AniTR Diğer > Güncelliğini Yitirmiş Konular ve Kırık Linkli Konular

En Güçlü Beş Naruto Karakteri

(1/14) > >>

breakdown:
Sıralamayı keyfime göre yapmıyorum. Animeden izlediğim kadarıyla cevap vermeye çalıştım.

1)Uchiha Madara

2)Pain

3)Dördüncü Raikage

4)Kabuto

5)Minato Namizake

uzumakijutaro:
Hmm ilginç bir soru. Animeye göre cevap vericek olursam eğer;

1-) Hashirama Senju (Bu adam 9 bijuuyu kontrol ediyordu. Gücü Rikodou ile eşit neredeyse)

2-) Minato Namizake (Şimşek hızında hareket eden biri.. Daha ne denirki)

3-) Tobi (söylenen kadarı ile Madara tabi bence değil ama neyse)

4-) Sarutobi Hiruzen (Shinobi no Kami(Shinobi Tanrısı) sıfatını almış ve 100 e yakın teknik bildiği söylenen adam. Daha ne denilebilirki)

5-) Uzumaki Naruto (Sage mod sonrasında bu sıraya gelebildi bence. Sasuke den şuanki haliyle güçlü. Bu benim fikrim tabi ^^)

Animeye göre sıralamam bu şekilde olur. Manga olsaydı sıralama baya değişirdi ;D

Selin20:
Bence ilk olarak breakdown resimler tam uymamış.Ama bu senin fikrin.uzumakijutaro ise tam uymuş.Benim fikrim bu.

breakdown:

--- Alıntı yapılan: Selin20 - 23 Haziran 2011, 20:08:55 ---Bence ilk olarak breakdown resimler tam uymamış.Ama bu senin fikrin.uzumakijutaro ise tam uymuş.Benim fikrim bu.

--- Alıntı sonu ---
Nesi uymamış anlamadım. :))

NeverSoft:

--- Alıntı yapılan: Selin20 - 23 Haziran 2011, 20:08:55 ---Bence ilk olarak breakdown resimler tam uymamış.Ama bu senin fikrin.uzumakijutaro ise tam uymuş.Benim fikrim bu.

--- Alıntı sonu ---
Iyi de bu konu karakter siralamasi uzerine... :zip: Resimler uzerine degil. Isteyan hic resim bile koymadan sadece karakter ismi de yazabilir...

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git