--> Anime&Manga Dünyası Genel Duyuru <---http://www.anitr.com/anitr_manga.png

Gönderen Konu: --> Anime&Manga Dünyası Genel Duyuru <--  (Okunma sayısı 4213 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mugiwara'nın Aynası

• Abrek-kun
  • Moderatör
  • *
  • Karma 4
  • Alınan Beğeni: 33
    • Profili Görüntüle
--> Anime&Manga Dünyası Genel Duyuru <--
« : 03 Haziran 2013, 04:21:10 »
Merhaba arkadaşlar,

Türkiye'de Anime ve Mangaların durumu ortada. Daha çok yaygınlaşması ve manga yazarlığı konusunda bana ışık tutması için bir kanal
oluşturdum ve otaku arkadaşların da desteği ile kanaldaki videoları bu bölümde paylaşmaya karar kıldık. Başta NeverSoft, DarkMP ve
Wizy olmak üzere destek olan herkese çok teşekkür ederim.

Bunun haricinde, daha önce bu tür videolar yapan tecrübeli bir konuşmacı değilim. Kamera karşısında herhangi bir şey anlatmaya çalışmak ve en önemlisi de hatasız ve akıcı bir şekilde konuşmak gerçekten sabır ve tecrübe isteyen bir iş. Dolayısıyla Anime ve Manga incelemerinde veya tanıtımlarında yapılan hataları anlayışla karşılayacağınızı umuyorum. Zamanla diksiyon ve akıcılık konusunun da üstesinden gelip kanalı hep birlikte daha iyi yerlere taşıyacağımıza inanıyorum.

Kanalda yapılan değişiklikleri veya aklıma gelen bilgileri mesajı düzenleyip üzerine ekleyeceğim.

22.06.13 Güncellemesi:
Kanal adı ''Abrek ile Anime ve Manga Dünyası'' olarak güncellenmiştir.

26.06.13 Güncellemesi:
Manga incelemeleri, serilerin kendi bölümlerine taşınmıştır.

Çevrimdışı SineBirYan

• Seviye 6
  • *
  • Karma 3
  • Alınan Beğeni: 7
    • Profili Görüntüle
Ynt: Mugiwara Otaku Genel Duyuru
« Yanıtla #1 : 03 Haziran 2013, 10:52:58 »
Türkiye'den hele hele anime dünyasından hele hele anitr'den böyle bir şey gelmesi şok edici bir durum benim için. Yabancı anime inceleme videolarını görüyordum ama hep es geçiyordum. Videolarını hep izleyeceğim sınavlardan sonra ama abone oldum merak etme.

Bir de video editleme konusunda biraz araştırma yapabilirsin. Sonuçta kamerayı açtığında her şeyi bir anda söylemek zorunda değilsin. Stüdyoya girip kayıt yapanlar kaç yüz kez deniyorlar da en sonunda oluyor.

Forumdaki ilk yorumun da benden oldu hadi yine iyisin. Umarım sadece inceleme ve anlatımlarla sınırlı kalmazsın.
--> Anime&Manga Dünyası Genel Duyuru <---http://i55.tinypic.com/2efm3ol.png--> Anime&Manga Dünyası Genel Duyuru <---http://shonenbeam.files.wordpress.com/2010/08/reborn-302-1.gif

Çevrimdışı Wizy

• Yönetici
  • *
  • Karma 71
  • Alınan Beğeni: 208
  • Anitr.Com
    • Profili Görüntüle
    • Anitr.Com
« Yanıtla #2 : 03 Haziran 2013, 11:10:40 »
Eğer mugiwara007 arkadaşımız uygun görürse beraber yapmayı düşündüğümüz planlarım var. Önümüzde ki günlerde neler olacak göreceğiz ^.^

Çevrimdışı CloudT

• Shindara dou suru?
  • S.Moderatör
  • *
  • Karma 54
  • Alınan Beğeni: 177
  • I LOVE CURRY RAMEN!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 03 Haziran 2013, 13:06:33 »
Animeler hakkında hazırlanan konuşmaları takip ederim ve abone olduklarımda vardır. Geçenlerde senin de bir konuşmana denk geldim fakat sonuna kadar dinleme fırsatım olamadı, dışarı çıkmam gerekti.

Burada böyle bir şey olacağını öğrenmem de tuz biber niyetine oldu ve takipteyim.

Kolay gelsin.

Çevrimdışı Dromenda

• Moderatör
  • *
  • Karma 38
  • Alınan Beğeni: 17
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 03 Haziran 2013, 19:11:21 »
Tüm incelemelerin için eline sağlık. Hemen hemen en başından beri takip ediyorum işini hakkıyla yapıyorsun gerçekten.

SineBirYan'ın da dediği gibi video editleme üzerinde durabilirsin tek seferde çekmek çok zor olsa gerek.

Şu ana kadar gördüğüm çok fazla anime inceleme kanalları oldu fakat Türkçe olarak şuan için ilk ve tek yapan sensin sanırım. Takipte olacağım ve kanalın tanıtılması için elimden geleni yapacağım sonuçta böyle bir kanal görmek çok umutlandırıcı bi' şey. Çalışmalarında başarılar^^

Çevrimdışı Mugiwara'nın Aynası

• Abrek-kun
  • Moderatör
  • *
  • Karma 4
  • Alınan Beğeni: 33
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 04 Haziran 2013, 12:34:51 »
Teşekkür ederim arkadaşlar, video editleme konusunda çalışıyorum yavaş yavaş öğrenicez bu edit işini de :)