-http://www.anitr.com/anitr_manga.png

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Konular - byefkar

Sayfa: 1
1
Bleach Download / Bleach 480P+MKV+60-70 mb+Türkçe Altyazılı
« : 15 Kasım 2012, 15:05:26 »
Bleach
-http://selimonder.com/wp-content/uploads/bleach36.jpg

Bleach 60-70 mb Türkçe altyazı gömülü

Anime'nin Adı: Bleach
Bölüm Sayısı: 366
Yayım Tarihi: 5/10/2004
Türkiye'de: Yayımlanmadı
Genel Puan: 8.7
Çeviri: Kazasker &  Eray.gns
Upload: ByefkarTanıtım
  15 yaşında ki Kurasaki Ichigo bir lise öğrencisidir. Diğer insanlardan onu ayıran fark ise hayeletleri görebilmesi ve onlarla konuşabilmesidir. Bir gün, daha önce görmediği türde bir hayalet görür. Bu hayaletlerin adı Hollowdur ve genellikle yaşam enerjisi yüksek olan ruhlara saldırırlar. Hollowlardan biri İchigonun ailesine saldırır iken yardıma Kuchiki Rukia adlı shinigami yetişir. Dövüş sırasında yaralanan Rukia, Hollowu yok edebilmek için çareyi İchiga'ya güçlerini bir kısmını vermekte görür. Ama Rukia, Ichigo'ya güçlerini verir iken birden bütün güçlerinin gittiğini fark eder. İchigo bu yüzden geçici shinigami olarak görev yapmaya başlar.

  İchigo'nun hayatında bu olay büyük değişim noktası olmuştur. Hem yaşayan dünyada hemde ruhlar dünyasında ki dertler ile boğuşur.

Bleach Alternatif Link
Rapidshare


(click to show/hide)

Bleach Upoading Link
Bleach 1-172
Bleach 173-344
Bleach 345-366


2
Anime Download / Suzuku MKV TR altyazı gömülü
« : 06 Kasım 2012, 03:28:00 »
-http://www.advancedanime.com/pictures/suzuka_wallpaper.jpg

Anime'nin Adı: Suzuka
Çevirmen: ademania
Kategori: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 26
Genel Puan: 7.67


Tanıtım:

Yamato Akitsuki liseye yeni başlamış 15 yaşında bir gençtir. Okulu Tokyo’da olduğundan yalnız başına bu koca şehirde yaşam savaşı vermesi gerekmektedir. Yengesinin sahip olduğu pansiyona yerleşen Yamato, yardım etmek ve kirayı ödeyebilmek adına, yengesi tarafından işletilen banyoda temizlik işlerinde çalışmaktadır. Gündüz okul, gece de temizlik işleri ile okul yaşamı başlamıştır.

Okul çıkışı, spor sahasında tek başına yüksek atlama antrenmanı yapan bir kız görür ve kıza aşık olur. Uzun uzun kızı izledikten sonra yola koyulur ancak aklında hep O kız vardır. Akşam yaşanan birkaç talihsiz kaza sonucu kız ile aynı pansiyonda ve yan yana odalarda kaldıklarını öğrenir. Asıl önemlisi de kızın adının Suzuka Asahina olduğunu öğrenmiştir. Maalesef Yamato’nun hisleri Suzuka’nınkiler ile ortak değildir. Gerçi okul daha yeni başlamıştır ve Yamato’nun önünde koca bir sene vardır. Konu Anime Manga Tr den alıntıdır.

​Media free upload ları tamamen Bana aittir.

Sayfa: 1