Fairy Tail > Fairy Tail Tartışma

Fairy Tail Manga Tartışma (Spoiler İçerir)

(1/5) > >>

Kasumikage:
Şu anda takip ettiğim mangalar içinde belkide en heyecanlısı Fairy Tail *-* her bölümde ayrı birşey yarım kalıyor ve diğer haftayı merakla bekliyorum.. Bu arada animede bazı bölümlerdede mangada farkedemediğimiz şeyler farkediyoruz u.u yani bana öyle oldu...Misal;

Bir bölümde Grandine yani gökyüzü ejderhasının bir ışık şeklinde Igneel ile konuştuğunu görmüştük.Grandine'nin oradaki sesi ile Makarov'un arkadaşı Poluchka'nın sesinin aynıydı.Çoğu arkadaşım Poluchka acaba Grandine mi? diye düşünürken benim aklıma şey gelmiş bulunmakta...

Acaba Poluchka Grandine'nin edolas'daki halimi...Çünkü önceden Mystogan ile konuştuğunuda görmüştük. :ds:

Kasumikage:
Kimse cevap yazmadı ancak dayanamadım >.< Son sayı nasıl bitti öyle ya *-* umarım blöf yapmıyordur Ultear <.<

Nero:
Gray o dövüşlerin bel kemiği olacak. Ki bana göre ihanet edebiliriltesi var. Hocasına zaafı varsa kızınada vardır.

Kasumikage:
Ultear'ın blöf yaptığını düşünen çok kişi var :/ ama umarım blöf değildir ve bizi şaşırtarak birşeyleri açığa kavışturur  :muzik:

Nero:
Gray'i kendi safflarına çekmek istiyor bence. Olası Gray-Natsu dövüşü yakında olabilir.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git