Naruto 551 Tartışma ve Görüş-http://www.anitr.com/anitr_manga.png

Gönderen Konu: Naruto 551 Tartışma ve Görüş  (Okunma sayısı 4169 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı uzumakijutaro

• Emektar Üye
  • *
  • Karma 45
  • Alınan Beğeni: 6
  • Kimileri sadece dünyanın yanışını izlemek ister...
    • Profili Görüntüle
Naruto 551 Tartışma ve Görüş
« : 18 Ağustos 2011, 01:22:45 »
Sevgili üyelerimiz yeni aldığımız kararla tartışma konularına hareket getirmek için artık 3 shounen(naruto, bleach ve one piece) anime ve manga tartışma konularını genel olarak değiştirdik. Her bölüm için tartışma konusu açıcaz. Elimden geldiğince güncel şekilde açmaya çalışıcam ^^ Sizde takip ediyorsanız eğer tartışmalara girerek veya en azından görüş bildirerek bizlere katılın.

551 nolu sayı benim adıma süper bir bölümdü. Cidden okurken yerimde duramadım resmen. Nagato'nun gücüne şahit olduk. Genç ve zinde olduğunda gücünü cidden müthiş biçimde kullanıyor. Adeta iki jinchurikiyi ölümün eşiğine getirdi... Tabi İtachi'nin araya girmesiyle engellenmiş oldu bu eğilim. Bu bölüme kadar birşeyden şüpheleniyordum sürekli acaba Kabuto İtachi'yi yok edebilirmi diye düşünüp duruyordum. Ama bu sayıda emin oldumki artık İtachi'nin yok olması tamamen kendi iradesine kalmış durumda. Çünkü Nagato'yu kaybedicek ve birşey yapmıyorsa, bu yapamadığı anlamına gelir. Nagato gibi güçlü bir adamı kontrol edemiycek sonuçta ^^ Ayrıca İtachi'nin zekasına ve yeteneklerine bir kez daha hayran oldum. Chibaku Tensei'in zayıf yönünü yaklaşık 2 saniyede çözdü... Böyle bir shinobi nasıl harcandı o konoha büyükleri tarafından yanarım yanarımda buna yanarım... Siz bu bölüm hakkında neler düşünüyorsunuz?
Naruto 551 Tartışma ve Görüş-http://k1304.hizliresim.com/18/j/m4rxs.png

(click to show/hide)

Çevrimdışı Xaron

• Emektar Üye
  • *
  • Karma 10
  • Alınan Beğeni: 0
  • I was different yet the same
    • Profili Görüntüle
Ynt: Naruto 551 Tartışma ve Görüş
« Yanıtla #1 : 18 Ağustos 2011, 01:53:33 »
Nagato'nun 6 pain'i kullanırken güçsüz olduğunu biliyordum. Adamda rinnegan var sonuçta. Geçen seferki gibi Naruto tek başına üstesinden gelemezdi. İtachi'nin orada olması iki jinchuurikininde hayatını kurtardı. İtachi olmasaydı 2side öbür tarafı boylamışlardı eminim. Ayrıca bu chapterdan anladım ki Edo Tensei tekniği ile üzerinde hakimiyetin olmadığı kişileri geldiği yere yollayamıyorsun. Yoksa Kabuto, İtachiyi çoktan yok ederdi hedefin önünde bir engel olarak. Bu chapterda İtachi gözümde dahada yüceleşti. Naruto'nun kyuubi modda zorla kurtulduğu Chibaku Tensei tekniğinin zayıf noktasını bu kadar sürede buldu ya helal olsun. Bir sonraki chapterda herhalde yine bu dövüş sürecektir...
Naruto 551 Tartışma ve Görüş-http://i650.photobucket.com/albums/uu230/xaron123/Ps%20works/blackswordsman_zps61421b0e.png

Çevrimdışı NeverSoft

• Emektar Üye
  • *
  • Karma 21
  • Alınan Beğeni: 23
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 18 Ağustos 2011, 07:10:18 »
iki yoruma da katiliyorum :ok:
Cok guzel bi bolumdu..Ozellikle de susanoo'yu gorunce koptum resmen... :hero:
Ama Itachi su an kendi iradesini kazandigina gore ve Kabuto da Itachi'yi geri hakimiyetii altina alamadigina ve  tahtali koye yollayamaigina gore Itachi kendi istedigi zaman mi tekrar olcek demek oluyo bu?? Yada Itachi hortlamis bi sekilde olumsuz misali devam mi edecek.??... Boyle olduguna inanmak isime gelir ama Itachi'yi seride cok tutacaklarini sanmam. Caaanim karakteri alicaklar geri elimizden...ama nasil!?!

GoogleTagged - Etiketler