naruto 629-http://www.anitr.com/anitr_manga.png

Gönderen Konu: naruto 629  (Okunma sayısı 3751 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cenk6943

• Seviye 3
  • *
  • Karma 0
  • Alınan Beğeni: 0
  • Bu dünyada umut diye birşey yok umut etmenin pes e
    • Profili Görüntüle
naruto 629
« : 10 Mayıs 2013, 07:19:11 »
http://www.mangavadisi.net/hemenoku/Naruto/629

2 haftalık arayı düşününce boş bir bölümdü narutonun arkasında kuyruklular göründü ama naruto yek kuyrukludan çakra almamıştı kishimoto neyi çizdiğini bile unuttu iyice saçmalamaya başladı
narutonun arkasında rikudounun görünmesi etkileyiciydi juubi orda baya baya bızık bızık etti bu bölümde naruto artık diğerlerinin koruyamayacak duruma geldi yakında ya savaş alanında juubi sayesinde genel bir temizlik olur ya da hokageler gelince diğerleri,  yaralı sayısının fazlalığı nedeniylede geri çekilirler artık meydan madara + juubi vs 4 kage naruto taka team+bee+gai+lee ye falan kalır hinatanın narutoyu korumak için önüne geçişi güzeldi kakashi ile obito arasında yaşananlar genjutsuydu muhtemelen obito kakashiye genjutsu yapmıştı orada yoksa kalbi yok falan :P
daha önce de tahmin ettiğim gibi naruto rinnegan veya daha üstü bir şey açılacak  çünkü rinnegan ayağı düştü iyice madara - obito -jinchuriler falan çok fazla kullanan vardı belki rinnegan+sennin+kyuubi mode birleştirir yeni bir şey çıkartır ortaya
-Kendi arkadaşlarına sırt çevirenler kötü bir son yaşamaya mecburdurlar. Kendini buna hazırla

Çevrimdışı hdbfresh

• Seviye 6
  • *
  • Karma 5
  • Alınan Beğeni: 9
    • Profili Görüntüle
Ynt: naruto 629
« Yanıtla #1 : 10 Mayıs 2013, 10:33:27 »
Naruto'nun çakra pelerini bitti. Madara ortalığı temizleyecek ve tüm ilgisi Hashirama'nın üzerinde. Naruto sanırım Hinata'ya ilgi duymaya başladı Naruto-Hinatacılar sevinsin :D.

Kakashi-Obito tarafında ise yine dünya vs. herşey yalan muhabbbeti döndü ve dediğim gibi Rin meseleside bir nebze açıklığa kavuştu. Rin üç kuyruklunun jinchuurikisi olmuş bu durumu kimse düşünmemişti. Rin köye zarar gelmemesi için Kakashi den kendini öldürmesini istemiş. Obito kalbim yok muhabbeti felan yaparak hakiki villain gibi görünsede hala cevaplar aradığını düşünüyorum.

Naruto'nun tek kuyruktan ne ara çakra aldığı heryerde tartışılıyor. Bakalım bu duruma bir açıklık getirecek mi?
Naruto'nun arkasında Rikudou'nun belirmesi extra birşey değil çünkü böyle birşeyin olacağı yaşanan olaylardan belli. Tek sorun Naruto'da göz çıkar mı çıkmaz mı? Bekleyip görelim.
naruto 629-http://i45.tinypic.com/2q8wo7c.gif

(click to show/hide)

Çevrimdışı uzumakijutaro

• Emektar Üye
  • *
  • Karma 45
  • Alınan Beğeni: 6
  • Kimileri sadece dünyanın yanışını izlemek ister...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 10 Mayıs 2013, 16:40:54 »
Naruto'nun tek kuyrukluktan çakra alıp almaması değil oradaki olay. En azından ben böyle düşünüyorum. Asıl olay Juubi nin içinde olupda narutonun tarafında, yani seçilen kişinin kendisini kurtarmasını bekleyen bijuular. Kısacası İnanç ve ruh kavramları işin içine giriyor gibime geldi. Böyle küçük detaylarda kaybolmak için fazla önemli şeyler yaşanıyor seride ^^

