AniTR Fansub > Diğer Fansub Grupları

Manga Dünyası

<< < (4/4)

MrNyaa:
Mesajı yazdığım vakitlerde girememiştimde

Neyse

Başarılar...

ThunderWolf:

--- Alıntı yapılan: MrNyaa - 06 Temmuz 2014, 01:05:25 ---Mesajı yazdığım vakitlerde girememiştimde

Neyse

Başarılar...

--- Alıntı sonu ---

Sunucu taşıması yaptım o yüzden olablir. Teşekkürler :)

ThunderWolf:
Merhaba arkadaşlar. Önce bi site açmıştık, sonra online okuma açtık sonra da çeviri grubu. Fakat 1 tane çevirmen-editörümüz var şimdilik o da kendisi kardeşim olur beni kırmadı girdi bu işe [:)]

Online okuma da Naruto,Bleach,One Piece, Shingeki no Kyojin, Tower of God ve Sun ken Rock'ı paylaşıyorum şimdilik. Naruto ve Bleach' i mangadiyarı çeviriden, One Piece'i de Tortuga'dani Tower of God'ı da Webtoon Garden'dan alıyorum Shingeki no Kyoojin'i de anikeyf fansubum izinleriyle paylaşıyorum ve zaten okuma sitesinde isimlerini ve creditsleri mevcut. Yeni bölümler geldikçe güncelleme de bulunacağım.

Onun dışında Sun Ken Rock serisinin çevirisi mangaframe de biliyorsunuz. Çevirilerini dışarda paylaşmak istemiyorlar bende saygı duyuyorum tabiki. 127 ye kadar çeviri mevcut zaten. 128. bölümü de biz çevirdik editledik. İlk işimiz o yüzden olumlu-olumsuz yorumlarınızı beklemekteyim.

Sun Ken Rock - 128

Diğer bir yandan çevirmen ve editör olarak aranıza katılırım diyorsanız beklerim.

Çevirmen ve Editör Başvuru

Herkese iyi forumlar. Keyifli Okumalar [:)]

http://www.mangaearth.com/

http://www.mangaearth.com/onlineoku/

ThunderWolf:
Herkese Merhabalar...

Askere gittiğimden dolayı sitemiz kapanmıştı ve bi duyuru falan da yapamamıştık o zaman. Şimdi bambaşka formatla karşınızdayız.

Yaklaşık 3 buçuk ay önce açtığımız sitemizde içerik olmadan genel bir duyuru yapmayalım dedik. Şu an içeriğimiz bol olmakla birlikte büyümeye devam ediyorum ve edeceğiz de. Sizler de sitemizi ziyaret edebilir aramıza katılabilir ve yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz. Herkese kapımız açıktır.

http://fancanyon.com/

eyo-sama:
Başarılar

Navigasyon

[0] Mesajlar

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git