Unutamadığınız Anime Replikleri?-http://www.anitr.com/anitr_manga.png

Gönderen Konu: Unutamadığınız Anime Replikleri?  (Okunma sayısı 65208 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Turkuaz

• ~
  • Emektar Üye
  • *
  • Karma 34
  • Alınan Beğeni: 12
  • (✿◠‿◠)
    • Profili Görüntüle
    • ElmaKurdu
Ynt: Unutamadığınız Anime Replikleri?
« Yanıtla #15 : 19 Temmuz 2012, 17:58:47 »
İnsanlar bir şey feda etmeden hiçbir şey kazanamazlar. Bir şey kazanmak için,aynı değerde başka bir şey sunmalısınız.
/FMA/

Uyuyan güzel acaba hiç uyanmak istiyor muydu? Onu öpen prens sonuçta ona sonsuz mutluluk garantisi veremezdi. Uyuyan prenses rüyasında istediği mutluluğu yaşayabilir, Hatalarını mutluluğa çevirebilirdi. Ya bu düşüncelerle kaleyi saran o dikenli sarmaşıklar uyuyan prensese zarar vermek yerine onu korumak içinse?
/king of thorn olması lazım..
Unutamadığınız Anime Replikleri?-http://24.media.tumblr.com/6a3b6295f10a547ff2d4de2f00d47d6e/tumblr_mm8o1pd9lP1s8mgkyo1_500.gif
(click to show/hide)

Çevrimdışı PostalDude

• Seviye 1
  • *
  • Karma 0
  • Alınan Beğeni: 0
  • I Regret Nothing
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 19 Temmuz 2012, 18:03:38 »
Kıç Ağrısısın Gerizekalı!

Ichigo Kurosaki - Bleach
That one's 'cause I can! That one cause I have ammo left. That's for you Fugly. One for The Bobo the space-monkey! And one for the Little Johnny! And one for The Pope! And one for your Mother!

Çevrimdışı Hilda

• Hildegard
  • Seviye 6
  • *
  • Karma 20
  • Alınan Beğeni: 1
  • Haters Gonna Hate!
    • Profili Görüntüle
    • My Anime List
« Yanıtla #17 : 19 Temmuz 2012, 19:13:45 »
İnsanlar bir şey feda etmeden hiçbir şey kazanamazlar. Bir şey kazanmak için,aynı değerde başka bir şey sunmalısınız.
/FMA/

:8:

"Eğer yarın bir yılana dönüşecek olup...
İnsanları yutmaya başlasan...
İnsanları yuttuğun o ağızla bana...
"Seni seviyorum!" diye bağırsan...
Ben sana, bugün dediğim şekilde...
"Seni seviyorum!" diyebilir miyim?"

Ichimaru Gin (Bleach)
Unutamadığınız Anime Replikleri?-http://i1154.photobucket.com/albums/p538/Hildegard_/PS/beelimza_zps485d7f71.jpg

Belmark Kaibeelzebub Bellbottom & Bellboy plus Belgian Waffle the 35th u.u"

Beelzebub FC~

(click to show/hide)

Çevrimdışı thepumpkin

• Seviye 1
  • *
  • Karma 0
  • "Ölüm ve acı sadece eğlencenin maliyetidir"
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 20 Temmuz 2012, 02:00:06 »
*Acı ve Ölüm Sadece Eğlencenin Maliyetidir..
Zaraki Kenpachi

*Fazla güçlü sözler kullanma zayıf görünmene neden olur.
Aizen Sousuke

* Bir kimse ihanete uğramayı beklerken korku olmaz.Asıl korkutucu olan, beklenmedik anda gelen ihanettir, Kaptan Hirako.
Aizen Souske

*Bir neden mi istiyorsun... Hemde savaşmak için? Neden sadece kabul etmiyorsun, Ichigo? Sen savaş arıyorsun.Sen gücü arzuluyorsun. Bu doğru değil mi, Ichigo? Gücü arayan herkes istinasız şekilde savaş arar. Güçlenmek için mi savaşıyosun? Yoksa savaşmak için mi daha fazla güçlenmek istiyorsun?Bilmiyorum ve umrumdada değil. Emin olduğum tek şey bizim gibi insanlar bu şekilde doğar! Biz savaşmak için doğduk, Ichigo!! İçgüdülerin seni yeni savaşlara yönlendiricek. Bu daha güçlü olmak için tek yol. Bu senin sahip olduğun tek yol! Eğer düşmanını kontrol edicek gücü istiyorsan, kılıcını eline al ve onu yenene kadar kes!! Bu senin tek seçeneğin! Savaş, Ichigo! Bu senin önünde devam eden ve arkanda bıraktığın tek yol!!
Zaraki Kenpachi

*Bu dünya asla yalanlar ve dogrular diye ikiye ayrılmadi.Sadece acı gercekler vardır.
Aizen Sousuke

*Adımı unutma , sadece bir daha duymamak için dua et.
Grimmjow Jaggerjack

Bu kadar karizma karakter olunca replik de fazla oluyor bunlar sadece bir kısmı :) Bleach daima...

demkir

• Ziyaretçi
« Yanıtla #19 : 20 Temmuz 2012, 11:40:41 »
*Acı ve Ölüm Sadece Eğlencenin Maliyetidir..
Zaraki Kenpachi

*Fazla güçlü sözler kullanma zayıf görünmene neden olur.
Aizen Sousuke

* Bir kimse ihanete uğramayı beklerken korku olmaz.Asıl korkutucu olan, beklenmedik anda gelen ihanettir, Kaptan Hirako.
Aizen Souske

*Bir neden mi istiyorsun... Hemde savaşmak için? Neden sadece kabul etmiyorsun, Ichigo? Sen savaş arıyorsun.Sen gücü arzuluyorsun. Bu doğru değil mi, Ichigo? Gücü arayan herkes istinasız şekilde savaş arar. Güçlenmek için mi savaşıyosun? Yoksa savaşmak için mi daha fazla güçlenmek istiyorsun?Bilmiyorum ve umrumdada değil. Emin olduğum tek şey bizim gibi insanlar bu şekilde doğar! Biz savaşmak için doğduk, Ichigo!! İçgüdülerin seni yeni savaşlara yönlendiricek. Bu daha güçlü olmak için tek yol. Bu senin sahip olduğun tek yol! Eğer düşmanını kontrol edicek gücü istiyorsan, kılıcını eline al ve onu yenene kadar kes!! Bu senin tek seçeneğin! Savaş, Ichigo! Bu senin önünde devam eden ve arkanda bıraktığın tek yol!!
Zaraki Kenpachi

*Bu dünya asla yalanlar ve dogrular diye ikiye ayrılmadi.Sadece acı gercekler vardır.
Aizen Sousuke

*Adımı unutma , sadece bir daha duymamak için dua et.
Grimmjow Jaggerjack

Bu kadar karizma karakter olunca replik de fazla oluyor bunlar sadece bir kısmı :) Bleach daima...

vaaay bunlari sevdim zaten aizen in her sozu bi atasozu gibi bayiliyorum o adama

Çevrimdışı panres

• yeliz-art
  • Moderatör
  • *
  • Karma 41
  • Alınan Beğeni: 115
  • Güven iki ucu keskin kılıçtır.
    • Profili Görüntüle
    • yeliz-art.blogspot
« Yanıtla #20 : 21 Temmuz 2012, 22:45:40 »
"Ey karanlıklar içinde kaybolmuş zavallı gölge; Herkesin canını yakıp yukardan bakarsın. Günahlar içinde boğulmuş bir karmanın ruhu Bir kez de ölmeyi dener misin ?"

Ai Enma -Jigoku Shoujo (Hell Girl)

Unutamadığınız Anime Replikleri?-http://fc03.deviantart.net/fs70/f/2011/329/0/9/self_portrait__5_by_panres-d4ha65d.jpg
resim benim çalışmam ve imzamı kendim yaptım

Çevrimdışı Turkuaz

• ~
  • Emektar Üye
  • *
  • Karma 34
  • Alınan Beğeni: 12
  • (✿◠‿◠)
    • Profili Görüntüle
    • ElmaKurdu
« Yanıtla #21 : 01 Ağustos 2012, 04:40:10 »
Eğer birinin acısını paylaşmazsan, onu anlayamazsın. ama sadece onları anladın diye, onlarla aynı fikirde de olamazsın.
Nagato /Naruto

Sevginin dışında, fedakârlık doğdu... Nefret doğdu... ve biz acının ne olduğunu anladık!
Nagato/Naruto

Acı çekmeden alınan ders anlamsızdır. Çünkü karşılığında başka bir şey vermeden bir şey kazanılamaz. Ama acıya dayanıp üstesinden geldiğinizde, herkesten daha güçlü bir kalbe sahip olursunuz. Evet. Metal bir kalbe.
Fma/Ed

bir de konuyu sabitledim ~_~
Unutamadığınız Anime Replikleri?-http://24.media.tumblr.com/6a3b6295f10a547ff2d4de2f00d47d6e/tumblr_mm8o1pd9lP1s8mgkyo1_500.gif
(click to show/hide)

Çevrimdışı mikroq

• Seviye 9
  • *
  • Karma 14
  • Alınan Beğeni: 1
    • Profili Görüntüle
    • myanimelist
« Yanıtla #22 : 11 Eylül 2012, 11:17:56 »
CIAOSSU~ 。◕‿◕。

:speh:
Unutamadığınız Anime Replikleri?-http://i1154.photobucket.com/albums/p538/Hildegard_/PS/anakinimza.jpg
(click to show/hide)

Çevrimdışı mantı-k

• Seviye 1
  • *
  • Karma 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 12 Ekim 2012, 17:36:18 »
bir türlü unutamadığım sahnelerdendir : sasukeyi yerden yere vurup duvara dayayıp bunları söylediği sahne
"Omae wa yowai.Naze yowai ka?Tarinai kara da, nikushimi ga." (Zayıfsın.Neden zayıfsın?Çünkü nefretin eksik.) Uchiha Itachi

(elini kalbine koyar)
Kanamıyor ama buram çok acıyor
Gaara
çok acı bir bölümdü zaten bu sözden sonra salya sümük ağlamıştım  :uhu:

sonra prince of tennis den echizen ryoma 'mada mada dane' her bölümde en az on kez duyduğum için artık o kadar etkileyici gelmiyor ama insanın aklından da çıkmıyor  :?
Yakışıklı anime karakterlerine duyurulur:tarafımdan harem kurulmaktadır hepinizi has odaya beklerim :D

Çevrimdışı Dromenda

• Moderatör
  • *
  • Karma 38
  • Alınan Beğeni: 17
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 12 Ekim 2012, 18:54:23 »
Sanırım bende ayzaymır var nedense hiç aklıma gelmedi, 5 dakikadır düşünüyorum :D

Çevrimdışı mantı-k

• Seviye 1
  • *
  • Karma 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 12 Ekim 2012, 22:23:08 »
yok ya ondan değilidr ben de hemen bulmadım zaten sevdiğim sözleri tuttuğum bir liste vardı ordan aşırdım :)

demişken biraz daha ekliyim

Team Samui Sasuke'yi ararken

Omoi: Ne yaparım, ne yaparım...
Karui: Ha?
Omoi: Acaba Konoha'da bir sürü güzel kız varsa ve hepsi de bana aşık olurlarsa ne yaparım, merak ediyorum.
Karui: Evet, bu çok büyük bir sorun olurdu! Neden karşına ilk çıkan kıza çıkma teklifi etmiyorsun?!
Omoi: Bunu da düşündüm, ama ya o kız bana çok bağlanırsa ve benim köyden ayrılmama dayanamazsa... Belki de beraber intihar etmemizi isteyecektir.
Karui: :S

sandalyeden düşülesi bir konuşma XD

Tsunade hadi senle öleceğime dair bahse girelim nasıl olsa hep kaybediyorsun..-Jiraiya
ero senninn  :uhu:

Beni parçalamak istemen beni senin yanına yaklaştırmaz-Yondaime Hokage
minatooo  :8:
Yakışıklı anime karakterlerine duyurulur:tarafımdan harem kurulmaktadır hepinizi has odaya beklerim :D

Çevrimdışı massalia

• Karneval - Yogi sama *_*
  • Emektar Üye
  • *
  • Karma 40
  • Alınan Beğeni: 4
  • Yesrib chan gaaalp ben
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 13 Ekim 2012, 08:18:14 »
Eğer birinin acısını paylaşmazsan, onu anlayamazsın. ama sadece onları anladın diye, onlarla aynı fikirde de olamazsın.
Nagato /Naruto

Sevginin dışında, fedakârlık doğdu... Nefret doğdu... ve biz acının ne olduğunu anladık!
Nagato/Naruto

Acı çekmeden alınan ders anlamsızdır. Çünkü karşılığında başka bir şey vermeden bir şey kazanılamaz. Ama acıya dayanıp üstesinden geldiğinizde, herkesten daha güçlü bir kalbe sahip olursunuz. Evet. Metal bir kalbe.
Fma/Ed

diyeceklerimin aynısını demişsin ha turkuaz ^^ aynı kafadanız :8:
Unutamadığınız Anime Replikleri?-http://i.imgur.com/MCsfaU8.png

İskender feth ettiği yerlere baktı ve ağladı.Çünkü artık,feth edilecek başka bir dünya kalmamamıştı...

Prenses ve Ejderha
Natsu ve Lucy

(click to show/hide)

Çevrimdışı NaNtokaNaru

• いたち ^/_\^
  • Seviye 10
  • *
  • Karma 24
  • Alınan Beğeni: 22
  • ええじゃないか
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 13 Ekim 2012, 09:49:13 »
-Eğer birinin acısını paylaşmazsan, onu anlayamazsın.
Ama sadece onları anladın diye, onlarla aynı fikirde de olamazsın.

-Acıyı bilmeyen biri , gerçek barışı anlayamaz...
Pain/Naruto

-Gerçekte nasıl insanlar olduğumuzu bilmiyoruz. ölümden önceki o ana kadar.
ölüm seni almaya geldiğinde aslında ne olduğunu anlayacaksın.
işte ölüm budur değil mi? (yada) -Bizler balık değiliz, insanız. Kim olursan ol hayatının son anlarına  dek ne tür bir insan olduğunu bilemezsin.Kişi anca  ölüm anında  tabiatının farkına varabilir.İşte ölüme de bu gözle bakmak gerekir.

-Görünüşüyle ya da kendi ön yargılarınız ile insanları değerlendirmemelisiniz.

-Örgüt , klan yada şan gibi şeylere bağlı olmak bir insanın kapasitesini kısıtlar. Bu yüzden en doğru olan bu tür şeylerden kaçınmaktır ve daha görmediğimiz ya da anlamadığımız şeylerden korkmak ve onlara nefret beslemek tam bir aptallıktır...

Uchiha Itachi/Naruto

-Birbirimize güvenmemek... eğer dünya buysa insanlık buysa gelecek yok demektir. Birini anlamak birine güvenmek eğer bunları kaybedersek geriye sadece korku kalır.
Gaara/Naruto

-İnsanı pes etmek öldürür...
Teslim olmayı tüm kalbinle redetmen gerek
Ancak o zaman insanlığın ötesine yükselirsin
Alucard/Hellsing

Çok fazla Naruto"dan oldu ama aklıma gelirse editlerim^^

Mastering others is strength. Mastering yourself makes you fearless. Lao TZU
(click to show/hide)

Çevrimdışı erdemnazlim

• Seviye 4
  • *
  • Karma 4
  • -Birinin seni düşündüğü yer, geri döneceğin yerdir
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : 13 Ekim 2012, 19:08:19 »
Aklım durdu :S
Ama bir şey aklıma geldi beni etkiliyen tek bir söz.

Itachi nin sasuke ile son savaşında katon larını kapıştırırken duygunun zirve yaptığı bir anda "Amaterasu" diyişi beni çok etkilemiştir.
Unutamadığınız Anime Replikleri?-http://i1203.photobucket.com/albums/bb391/majin16/Minato-1.png

(click to show/hide)

Çevrimdışı uzumakijutaro

• Emektar Üye
  • *
  • Karma 45
  • Alınan Beğeni: 6
  • Kimileri sadece dünyanın yanışını izlemek ister...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 13 Ekim 2012, 21:16:31 »
Kushieda Minori;

"Eğer sen koridorda tökezleyip düşersen burnun kanar, lakin hayatta tökezleyip düşersen ağlarsın..."

Sahne olarak beni çok etkileyen bir sözdü ^^
Unutamadığınız Anime Replikleri?-http://k1304.hizliresim.com/18/j/m4rxs.png

(click to show/hide)