-http://www.anitr.com/anitr_manga.png

Gönderen Konu: FORUMA NASIL VE NEDEN GELDİNİZ?  (Okunma sayısı 3167 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı beyza22

• Seviye 2
  • *
  • Karma 0
  • Alınan Beğeni: 4
    • Profili Görüntüle
FORUMA NASIL VE NEDEN GELDİNİZ?
« : 21 Eylül 2014, 08:53:16 »
ben çoğu veya bazı kişiler  gibi foruma  manga okumak veya anime izlemek için gelmedim.(hazır formu açmışken mangayı da okuyorum :ok:)ben foruma sınıfımda hiç anime izleyen bulamadığım için geldim :8:           sınıftaki çoğu kişiye anime önerdim ama saçma buldular  :8:(fairy tail veya naruto hiç saçma bulunurmu :ihih2:)  forumda konuda açabiliyorum [wow].İşte foruma gelme nedenim bu.

Çevrimdışı CloudT

• Shindara dou suru?
  • S.Moderatör
  • *
  • Karma 54
  • Alınan Beğeni: 177
  • I LOVE CURRY RAMEN!
    • Profili Görüntüle
Ynt: FORUMA NASIL VE NEDEN GELDİNİZ?
« Yanıtla #1 : 21 Eylül 2014, 16:33:14 »
Evet, konu açabildiğini çok rahat görüyoruz. İyi de yapıyorsun tabii.  :ihih2:

Bu arada, not olarak düşeyim -ki konu başlıklarını büyük olarak yazmazsan seviniriz. İtici geliyor, yorum yazma isteği kalmıyor insanda. Sanki bağıra çağıra nasıl geldiniz lan foruma adam olun cevap verin gibi.  :al:

Ve cevap verecek olursam, nedeni her foruma kaydolma sebebimle aynı. Sohbet/muhabbet. Bir de yeni forum görünce, bir iki yardım edeyim, el uzatayım sebebinden girerim.

AniTR'yi de görünce aynı sebeple, belki yardım edilecek, forumu canlandırıp, hareketlendirecek bir şeyler olur diye girdim ve hâlâ da aynı sebeplerle devam ediyorum. Başka etkenlerde var tabi ama sebeplerden biri bu.

Mesajınızı Beğenen Kişiler

Çevrimdışı Wizy

• Yönetici
  • *
  • Karma 71
  • Alınan Beğeni: 208
  • Anitr.Com
    • Profili Görüntüle
    • Anitr.Com
« Yanıtla #2 : 21 Eylül 2014, 17:07:07 »
Evet, konu açabildiğini çok rahat görüyoruz. İyi de yapıyorsun tabii.  :ihih2:

Bu arada, not olarak düşeyim -ki konu başlıklarını büyük olarak yazmazsan seviniriz. İtici geliyor, yorum yazma isteği kalmıyor insanda. Sanki bağıra çağıra nasıl geldiniz lan foruma adam olun cevap verin gibi.  :al:

Ve cevap verecek olursam, nedeni her foruma kaydolma sebebimle aynı. Sohbet/muhabbet. Bir de yeni forum görünce, bir iki yardım edeyim, el uzatayım sebebinden girerim.

AniTR'yi de görünce aynı sebeple, belki yardım edilecek, forumu canlandırıp, hareketlendirecek bir şeyler olur diye girdim ve hâlâ da aynı sebeplerle devam ediyorum. Başka etkenlerde var tabi ama sebeplerden biri bu.

Ve tüm ailesi elimizde, forumdan uzaklaşacak olduğu her gün için sırasıyla aile üyelerinden birisinin saçlarını 0'a keseceğiz :D

Çevrimdışı CloudT

• Shindara dou suru?
  • S.Moderatör
  • *
  • Karma 54
  • Alınan Beğeni: 177
  • I LOVE CURRY RAMEN!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 21 Eylül 2014, 20:28:32 »
Benim saçlarımı kesebilirsiniz, bedenimi kullanabilirsiniz, hatta ruhumu da alın paşa paşa kullanın ama ailemin kılına zarar gelirse, hack ederim hepinizi. Nasıl edeceğim bilmiyorum ama gerekirse parayla yaparım. Virüs atarım alayınıza.  :ah:

(click to show/hide)

(click to show/hide)

(click to show/hide)