Düşünceleriniz, Paylaşmak İstedikleriniz?-http://www.anitr.com/anitr_manga.png

Gönderen Konu: Düşünceleriniz, Paylaşmak İstedikleriniz?  (Okunma sayısı 171053 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı CloudT

• Shindara dou suru?
  • S.Moderatör
  • *
  • Karma 54
  • Alınan Beğeni: 177
  • I LOVE CURRY RAMEN!
    • Profili Görüntüle
Ynt: Düşünceleriniz, Paylaşmak İstedikleriniz?
« Yanıtla #120 : 03 Ekim 2012, 20:12:58 »
Okulun modern diller fakültesi aracılığı ile aldığım Çince derslerime bu dönem Japon Kültür Topluluğu aracılığı ile Japonca ve Asya topluluğu aracılığıyla Koreceyi ekliyorum. Sonra ver elini Asya yapıcem. Hadi hayırlısı. :puf:

Altından nasıl kalkacaksın merak ediyorum, Çince yeterince belalıyken aralarında Japonca ve Koreceyi de ekliyorsun ya ne diyeyim helal olsun ama Korece rahat bir dildir çok zorlanmazsın maksimum 1 yılda rahatlıkla konuşuyor ve anlaşabiliyor hale gelirsin.

Çevrimdışı Hilda

• Hildegard
  • Seviye 6
  • *
  • Karma 20
  • Alınan Beğeni: 1
  • Haters Gonna Hate!
    • Profili Görüntüle
    • My Anime List
« Yanıtla #121 : 03 Ekim 2012, 21:07:39 »
Aaushuah yaramaz çocuklar gibiyim vallahi. xD Sürekli bir yerlerimi incitiyorum. :D Geçen hafta el bileğim, bu hafta ayak bileğim. :D Önümüzdeki hafta kafamı kırmayı planlıyorum asdf hem belki böylelikle salı günkü sunumumdan da kurtulabilirim. :p

Bir de bugün otobüste oturduğum koltuğun arkasında ayakta duran bir çocuk *çocuk dediğime bakmayın belli ki üni öğrencisiydi* telefonumun arkaplanındaki Sasuke'yi görünce "Oha, abla bak Sasuke!" nidalarıyla gülmeye başladı. :D Ablası "Şşşş!" falan dedi diye sadece dönüp bakmakla yetinmek zorunda kaldım ya neyse...  :blm:
Düşünceleriniz, Paylaşmak İstedikleriniz?-http://i1154.photobucket.com/albums/p538/Hildegard_/PS/beelimza_zps485d7f71.jpg

Belmark Kaibeelzebub Bellbottom & Bellboy plus Belgian Waffle the 35th u.u"

Beelzebub FC~

(click to show/hide)

Çevrimdışı NaNtokaNaru

• いたち ^/_\^
  • Seviye 10
  • *
  • Karma 24
  • Alınan Beğeni: 22
  • ええじゃないか
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #122 : 03 Ekim 2012, 21:18:04 »

Aaushuah yaramaz çocuklar gibiyim vallahi. xD Sürekli bir yerlerimi incitiyorum. :D Geçen hafta el bileğim, bu hafta ayak bileğim. :D Önümüzdeki hafta kafamı kırmayı planlıyorum asdf hem belki böylelikle salı günkü sunumumdan da kurtulabilirim. :p
Geçmiş olsun :( Dikkat et kendine!  >:(

Bu arada herkese selam ^^

Mastering others is strength. Mastering yourself makes you fearless. Lao TZU
(click to show/hide)

Çevrimdışı Hilda

• Hildegard
  • Seviye 6
  • *
  • Karma 20
  • Alınan Beğeni: 1
  • Haters Gonna Hate!
    • Profili Görüntüle
    • My Anime List
« Yanıtla #123 : 03 Ekim 2012, 21:23:36 »
Geçmiş olsun :( Dikkat et kendine!  >:(

Bu arada herkese selam ^^

Selam!~ Teşekkür ederim. *-* Kızma, tamam asdf.  :uhu:
Düşünceleriniz, Paylaşmak İstedikleriniz?-http://i1154.photobucket.com/albums/p538/Hildegard_/PS/beelimza_zps485d7f71.jpg

Belmark Kaibeelzebub Bellbottom & Bellboy plus Belgian Waffle the 35th u.u"

Beelzebub FC~

(click to show/hide)

