Naruto > Naruto Anketler

En Sevdiğiniz Göz Tekniği ?

(1/8) > >>

Yuugan:
Sharingan'ları "Sharingan" ve "Magekyou Sharingan" diye ikiye ayırdım çünkü ikiside farklı sayılır.( Farklı teknikleri ve işlevleri var) Bence Mangekyou Sharingan Amaterasu Sussano falan  :wizi: :wizi:

Linkback: https://anitr.com/forum/en-sevdiginiz-goz-teknigi-t312.0.html

uzumakijutaro:
Ben Rinnegan diyorum. Sonuçta ata göz kendisi. Byakugan da Sharingan da Rinnegan'dan türedi. Bu yüzden en güçlü Rinnegan olduğunu düşünüyorum. Ayrıca Nagato ile Rinnegan'ı kesinlikle değerlendirmeyin. Manga okuyanlar bilir ama okumayanlar animeye gelicek açıklamaları beklesinler^^ Rinneganın gücü hayallerin ötesinde(gerçi bizde tam göremedik)

SineBirYan:
Mangayı da geçtim artık. Animeye gelindi. Arkadaşlar şu jubi'yi ayıran adam aslında Rinnegana sahipmiş ve oğullarından birinde Sharingan varmış. Madara kendi söyledi. Burada Sharingan'ın Rinnegan'dan daha iyi olması imkansız. Ayriyetten bu muhabbeten de sıkıldım yav  :-\

Hayır tartışabilecek bir konu ama herkes aynı sormasın artık yav  :bnn:

DarkMP:
Bende rinnegan dedim. Üstelik yeni bir göz tekniği çıkacak gibi bekleyip göreceğiz :)

NeverSoft:
Soru en sevdiginiz goz teknigi olsa byakugani yada sharingani secerdim ama en iyisi soz konusuysa rinnegani hic biri gecemez :zip:

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git