AniTR Anime > Amv & Opening - Ending

Elfen Lied - Lilium çevirisi

<< < (2/3) > >>

DarkMP:

--- Alıntı yapılan: NeverSoft - 17 Haziran 2011, 00:13:04 ---Ellerine saglik..Tesekkurler... [:ok:]
Ben de bunu pianoda calmayi ogreniyorum. Gerci daha anca yarisina gelebildim... ;D

--- Alıntı sonu ---

ben çalabiliyorum :) guitar pro 5 kullanırsan daha rahat oluyor

NeverSoft:
Tavsiyen icin saol DarkMP bi bakiniyim... [:ok:] Daha once hic kullanmamisttim...

DarkMP:

--- Alıntı yapılan: NeverSoft - 17 Haziran 2011, 00:41:31 ---Tavsiyen icin saol DarkMP bi bakiniyim... [:ok:] Daha once hic kullanmamisttim...

--- Alıntı sonu ---
Hemen hemen istediğin şarkının gp için yapılmış tabları bulunur. Program genel olarak notaları yazıp istediğin aletle müzik yapabilmeni sağlıyor.
Hazır tabları kullanarak nasıl çalındığını org klavyesinde ya da gitarda hangi notalara, tuşlara basıldığını görebilirsin.

NeverSoft:

--- Alıntı yapılan: DarkMP - 17 Haziran 2011, 00:48:15 ---
--- Alıntı yapılan: NeverSoft - 17 Haziran 2011, 00:41:31 ---Tavsiyen icin saol DarkMP bi bakiniyim... [:ok:] Daha once hic kullanmamisttim...

--- Alıntı sonu ---
Hemen hemen istediğin şarkının gp için yapılmış tabları bulunur. Program genel olarak notaları yazıp istediğin aletle müzik yapabilmeni sağlıyor.
Hazır tabları kullanarak nasıl çalındığını org klavyesinde ya da gitarda hangi notalara, tuşlara basıldığını görebilirsin.

--- Alıntı sonu ---

Yardimi dokunur o zaman^^ Cok yardimci oldun.. Tekrar cok tesekkurler...

oqueys:
hey hey bu şarkıyı eğer çalar isen ve videoya  kaydedip burada  yayınlasan güzel olmaz mı ?  :utangaç:

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git