AniTR Fansub > Devam Eden Çalışmalar

Dragon Ball Super (Türkçe Fansub)

(1/3) > >>

DarkMP:

* Bölüm Sayısı: 100
* Yayınlanma: 5 Temmuz 2015 - Devam ediyor
* Türü:Aksiyon, Macera, Fantastik, Komedi, Dövüş Sanatları, Süper Güç
* Yapımcı: Toei Animation, Yomiko Advertising, Fuji TV
* Dil: Japonca
* Altyazı: TürkçeVideo

* Süre: 23 Dakika
* Format: MP4
* Boyut: 210 Mb.
* Çerçeve: 1280x720
* Video Encoder: x264 8bit
* Veri Hızı: 1300 Kbps
* Kare Hızı: 23.976 FpsSes

* Bit Hızı: 48kb/sn
* Kanallar: 2(stereo)

-Dragon Ball Super
-Dragon Ball Chou
-Doragon Bôru Cho
-Ejder Topu Süper

--- Alıntı ---Çevirmen: DarkMP
Düzenleme: DarkMP
--- Alıntı sonu ---

Tanıtım:
Goku'nun Majin Boo'yu yenişinden sonraki olaylar anlatılmaktadır. DBZ'den sonrasıdır - GT ile alakası yoktur, nitekim GT asıl hikayeden bağımsızdır.

--- Kod: ---Myanimelist Puanı : 8,33/10 - 4346 Kullanıcı
IMDB Puanı : 9.6/10 - 274 Kullanıcı
--- Kod sonu ---

1. Bölüm

2. Bölüm

Spike:
Bölüm sayısı belli, 100 bölüm olacak. İlk bölüm için eline sağlık. Biz arkadaşla çevirecektik ama vazgeçtik. :D Devamında kolaylıklar dilerim. :)

DarkMP:

--- Alıntı yapılan: Spike - 10 Temmuz 2015, 14:01:16 ---Bölüm sayısı belli, 100 bölüm olacak. İlk bölüm için eline sağlık. Biz arkadaşla çevirecektik ama vazgeçtik. :D Devamında kolaylıklar dilerim. :)

--- Alıntı sonu ---

Bunu bilmiyordum teşekkürler ;D
Aslında bir çevirisi daha varmış fakat çevirmeye başladığımda farketmemiştim, o sıra Cho ismiyle geçtiğini bilmiyordum ve Super yazınca çıkmıyor. Yine de aldığımız kaynaklar farklı ve bu çeviride opening, ending ve gelecek bölüm kısımları da var. Bu versiyonu da olsun diye yayınladım. Eğer almak isterseniz sorun değil devam etmeyebilirim ^^ Zaten 100 bölüm kadar ilerletebileceğimi sanmıyorum. Belki manga çevirisine geçerim, o biraz farklı... belli olmaz.

Spike:

--- Alıntı yapılan: DarkMP - 10 Temmuz 2015, 14:19:47 ---
--- Alıntı yapılan: Spike - 10 Temmuz 2015, 14:01:16 ---Bölüm sayısı belli, 100 bölüm olacak. İlk bölüm için eline sağlık. Biz arkadaşla çevirecektik ama vazgeçtik. :D Devamında kolaylıklar dilerim. :)

--- Alıntı sonu ---

Bunu bilmiyordum teşekkürler ;D
Aslında bir çevirisi daha varmış fakat çevirmeye başladığımda farketmemiştim, o sıra Cho ismiyle geçtiğini bilmiyordum ve Super yazınca çıkmıyor. Yine de aldığımız kaynaklar farklı ve bu çeviride opening, ending ve gelecek bölüm kısımları da var. Bu versiyonu da olsun diye yayınladım. Eğer almak isterseniz sorun değil devam etmeyebilirim ^^ Zaten 100 bölüm kadar ilerletebileceğimi sanmıyorum. Belki manga çevirisine geçerim, o biraz farklı... belli olmaz.

--- Alıntı sonu ---

Alma gibi bir niyetim yok ya. İstediğiniz yere kadar devam edin siz, ben öylesine söyledim. :D Yalnız bildiğim kadarı ile mangası haftalık ya da aylık falan çıkmıyor. Manga bölümlerini yeni seriyi lansman amaçlı çıkardılar sanırım.

CloudT:
100 bölüm... :kehkeh: izlemesi zevkli olacak. 

Başka açıdan düşünmek bile istemem, çok zorlu bir yol. Ganbare, Dark-chan! :haha:

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git