Çevrimdışı massalia

• Karneval - Yogi sama *_*
  • Emektar Üye
  • *
  • Karma 40
  • Alınan Beğeni: 4
  • Yesrib chan gaaalp ben
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #124 : 04 Ekim 2012, 02:31:57 »
heee inanılmaz sonunda bisikletleyim!2 aydır bunu bekledim :al2:
bisikletle okula gitmek kadar güzel bi şey var mı yaa çocukluğuma döndüm HEM DE ŞEKER PEMBESİ yav kıyamam :8:

hilda-san,sanırım salgın şeklinde bi sakarlık var,ben de üç defa ayağımı burktum hem de yolda çocuğun biri yardıma geldi de kurtuldum ;D
Düşünceleriniz, Paylaşmak İstedikleriniz?-http://i.imgur.com/MCsfaU8.png

İskender feth ettiği yerlere baktı ve ağladı.Çünkü artık,feth edilecek başka bir dünya kalmamamıştı...

Prenses ve Ejderha
Natsu ve Lucy

(click to show/hide)

Çevrimdışı Turkuaz

• ~
  • Emektar Üye
  • *
  • Karma 34
  • Alınan Beğeni: 12
  • (✿◠‿◠)
    • Profili Görüntüle
    • ElmaKurdu
« Yanıtla #125 : 10 Ekim 2012, 20:19:25 »
 :uhu:

okuldan yeni geldim iki saat sonra yine dersim var gitcem  :uhu:
Topluma hizmet dersinde uygulamak için yaratıcı proje fikirlerine ihtiyacımız var  :uhu:
Öğrencilerin sunduğu fikirleri hoca beğenmiyo hocanın beğeneceği şeylere de bizim yoğun programımız yüzünden zamanımız olanak vermiyo sıkıştık kaldık :(
Düşünceleriniz, Paylaşmak İstedikleriniz?-http://24.media.tumblr.com/6a3b6295f10a547ff2d4de2f00d47d6e/tumblr_mm8o1pd9lP1s8mgkyo1_500.gif
(click to show/hide)

Çevrimdışı panres

• yeliz-art
  • Moderatör
  • *
  • Karma 41
  • Alınan Beğeni: 115
  • Güven iki ucu keskin kılıçtır.
    • Profili Görüntüle
    • yeliz-art.blogspot
« Yanıtla #126 : 18 Ekim 2012, 00:05:25 »
hayatımdaki yenilik nedeniyle sınırsız internetten sınırlı internete  geçmek çok zor bir şey :( bazen sınırsız zannedip bir şeyler izlemeye başlıcağımda  şitt kotalı internet kullanıyorsun cık cık cık video izlemek yok  diye engelleme baya kötü bir şey :(

Atamam  olmayınca kötü hissetmem  ve karşılaştığım meslektaşımdan biri bana bu benim 5. girişim ve 5 inde de  atanamadım demesi beni baya bir hüsrana uğrattı aynı durum söz konusu olmasın :( hele ki yaş sınırına  takılmak istemiyorum :(  Öğrencilerimle ders işlemek istiyorum.Rapor hazırlamak vs :)

yan apartmandaki köpekler durmadan balkona pislemesi  ve sahiplerinin aldırış etmeden o pisliğe göz yumması ığğğğk  güzelim deniz manzarasını mahvediyor.Birde gemiler denizi batırmasa  kokunuz taaa benim balkonuma geliyor :(

off içim karardı neyse sizinde içinizi kararmayayım :)
Düşünceleriniz, Paylaşmak İstedikleriniz?-http://fc03.deviantart.net/fs70/f/2011/329/0/9/self_portrait__5_by_panres-d4ha65d.jpg
resim benim çalışmam ve imzamı kendim yaptım

Çevrimdışı CloudT

• Shindara dou suru?
  • S.Moderatör
  • *
  • Karma 54
  • I LOVE CURRY RAMEN!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #127 : 18 Ekim 2012, 00:34:12 »
Yorgunum, üstümden tır geçmiş gibi ama yinede keyifli geçen günler adına yorgunluğu pek önemsememeye başladım.

