“2013 Japonya Tanıtma Vakfı Japonca Öğrencileri Japonya Eğitim Gezisi”-http://www.anitr.com/anitr_manga.png

Gönderen Konu: “2013 Japonya Tanıtma Vakfı Japonca Öğrencileri Japonya Eğitim Gezisi”  (Okunma sayısı 3981 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı panres

• yeliz-art
  • Moderatör
  • *
  • Karma 41
  • Alınan Beğeni: 115
  • Güven iki ucu keskin kılıçtır.
    • Profili Görüntüle
    • yeliz-art.blogspot
“2013 Japonya Tanıtma Vakfı Japonca Öğrencileri Japonya Eğitim Gezisi”ne Aday Tavsiye Edilmesi Talebi

Japonya Tanıtma Vakfı (Japan Foundation) yukarıda adı verilen programa ilişkin başvuruların kabul edilmesi ve seçimin gerçekleştirilmesi talebinde bulunmuştur. Her yıl olduğu gibi, bu yıl da Türkiye’ye 1 kontenjan tanınmış olup, Türkiye çapında başvuruların kabul edilmesi ve seçime ilişkin çalışmaları Türk Japon Vakfı Kültür Merkezi yürütecektir.

Bu seneki Japonya eğitim gezisi 15 günlük olup, 28 Ağustos (Çarşamba) ile 11 Eylül (Çarşamba) tarihleri arasında Japan Foundation Kansai Japonca Enstitüsü’nde düzenlenecektir.

Başvurular ve seçim aşağıda belirtilen esaslara göre yapılacak olup, bu şartlara uygun öğrencilerin tavsiye edilmesini rica ederiz.

Tarafınızdan tavsiye edilecek öğrencilere ait başvuru formu, ek belgeler ve kişisel tanıtım formunu lütfen en geç 09 Mayıs 2013 (Perşembe) 17:30’a kadar Türk Japon Vakfı Kültür Merkezi Japonca Dil Kursu’na ulaştırınız.

Ayrıca bu programa ilişkin detaylı bilgi ekteki “2013 Japonya Tanıtma Vakfı Japonca Öğrencileri Japonya Eğitim Gezisi, Başvuru Rehberi”nde yer almaktadır.

GENEL ŞARTLAR
1. Tavsiyeye İlişkin Hususlar
Aşağıda belirtilen (1) veya (2)deki şartlara uygun adaylar;
(1) Japonca Bölümü bulunan Üniversiteler en çok 2 kişi tavsiye edebilirler.
* Sınava gireceklerin benzer düzeyde olmalarını ve adil bir seçimi temin edebilmek
amacıyla Ankara Üniversitesi ve Erciyes Üniversitesi’nden azami 2. sınıf öğrencileri;
hazırlık sınıfı eğitimi veren Çanakkale 18 Mart Üniversitesi’nden azami 1. sınıf öğrencileri tavsiye edilebilir.
(2) Japonca dersi verilen kurumlar 1 kişi tavsiye edebilirler.
(1) ve (2) şartlarına ek olarak, 2010 ya da 2012 yılında gerçekleştirilen Japonca Yeterlik Sınavı’ndan en az N4 seviyesinde başarılı olan öğrenciler tercih sebebidir.

2. Seçme Sınavına İlişkin Hususlar
(1) Sınav Tarihi ve Saati: 17 Mayıs 2013 (Cuma) 10:30 – 16:00
(2) Sınav Yeri: Türk Japon Vakfı Kültür Merkezi (Ferit Recai Ertuğrul Cad. No.2 Oran Ankara)
(3) Sınav Saatleri:
10:00 Salona Giriş
10:30 – 12:00 Yazılı Sınav (Japonca) * süre:90 dakika, tek oturum
13:30 Sınav sonucuna göre mülakata katılacakların ilanı
14:00 – 16:00 Mülakat sınav (sadece listede adı bulunanlar)

3. Seçim Sonucunun İlanı
Sonuçlar, 17 Mayıs 2013 Cuma günü mülakat sınavından sonra açıklanacaktır.
Japonca Bölüm Başkanlıklarına telefonla ya da maille bildirilecektir.

BAŞVURU FORMU VE DİĞER BİLGİLER İÇİN KAYNAĞA BAKINIZ

Kaynak:tr.emb-japan.go.jp
“2013 Japonya Tanıtma Vakfı Japonca Öğrencileri Japonya Eğitim Gezisi”-http://fc03.deviantart.net/fs70/f/2011/329/0/9/self_portrait__5_by_panres-d4ha65d.jpg
resim benim çalışmam ve imzamı kendim yaptım

“2013 Japonya Tanıtma Vakfı Japonca Öğrencileri Japonya Eğitim Gezisi”

“2013 Japonya Tanıtma Vakfı Japonca Öğrencileri Japonya Eğitim Gezisi”