin yorumlarınızı alalım....

Çevrimdışı CloudT

• Shindara dou suru?
  • S.Moderatör
  • *
  • Karma 54
  • Alınan Beğeni: 177
  • I LOVE CURRY RAMEN!
    • Profili Görüntüle
Ynt: Bleach 515
« Yanıtla #1 : 08 Kasım 2012, 01:35:56 »
İhtiyarın cesedi yoksa kesin altından bir şeyler çıkacaktır. Kubo öylece bırakmaz tıpkı Byakuya ve Kenpachi'yi bırakmayacağı gibi. Büyüh ihtimal, çok zor bir dönemde daha ortaya pat diye çıkacaklar ve biz hyaaahhh! diye sevineceğiz.

Bu bir yana, Ichi'nin kaybının ardından büyük ihtimal sağlam bir şeyler gelecek. Ve 13. takımla ilgili oldukça farklı gelişmelere gebe olacak bir bölümdü 515.

Acaba, Ichi'ye 13 takımda yer verirler mi? Hmm... Çok zor ama böyle bir muhabbetin geçecek olacağını da düşünüyorum.

Çevrimdışı DarkMP

• Darkened eyes and a faded smile...
  • Dark Admin
  • *
  • Karma 322
  • Alınan Beğeni: 286
  • You live with a stench, a stench of a rotten soul
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 08 Kasım 2012, 01:57:28 »
İchigo'nun kayda değer bir şey yapamayıp yenilmesi biraz iyi oldu, çünkü fazla güvenden farkındalığını kaybediyordu.
Yamaji konusunda bende şüpheliyim.
Byakuya ve Zaraki yaralı yattıkları yerden bile birbirlerine rakip olup ayaklanırlar :D
Zaraki neyse de Byakuya'nın bankaisi artık yok. Kalksa ne olacak ki. Gerçi diğerlerinin var da ne oluyor.
Bu zor durumda Hirako gibi vaizardlar neden maske takmadı? Bu bir açık gibi geldi bana. İchigo da takmıyor ama onun neler yapabileceğini de göremedik kendide bilmiyordur muhtemelen.
Bir sürü power up olur gibi geliyor bana.
Her türlü sorununuzu bana Kişisel İleti ile yollayabilirsiniz

Bleach 515-http://i.imgur.com/NrhVJFT.jpg

(click to show/hide)
http://www.facebook.com/pages/AniTR/134073190017447

Çevrimdışı uzumakijutaro

• Emektar Üye
  • *
  • Karma 45
  • Alınan Beğeni: 6
  • Kimileri sadece dünyanın yanışını izlemek ister...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 08 Kasım 2012, 22:32:56 »
Valla bleach e olan ilgim artmaya başladı diyebilirim. Sanırım son arc ı iyi yapacak kubo. Tabi yine saçma sapan birşeyler atmassa ortaya...

Kenpachi ve Byakuya'nın yaşadığı kesinleştiğine göre ikisi de %100 ayağa kalkıp geri dönerler. Yatırmak için onları yaşatmaz Kubo. İkisinin de yaşamasına ayrı sevindim. Yamaji hala yaşıyorsa saçmalamış olacak bence. Orihime dışında o adamı yaşatabilcek bir güç yok çünkü. Şuan ki durumda herşey İchigo'nun öğreneceklerine kaldı gibi. Kendi hakkında öğrendiklerinden sonra nasıl bir power up yapacağını göreceğiz ;D
Bleach 515-http://k1304.hizliresim.com/18/j/m4rxs.png

(click to show/hide)

Çevrimdışı _mAgy_

• Dearest LayLa
  • Emektar Üye
  • *
  • Karma 10
  • Alınan Beğeni: 11
  • Üşengeç Mühendis
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 08 Kasım 2012, 23:15:09 »
Yamaji dinazoru nihayet ait olduğu yere SS vol.2 ye göçtü, Byakuya-sama ( :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ ) sağ ve salim ayakta. Benim için bu sayının, hatta Bleach'in anlam ve önemi budur.  :uyu:

Edit: Eğer Kubo iyi bir çocuk olmaya devam ederse belki eksik sayılarla beraber tekrar Bleach'i takip etmeye bile başlayabilirim. :bö:

GoogleTagged - Etiketler