Savaş tarafında sıkıntıların pek büyüyeceğini sanmıyorum. Yüksek ihtimalle işler kötü hal almaya başladığı anda olaya 4 hokage, sasuke ve orochi dahil olacaktır. Savaşa girdikleri anı görmek için sabırsızlanıyorum açıkçası ;D

Obito olaylarından iyice sıkıldım ben. Gerçekten bu obito çok boş bir karakter. Tobi'ykende boss olarak yeterli görmüyordum zaten bence Madara sırf bu yüszden geldi. Obito kadar aptal saptal kendiyle çelişen bir karakter in evil boss olması imkansız zaten ;D

Son olarak rikodou nun çıktığı sırada juubinin verdiği tepki hoşuma gitti, sanki kyuubinin minatoya verdiği tepki gibiydi. Biraz korku biraz öfke ;D
naruto 629-http://k1304.hizliresim.com/18/j/m4rxs.png

(click to show/hide)

Çevrimdışı cenk6943

• Seviye 3
  • *
  • Karma 0
  • Bu dünyada umut diye birşey yok umut etmenin pes e
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 10 Mayıs 2013, 17:36:07 »
açıkcası ben daha önce defalarca dedim narutoda göz çıkacak naruto göz çıkacak yok naruto küçük oğlanın temsilcisi onda göz olursa olmaz falan abi adam rikudounun temsilcisi veya reenkarnasyonu adamda göz çıkacak tabii :D
mangaturk bir arkadaşın bir teorisi vardı ben çok beğendim bu bölümde rikudou yu görüdkten sonra bir de çok olası geldi sizinle paylaşayım "Bence Rikodou Sannin bir kehanette bulundu.
Kehanetine göre çok zaman sonra gelecek olan biri dünyaya tekrar
barışı getirebilecekti. Bu kişi Kurama'nın jinchurikisi olacaktı.
Çünkü bijuu'ların arasında en huysuzun en güçlünün Kurama
olduğunu biliyordu. Bu kurtarıcının ilk adımı ise kötümser ve
karamsar olan Kurama'yı ikna edebilmesi idi. Bu yüzden Kurama'ya
diğerlerinde olmayan bir şey vermişti, kendi çakrasını. Gün geldiğinde
o kurtarıcı ile görüşebilmek içinde böyle bir şey yapmıştı. Minato'nun
yang çakrayı kendisine mühürlediğini biliyoruz. Benim teorime göre
Rikodou'nun çakrası o karanlık tarafta yani yang kısmında. Eğer İleriki
bölümde Minato'nun hediyesi Kurama'nın diğer çakrası olursa Naruto'nun
Rikodou ile irtibata geçebileceğini ve bir şekilde rinnegan açabileceğini
düşünüyorum. Peki neden Rikudou kendi çakrasını Kuramanın karanlık
kısmına mühürledi. Çünkü Kurama'nın nefretini sökebilecek kişinin
dünyaya barışı getirecek kişi ile aynı olduğunu biliyordu." aynen böyle yazdı çocuk bence çok mantıklı
ve birde yine daha önce söylediğim bir şey naruto hiraishin öğrenecek çünkü izleyenler bilir naruto road to ninjada hiraishin kullanıyordu ve mangada kyuubiyle birlikte çalışıyolar aynı şuan olduğu gibi ben bunun bir ipucu olduğunu düşünüyorum minatonun hediyesi kyuubinin çakrası olabilir veya hiraishin ile ilgili bir sır falan bir şey söyler öğretir veya ikiside :D
-Kendi arkadaşlarına sırt çevirenler kötü bir son yaşamaya mecburdurlar. Kendini buna hazırla

Çevrimdışı sucadısı

• Seviye 5
  • *
  • Karma 1
    • Profili Görüntüle
    • NG Sims 3
« Yanıtla #4 : 14 Mayıs 2013, 16:50:12 »
of ya hokageler biran önce narutoların yanına gelsin.