AniTR Diğer > Sohbet-Muhabbet

Tek karede anime tahmini

(1/33) > >>

Utauyo:
Evet kurallar film tahmin etme oyunuyla aynı, sadece anime tahmin etcez burda [:ok:]

--- Alıntı yapılan: Lynx - 13 Mart 2011, 22:12:03 ---Her forumun olmazsa olmazlarından bir tanesi olan yararlı bir oyun. Forum da oyun kategorisi olmadığı için buraya açma gereği duydum.

Herkes bu oyunun nasıl oynandığını bilir ama ben yinede biraz anlatayım ve bir kaç ipucu vereyim acemi arkadaşlar için.

Öncelikle kurallar

* Filmden bir kare atan kişinin ipucu verip vermemesi tamamen onun isteğine kalmış birşey. İsterse ipucu verebilir isterse vermez.
* Sorulan bir soru 48 saat içinde bilinmezse başka birisi yeni bir soru sorabilir
Soru soracak arkadaşlara ipucu

Örnek Resim

Paylaştığım resimi sağ tıklayıp url 'yi kopyala dediğimizde ve adres çubuğuna yapıştırdığımızda;
'' http://www.sinemadevri.com/ssler/sinemadevri_com_merhaba-dunyali8.jpg '' yazıyor. Yani filmin ismi adreste yer alıyor. Google 'dan bulduğunuz resmi bilgisayarınıza kaydedip tinypic.com 'a yükleyin orada harfler ve rakamlardan ibaret olur link yani filmin adını bu şekilde bulmak ortadan kalkmış olur.

Resimlerinizi tinypic 'e atmanızı öneriyorum çünkü oldukça kullanışlı bir site ve resimlerin ömürleri uzun oluyor. Imageshack üye olmayanlara resimleri göstermiyor o yüzden oraya atmayın çoğu kişiye resim gözükmeyecektir.

--- Alıntı sonu ---

Ben başlıyorum..

[/b]

Merue:
Rihou, karakter. Ueki no Housoku, seri.

Utauyo:
Bildiniz devam ediniz ;D

chrome*:
ben sorayım onun yerine  ;D kızmaz o bana

Anime_c Phoenix:
 :cicek:hakushaku to yousei  'den lydia :cicek:
eminim o yüzden devam ediyorum :)