Çevrimdışı smlyhee

• Yohohoho~
  • Seviye 2
  • *
  • Karma 4
  • Alınan Beğeni: 0
  • Carpe Diem
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #128 : 18 Ekim 2012, 12:36:06 »
Tavşanım kaç gündür yemek yemiyordu, meğersem ön dişleri fazla uzamış ve ağzı kapanmadığı için mamaları çiğneyemiyormuş. Bugün veterinere götüreceğim ve muhtemelen dişleri törpülenecek ;_; Her şeyde yanında durdum ama bunda nasıl yanında duracağım bilemiyorum ;_; Artık ağlaya zırlaya dururum ne yapayım T^T
Düşünceleriniz, Paylaşmak İstedikleriniz?-http://i.imgur.com/FBMHR.png
Boku wa Chopper, Tony Tony Chopper~

Çevrimdışı CloudT

• Shindara dou suru?
  • S.Moderatör
  • *
  • Karma 54
  • I LOVE CURRY RAMEN!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #129 : 18 Ekim 2012, 12:57:15 »
Tavşanım kaç gündür yemek yemiyordu, meğersem ön dişleri fazla uzamış ve ağzı kapanmadığı için mamaları çiğneyemiyormuş. Bugün veterinere götüreceğim ve muhtemelen dişleri törpülenecek ;_; Her şeyde yanında durdum ama bunda nasıl yanında duracağım bilemiyorum ;_; Artık ağlaya zırlaya dururum ne yapayım T^T

O anın fotoğrafını çek diyecektim lakin izlemeyemem diyorsun, nasıl fotoğrafını çekeceksin ki diye de kendime soruyorum. Yine de merak ediyorum. *o*

Çevrimdışı smlyhee

• Yohohoho~
  • Seviye 2
  • *
  • Karma 4
  • Carpe Diem
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #130 : 18 Ekim 2012, 15:39:23 »

O anın fotoğrafını çek diyecektim lakin izlemeyemem diyorsun, nasıl fotoğrafını çekeceksin ki diye de kendime soruyorum. Yine de merak ediyorum. *o*
Aslında çekilmesi lazım. İnternette neyle karşılaşacağım acaba diye görsellerden araştırdım fakat hiçbir şey bulamadım. Şimdi paranoyak bi' halde gidiyorum oraya ;_;

Çevrimdışı NaNtokaNaru

• いたち ^/_\^
  • Seviye 10
  • *
  • Karma 24
  • ええじゃないか
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #131 : 18 Ekim 2012, 16:17:25 »
Kaygılanmana gerek yok bence , tavşanların dişleri de tıpkı tırnakları gibi uzar , doğal ortamlarında 50-100 öğün yediklerini düşünürsek doğal olarak törpüleniyor yada çenelerinde bir sorun varsa kendileri bir şekilde dişlerini sert şeylerle bileyliyorlar. Tabi bu doğal ortamlarında yaşayan tavşanlar için geçerli ama senin tavşancığın da doğası buna yatkındır. Canının yanacağını sanmıyorum hem bir veteriner daha sağlıklı törpüleyecektir diye düşünüyorum ama korkmaması için ona cesaret verebilirsin ^.^ Sonuç olarak bu gerekli bir şey sende biliyorsundur bunları zaten , yani sıkma canını :)

(click to show/hide)

Çevrimdışı smlyhee

• Yohohoho~
  • Seviye 2
  • *
  • Karma 4
  • Carpe Diem
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #132 : 18 Ekim 2012, 17:30:22 »
Teşekkür ederim Nantokanaru :8: Ama törpüleme olmadı, dişlerinde anormal bir uzunluk yokmuş çok şükür ama sanırım hasta. Bir tavşan uzmanına yönlendirildim, annemi ikna etmem lazım götürmesi için -__-" Neyse inşallah tedavi edilecek :( Bugün elde edilen sonuç kolumda bir yığın tırnak izi :yk:

Çevrimdışı NaNtokaNaru

• いたち ^/_\^
  • Seviye 10
  • *
  • Karma 24
  • ええじゃないか
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #133 : 18 Ekim 2012, 20:43:50 »
İnşallah mühim bir şeyi yoktur da yakın zamanda iyileşir^^

(click to show/hide)

Çevrimdışı smlyhee

• Yohohoho~
  • Seviye 2
  • *
  • Karma 4
  • Carpe Diem
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #134 : 18 Ekim 2012, 21:42:29 »
Üşütmüş Luffy -_- Eh hep mermerde yatarsa böyle olur. Yanıma aldım :3 Bir süre benimle kalacak hohoho :utandim: