Guilty Crown -http://www.anitr.com/anitr_manga.png

Gönderen Konu: Guilty Crown  (Okunma sayısı 15097 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı panres

• yeliz-art
  • Moderatör
  • *
  • Karma 41
  • Alınan Beğeni: 115
  • Güven iki ucu keskin kılıçtır.
    • Profili Görüntüle
    • yeliz-art.blogspot
Ynt: Guilty Crown
« Yanıtla #15 : 15 Mayıs 2012, 19:45:37 »
Animenin çizimleri müziği çok başarılıdır müziklerden bile hikayeyi çıkarabilirsiniz bence bu senin çizim olarak en iyi animesiydi Konu olarak sizi 12. bölüme kadar öyle bir biçimde sürüklüyor ki nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz ondan sonrası biraz banagöre konu bakımından vasat bir biçimde ilerliyor yani animeyi iki yarıya bölersek ilk yarıda ağzımıza bir parmak bal sürüyorlar sonra al sen reçelle idareet diyorlar bunun gibi birşey Sonu itabarıyla Türk filimlerine benzetttim
(click to show/hide)
Yanlış anlaşılmasın animenin sonundan beklentilerimin büyük olması nedeniyle böyle hayal kırıklığına uğardım yani beni o derece ümitlendiren bir animedir.

Ben de hayal kırıklığına uğradım animede keşke 12.bölüm final olsaydı dedim.
Guilty Crown -http://fc03.deviantart.net/fs70/f/2011/329/0/9/self_portrait__5_by_panres-d4ha65d.jpg
resim benim çalışmam ve imzamı kendim yaptım

Çevrimdışı Turkuaz

• ~
  • Emektar Üye
  • *
  • Karma 34
  • Alınan Beğeni: 12
  • (✿◠‿◠)
    • Profili Görüntüle
    • ElmaKurdu
« Yanıtla #16 : 08 Mart 2013, 19:59:06 »
geçenlerde bitirdim seriyi ben de başlamadan önce beklentilerimi biraz fazla tuttum sanırım umduğumu bulamadım pek sevemedim açıkçası.
inori ve shu gibi ana karakterlerden ne kadar sıkıldığımı bir kez daha gördüm. konu da öyle klişe mi dersniz klasik mi dersiniz artk baydı gitti. O shu'nun dengesizlikleri ayrıca sinir bozucuydu. Çizimleri ve müziklerini beğendim geri kalan kısmı ı-ıh

tanıtım çok hoş olmuş panres-san emeğine sağlık =)
Guilty Crown -http://24.media.tumblr.com/6a3b6295f10a547ff2d4de2f00d47d6e/tumblr_mm8o1pd9lP1s8mgkyo1_500.gif
(click to show/hide)

Çevrimdışı oqueys

• Tuki
  • Emektar Üye
  • *
  • Karma 22
  • Alınan Beğeni: 3
  • WhySoSerious?
    • Profili Görüntüle
    • Olur Öyle Arada
« Yanıtla #17 : 08 Mart 2013, 20:43:37 »
şu sıralar  çokça duyduğum bir seri daha  yakın zamanda  başlamayı düşünmüyor değilim hani  :salla: teşekkürler tanıtım için :ok:

Çevrimdışı panres

• yeliz-art
  • Moderatör
  • *
  • Karma 41
  • Alınan Beğeni: 115
  • Güven iki ucu keskin kılıçtır.
    • Profili Görüntüle
    • yeliz-art.blogspot
« Yanıtla #18 : 08 Mart 2013, 21:37:10 »
geçenlerde bitirdim seriyi ben de başlamadan önce beklentilerimi biraz fazla tuttum sanırım umduğumu bulamadım pek sevemedim açıkçası.
inori ve shu gibi ana karakterlerden ne kadar sıkıldığımı bir kez daha gördüm. konu da öyle klişe mi dersniz klasik mi dersiniz artk baydı gitti. O shu'nun dengesizlikleri ayrıca sinir bozucuydu. Çizimleri ve müziklerini beğendim geri kalan kısmı ı-ıh

tanıtım çok hoş olmuş panres-san emeğine sağlık =)

Teşekkür ederim. İzlerken çoğu yerde bende sıkıldım. Bence 12 bölüm ideal bölüm ondan sonra bozulmaya başlıyor.

şu sıralar  çokça duyduğum bir seri daha  yakın zamanda  başlamayı düşünmüyor değilim hani  :salla: teşekkürler tanıtım için :ok:

Başlamanı tavsiye ederim  ve beklentini yüksek tutma :)
Guilty Crown -http://fc03.deviantart.net/fs70/f/2011/329/0/9/self_portrait__5_by_panres-d4ha65d.jpg
resim benim çalışmam ve imzamı kendim yaptım

Çevrimdışı mehtappp

• Seviye 1
  • *
  • Karma 1
  • Alınan Beğeni: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 22 Nisan 2013, 02:07:37 »
Favori serilerimden biri. Bana göre türünün hakkını vermiş. Aksiyon sahneleri çok iyiydi. Müzikler de öyle.
Özellikle "İnori" karakterine karşı bir beğenim var neden bilmiyorum.  :8:
Aksiyon ve romantizm seven arkadaşların beğeneceğini düşünüyorum. (Yakın zamanda 2.kez izleyeceğim)

Çevrimdışı eyo-sama

• Brave Dragon
  • Seviye 10
  • *
  • Karma 2
  • Alınan Beğeni: 43
  • .
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 05 Haziran 2021, 19:14:58 »
Teşekkürler